Agáta Hanychová v dubnu oslaví kulaté 40. narozeniny, ale postavu ji mohou závidět i některé mnohem mladší ženy. Takové by zřejmě zajímalo, jak se influencerka po třech porodech udržuje v kondici. Dělá snad něco speciálního?
Během nedávné dovolené na konci uplynulého roku, na kterou vyrazila i se všemi třemi dětmi, se Hanychová chlubila svou postavou prostřednictvím fotek na instagramovém profilu. Někdo si tehdy možná řekl, že na to influencerka určitě má nějaký recept.
Trojnásobná maminka ale vysvětlila, že nic neobvyklého nedělá. Naopak, podle svých slov ani necvičí. "Myslím si, že mé tři děti jsou moje cvičení," řekla webu extra.cz. "Přestala jsem cvičit a držet diety a vypadám takhle, takže dobrý," dodala.
Hanychová nedávno prozradila, že výrazně zhubl i její nejstarší potomek, syn Kryšpín. "Má děvče a oni pořád chodí pěšky. A on nachodí si myslím tak dvakrát týdně skoro 40 kilometrů. Protože oni se stydí sednout si do kavárny, protože přece jen mají jen třináct," uvedla dcera herečky Veroniky Žilkové.
Kryšpín pak podle jejích slov přijde domů a stěžuje si, že má strašný hlad a žízeň. "A já... Kryšpíne, dala jsem ti litra, mohli jste jít na zmrzlinu. Prý v žádném případě. Takže prostě furt chodí," popsala Hanychová.
Jako maminka to ví, protože sleduje syna s pomocí mobilního telefonu. A ví také, že zhubl deset kilogramů. "Kromě toho hraje fotbal, takže je teď fakt hubený," dodala.
Prezident Petr Pavel nechce s ohledem na probíhající kauzu Čapí hnízdo spekulovat o tom, zda by pověřil předsedu hnutí ANO Andreje Babiš sestavením vlády, pokud jeho uskupení vyhraje v podzimních parlamentních volbách. Pavel si chce počkat na definitivní soudní rozhodnutí.
Českou hudební scénu zasáhla během uplynulého víkendu smutná zpráva. Ve věku nedožitých 58 let zemřel Jiří Fiala, někdejší baskytarista legendární skupiny Mňága a Žďorp a mladší bratr jejího frontmana Petra Fialy. Právě on informaci sdílel na sociální síti.
V pátek to vypukne. Karlovy Vary se připravují na start 59. ročníku filmového festivalu. Jednou z jeho tváří bude populární herec Bolek Polívka. Organizátoři potvrdili, že si zahrál v nové festivalové znělce, která bude teprve představena.
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj podepsal dekret o odstoupení Kyjeva od Ottawské úmluvy, která zakazuje použití, skladování či výrobu protipěchotních min. Ukrajina tak následuje pobaltské státy či Polsko, které se tak rozhodly po začátku plnohodnotné ruské invaze do sousední země.
Začíná pracovní a zároveň první ryze prázdninový týden, který bude doprovázet tropické počasí. Maxima dosáhnou podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) až 37 stupňů.
Setrvalý stav. Opoziční hnutí ANO vede, koalice Spolu je se značným odstupem druhá. Takové jsou výsledky nejnovějšího šetření agentury STEM pro stanici CNN Prima News. Do Poslanecké sněmovny by se podle modelu dostalo pět kandidujících subjektů.
Český fotbal v tomto týdnu definitivně potvrdil návrat Pavla Nedvěda do svých struktur. Bývalý kapitán fotbalové reprezentace se začne národním týmům věnovat i jako funkcionář. Aby mohl svou práci dělat dobře, vrací se do Česka. Neskrývanou radost z toho má jeho partnerka Dara Rolins.
Írán má nadále schopnost během několika měsíců obohatit uran na dostatečnou úroveň pro výrobu jaderné zbraně. Prohlásil to šéf Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi. Z jeho slov tak vyplývá, že škody způsobené americkými útoky nejsou takové, jak tvrdil Bílý dům.
Již příští týden začne letošní MFF Karlovy Vary. 59. ročník festivalu bude po mnoha letech prvním bez dlouholetého prezidenta Jiřího Bartošky, který na začátku května zemřel ve věku 78 let. Prakticky od té chvíle se řešilo, jak si ho organizátoři filmové přehlídky připomenou. Nyní už jsou detaily festivalové pocty známé.
Měsíce se v Kyjevě mluvilo o očekávané ruské ofenzivě, jejímž cílem bude zisk dalších území na východě Ukrajině. Moskva ji zatím nemůže nazývat úspěchem, ačkoliv dosáhla jistých územních zisků a početně posílila jednotky v některých oblastech, píše americká CNN. Na klid zbraní to každopádně v následujících měsících nevypadá.
Byly doby, kdy Jaromír Soukup přehazoval peníze vidlemi. Dnes to ale vypadá, že je mu každá koruna dobrá. Jasně to dal najevo v souvislosti s probíhajícím soudním sporem, který stále vede s bývalou partnerkou Agátou Hanychovou o dceru Rozárku.
Tropy se dnes vrátí do Česka a nebude to jen na jižní Moravu. Meteorologové rozšířili územní platnost výstrahy před vysokými teplotami. Vedra nepoleví ani zítra, pondělní výstraha zůstává beze změny.