Agáta Hanychová má rodinu na prvním místě, i když vztahy v ní jsou celkem spletité. Aktuálně je vdaná za Mirka Dopitu, s nímž má nejstaršího syna Kryšpína. Chlapec ale dlouhá léta vyrůstal bez tatínka, protože rodiče se rozešli a znovu se dali dohromady až předloni. Dočkal se také dvou nevlastních sourozenců. Může se snad těšit i na vlastního?
Agáta Hanychová má tři děti s třemi různými otci. Nejstarší syn Kryšpín se jí narodil v roce 2011 a jeho otcem je Mirek Dopita. V roce 2017 přišla na svět dcera Mia, jejímž otcem je herec Jakub Prachař. Předloni se pak vyklubala nejmladší dcera Rozárka, kterou má influencerka s podnikatelem Jaromírem Soukupem.
Vztahy Hanychové s otci dětí byly v průběhu let komplikované. S Dopitou se rozešla krátce po narození Kryšpína, ale v roce 2023 se k sobě vrátili a vzali se. S Prachařem se rozvedla v roce 2020. Se Soukupem se rozešla v roce 2023, krátce po narození Rozárky.
Po příchodu nejmladší dcery se dcera herečky Veroniky Žilkové vyjadřovala tak, že s počtem dětí je již spokojená. Nyní ale připustila, že by se rodina ještě mohla rozrůst. Upozornil na to web super.cz.
"Mirek chce (miminko) celou dobu, Mirek mě do toho tlačí, já nechci," přiznala trojnásobná maminka v živém vysílání na sociální síti. "Řekla jsem mu, že pokud otěhotním, tak v pořádku, ale Míra bude na mateřský," prozradila fanynkám.
Hanychová, která příští měsíc oslaví kulaté 40. narozeniny, se navíc svěřila, že má z případného těhotenství obavy kvůli rostoucímu věku. "To je to, z čeho mám hrozný respekt, a říkám si, že už mám vlastně tři zdravý děti," dodala.
V Česku se předávají ocenění i u příležitosti listopadového státního svátku. Šest osobností obdrželo od ministra zahraničních věcí Jana Lipavského (za Spolu) Medaili Za zásluhy o diplomacii. Ministerstvo o tom informovalo na webu.
Dara Rolins má za sebou bratislavské koncerty, kde nemohl chybět ani její partner Pavel Nedvěd. Někdejší vrcholový sportovec nešetřil superlativy na adresu své milé. Takovou show prý u nás dokáže udělat jen ona.
Prezident Petr Pavel připustil, že může hnutí ANO požádat o jiného kandidáta na premiéra kvůli trvajícímu střetu zájmů předsedy hnutí Andreje Babiše. Pavel nadále trvá na tom, aby Babiš veřejně předložil řešení problému, který brání jeho jmenování do čela vlády.
Agáta Hanychová a Pavel Novotný si nedávno vyměnili vzkazy přes média, ale napětí mezi nimi tím ani zdaleka nepominulo. Důkazem jsou nejnovější slova influencerky, která dala jasně najevo, že si za tím, co řekla poprvé, stojí.
Americký prezident Donald Trump vyzval republikány, aby dále nebránili zveřejnění tzv. Epstein Files. Podle Trumpa totiž není co skrývat. Šéf Bílého domu si zároveň přeje, aby se opět začalo řešit to, co je pro Spojené státy americké opravdu důležité.
Markéta Konvičková sice svádí boj se zdravotními problémy, přesto se ale snaží žít normálním životem a plnit si sny. Jeden ze svých snů si splnila v těchto dnech, kdy navštívila Havajské ostrovy, které jsou součástí Spojených států amerických.
Zima začíná v Česku vystrkovat růžky, což potvrzuje i nejnovější výstraha meteorologů. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) varoval před náledím, které se může vytvořit na téměř celém území republiky.
Železniční trať v Polsku poškodila sabotáž, uvedl polský premiér Donald Tusk v pondělí na sociální síti. Dosud neznámí pachatelé měli použít výbušniny. Polské úřady zatím nechtějí spekulovat o tom, zda jsou za čin zodpovědní Rusové.
Strach o fenomenálního Bolka Polívku si lidé dělali v uplynulých týdnech, kdy jej postihly potíže, které rozhodně nešlo označit za úplně banální. Známý herec se už nějaký čas zotavuje a podle všeho se blíží i jeho návrat k pracovním povinnostem.
Pravděpodobný příští premiér Andrej Babiš (ANO) se v pondělí ráno dostavil na Národní třídu, kde si lidé budou po celý den připomínat události vedoucí k pádu komunistického režimu na konci roku 1989.
Ve věku 59 let zemřel country zpěvák Todd Snider, jak potvrdila jeho nahrávací společnost. Zpěvák narozený v Oregonu skonal jen několik hodin poté, co jeho rodina oznámila, že byl hospitalizován kvůli problémům s dýcháním. Byla mu diagnostikována lehká forma zápalu plic a byl převezen na léčbu, uvedla jeho rodina, která zároveň žádala fanoušky o modlitby a pozitivní myšlenky.
Bývalá glamour modelka Katie Price (47) se nijak netají svou závislostí na plastických operacích a podle nejnovějších informací si již sestavuje svůj „seznam přání“ dalších zákroků pro nadcházející rok. Neznámý zdroj prozradil magazínu NEW, že Katie bude podstupovat další operace „jakmile to bude možné“, protože se nikdy necítí spokojená.