Anna Kadeřáková čeká na výsledky testů. Lékaři jsou zatím bezradní

Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková, foto: Instagram Anna Kadeřávková
Marek Novotný 27. února 2025 09:41
Sdílej:

Anna Kadeřávková nedávno přiznala, že jí je oporou nový životní partner. A brzy nastaly chvíle, při kterých podporu potřebovala. Sympatická blondýnka totiž přiznala, že aktuálně řeší svůj zdravotní stav s lékaři. Ani odborníci si ale zatím nevědí rady. 

Kadeřávková podle všeho trpí jistou autoimunitní onemocnění, ale ani lékaři nevědí, o co přesně jde. "Jednou tomu přijdeme na kloub a skončí tohle nekonečný kolo vyšetření, testů a nepřesných diagnóz. Věřím, že jo," svěřila se na sociální síti. 

Nyní se čeká na výsledky, od kterých si herečka slibuje, že by mohli přinést něco nového. "Za 14 dní budu mít výsledky nových testů pro vyloučení lupusu, vaskulitidy, sklerodermie a dalších syndromů," dodala. 

Na Kadeřávkovou na začátku letošního roku prasklo, že už není nezadaná. Rapper Rohony to prozradil v pořadu TALK!. "Já jsem teď čerstvě zadaný. Bylo to úplně náhodou ve Španělsku s Annou Kadeřávkovou. A je to hrozně hezký, nikdy jsem nedostal takovou lásku jako od ní," svěřil se hudebník podle webu TN.cz. 

Pak už nemělo smysl, aby sympatická blondýnka zapírala. "Je to hezké, strašně hezké to takhle slyšet. Jsem ráda, že to takhle vnímá. Myslím si, že jsem velmi láskyplný a pečující člověk… a to, že ten člověk, kterému se to snažím dávat, to takhle přijímá, je to moc hezké," komentovala první vyjádření svého partnera. 

Je na to ještě brzy, ale známá herečka si jednoho dne přeje mít i svatbu. "Určitě bych se chtěla vdávat. Svatbu určitě ano. Až bude správné načasování, tak bych se určitě chtěla vdávat," konstatovala podle serveru super.cz. 

Stalo se
Počasí
Bouřka, ilustrační fotografie.

Počasí do víkendu: Bouřky hrozí od půlnoci i v pátek, varuje ČHMÚ

Meteorologové ve středu vyhlásili před silnými bouřkami, které nejprve od půlnoci hrozí na severozápadě Čech a následně ve čtvrtek odpoledne a večer zasáhnou jihovýchodní polovinu území republiky. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). 

Světové celebrity
Ilustrační fotografie.

ZZ Top přišli o další zakládajícího člena. Zemřel Frank Beard

Světovou hudební scénou otřáslo úmrtí dalšího legendárního bubeníka. Ve věku 77 let zemřel Frank Beard, americký bubeník a zakládající člen skupiny ZZ Top. Beard se v závěru života potýkal se zdravotními problémy. 

České celebrity
Dagmar Havlová

Dagmar Havlová už ví, co bude s cenou za lidská práva

Pořádání Ceny Václava Havla za lidská práva spoluorganizují Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 a Nadace Charty 77. Obě organizace se v úzké součinnosti s Parlamentním shromážděním Rady Evropy ujímají kompletního organizačního i produkčního zajištění letošního 14. ročníku, a to právě v roce, kdy si veřejnost připomíná nedožité 90. narozeniny Václava Havla.

České celebrity
Dara Rolins

Konec kariéry? Dara Rolins to stále musí vysvětlovat

Léto sice hudebníci nejčastěji tráví na pódiích, ale letos to rozhodně není případ jedné slovenské hvězdy. Dara Rolins oznámila, že si od mikrofonu dá na nějaký čas pauzu. Ukazuje se však, že lidé mají problém to přijmout.