Nečekaný vývoj nastává poté, co Eva Feuereislová oznámila definitivní rozchod s Jaromírem Soukupem. Některé indicie naznačují, že Plastic Queen spojila síly s jinou Soukupovou bývalkou, konkrétně s Agátou Hanychovou. Není přitom žádným tajemstvím, že obě dámy se neměly zrovna v lásce.
Podle informací serveru expres.cz se Feuereislová během tohoto týdne sešla s Hanychovou a jejím právním zástupcem. Potvrzují to i fotografie, které vznikly. Advokát navíc potvrdil, že k setkání obou stran opravdu došlo.
"Jediné, co bych k tomu chtěl říct, je, že naše strana byla kontaktována s žádostí o schůzku. Té žádosti bylo vyhověno," uvedl Štěpán Ciprýn pro zmíněný web. Zároveň nevyloučil, že Eva by se mohla objevit jako svědek v rámci soudního sporu Hanychové se Soukupem ohledně péče o dceru Rozárku.
Feuereislová tvrdí, že Soukupa upřímně milovala i s jeho složitou osobností a minulostí. "Řadu varovných signálů jsem jako každá žena ve vztahu ignorovala. Jaromír se mnou nejednal fér a je otázkou, zda vůbec jednat fér umí," řekla webu expres.cz.
Blondýnka obvinila podnikatele z nevěry. "Jaromír udržoval ještě jeden vztah a možná jich bylo víc. Pro tři a více lidí ale v našem vztahu není místo," konstatovala. Dokonce slíbila, že veřejnosti prozradí, s kým dalším udržuje Soukup vztah. Má jít o osobu, na kterou si jí boháč v minulosti opakovaně stěžoval. Plastic Queen zároveň tvrdí, že i ona byla varována dotyčnou, aby si s Jaromírem nic nezačínala.
"Žena, se kterou byl Jaromír nyní přistižen, se ještě v létě o jeho osobě vyjadřovala jako o člověku, díky kterému bude muset vyhledat terapeuta, po tom co s ním zažila, a nabádala několik lidí ze šoubyznysu z jejího okolí, ať kontaktují mé kamarády s tím, že si mám dát na Jaromíra a jeho agresivní chování pozor," dodala.
Soukup byl zmíněným webem kontaktován, ale připomněl, že ke svému soukromí se zásadně nevyjadřuji. "Vůbec a nijak. Vaši otázku považuji za drzost," vzkázal boháč.
Od prosince probíhá meteorologická zima, ale v posledních panuje počasí, které spíš připomíná podzim. Podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) navíc nic nenasvědčuje tomu, že by u nás mělo začít vydatněji sněžit.
Česko má od pondělí novou vládu, jejíž členové doplnili již dříve jmenovaného premiéra Andreje Babiše (ANO). Měnit se budou i lidé ve funkcích, které dělají předsedovi kabinetu a ministrům servis. Novou mluvčí vlády se má stát žena, kterou dobře znají televizní diváci.
Česko má ode dneška kompletní novou vládu premiéra Andreje Babiše. Hnutí ANO do ní nominovalo jednu dámu, která se doslova na poslední chvíli přejmenovala. Nová ministryně pro místní rozvoj se totiž vdala.
Prezident Petr Pavel v pondělí na Pražském hradě jmenoval vládu premiéra Andreje Babiše. Tato koaliční vláda, která se stane v pořadí třetím kabinetem pod Babišovým vedením, nahradí současnou vládu Petra Fialy, která je v demisi. Babiš byl pověřen sestavením kabinetu již koncem října a předsedou vlády byl jmenován 9. prosince.
Ke konci se chýlí týden, který se nesl ve znamení loučení s moderátorem Patrikem Hezuckým. Poslední rozloučení proběhlo v pátek odpoledne a vdově Nikole na něm byli oporou členové rodiny. Jedna z jejích sester prozradila, že se dokonce dostali do křížku se zákonem.
Z Hollywoodu přišla velmi smutná zpráva. Ve věku 78 let zemřel slavný režisér Rob Reiner, po smrti je i jeho manželka. Policie případ vyšetřuje pro podezření z vraždy. Podezřelým má být syn manželů Reinerových.
Začíná třetí prosincový týden, který přinese podobné počasí jako ten uplynulý. Podle meteorologů má pokračovat teplotní inverze. Nad Česko bude i nadále proudit teplý vzduch. Uvedl to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) na sociální síti X.
Policie v neděli po šťastném konci pátrání po ztraceném dvanáctiletém chlapci odhalila, že případ prověřuje pro podezření z únosu. Podle policistů mu možná zachránili život lidé, kteří slyšeli volání o pomoc a vše nahlásili.
Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje i pouhých několik dní před Vánocemi. Nejlepší možný dárek, jaký si mohla přát, přivítala Barbora Mottlová. Radostnou zprávou se pochlubila na sociální síti.
Jsou jednou z nejslavnějších hereckých rodin v Česku a teď se dočkali dokumentu. Od soboty se mohou lidé podívat na film o rodině Hrušínských, který vznikl pro veřejnoprávní televizi.
Dobrá zpráva přišla během čtvrtého dne pátrání po dvanáctiletém chlapci ze Zlínska. Policie v neděli odpoledne bez dalších podrobností informovala, že školáka našla. Strážci zákona se ale budou případem zabývat i nadále.
Blíží se Vánoce a fanoušci fotbalové reprezentace čekali, zdali se s předstihem dočkají nejlepšího možného dárku. Spekulovalo se totiž o možném angažmá trenéra Slavie Jindřicha Trpišovského na lavičku národního týmu. Sešívaní to ale zatrhli. Pavel Nedvěd tak zatím ve svém největším úkolu ve funkci reprezentačního manažera selhává.