Anna K. a Tomáš Vartecký: Připustili překvapivý scénář

Tomáš Vartecký
Tomáš Vartecký, foto: Instagram Tomáš Vartecký
Marek Novotný 21. ledna 2025 15:03
Sdílej:

Anna K. nevyloučila scénář, který by po loňských událostech označila řada jejích fanoušků za nemožný. V osobním životě to sice zpěvačce s Tomášem Varteckým nevyšlo, ale na hudební scéně by se na jejich společná léta dalo navázat. 

Snad ani není nutné připomínat, že zpěvačka loni musela vstřebat rozpad dlouholetého vztahu. Rozchod s dlouholetým partnerem, muzikantem Tomášem Varteckým, oznámila v srpnu na instagramu. 

V těžké chvíli pomohli Anně K. fanoušci, jimž je za veškerou podporu vděčná. "Miluju vás z celého srdce a těším se na vše krásné, jiskřivé a hlavně veselé, co nás spolu čeká v roce 2025. Bude to jízda, to je jistý a bude jen dobře. Já pro to udělám všechno, to mi věřte. Tak přeju zdraví a lásku pro nás všechny a naviděnou už brzy," vzkázala na konci uplynulého roku.

Ani fanoušci by zřejmě nečekali, že je ještě cesta zpět. Jak ale upozornil deník Aha!, oba bývalí partneři se nechali slyšet, že pracovně se klidně mohou v budoucnu potkat. Vartecký prohlásil na vlnách radia RockZone, že další spolupráce je možná. "Myslím, že jednoho dne spolu budeme třeba zase pracovat, až se kluk uzdraví a já taky," podotkla zase zpěvačka. 

Anna K. dokonce připomněla, že oceňované poslední album Údolí včel skládala právě s Varteckým. "Ta deska je z období, které bylo pro nás překrásné, ale nic netrvá věčně," svěřila se. "Ta deska je o síle vztahu, který překonal spoustu překážek - nemocí, strachů a velkých zkoušek. Akorát přišla situace, která už se nedala zvládnout," dodala k rozchodu. 

Připomeňme, že ústřední skladba Údolí včel ze stejnojmenného alba získala loni na jaře Cenu Anděl ve své kategorii. 

Stalo se
Sport
Hokej, ilustrační foto

Nová kapitola českého hokeje. Rulík skončí jako trenér reprezentace

To, o čem se v posledních dnech spekulovalo, se v úterý, tedy v den, kdy měl kouč hokejového národního týmu Radim Rulík dle prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Aloise Hadamczika definitivně přijít s rozhodnutím o své budoucnosti v reprezentaci, nakonec potvrdilo. Rulík na společné úterní tiskové konferenci s Hadamczikem oznámil, že po této sezóně u hokejové reprezentace skutečně skončí. Již se také potvrdilo, že od příští sezóny společně se svými dosavadními dvěma asistenty z reprezentace Markem Židlickým a Ondřejem Pavelcem bude nově trénovat extraligové Kladno.

Světové celebrity
Princ Andrew

Andrew nebyl jediný. S Epsteinem udržovala kontakt i exmanželka bývalého prince

Židle už se nekýve, ale spadla s ním. Bývalý princ Andrew přišel prakticky o veškerá privilegia v souvislosti s kauzou finančníka a sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina. Jeden z předních britských deníků se nyní rozhodl připomenout, jak se vztah obou mužů vyvíjel. 

České celebrity
Pavel Trávníček

Pavel Trávníček odhalil, jak na tom je. Lékař ho ubezpečil, že je to dobré

Pavel Trávníček v poslední době řeší především svůj zdravotní stav. Fanoušky před časem vyděsily jeho problémy se srdcem. Známý herec otevřeně přiznal, že zásadní orgán mu moc dobře nefunguje. Odhalila to lékařská vyšetření. 

Domácí
Petr Pavel

Pavel nemá jet na summit NATO. Babiš se tam chystá s Macinkou

Prezident Petr Pavel zřejmě nebude reprezentovat Česko na červencovém summitu NATO v Turecku. Premiér Andrej Babiš (ANO) se na důležité alianční jednaní chystá s ministrem zahraničí Petrem Macinkou (Motoristé), řekl to České televizi.