Podruhé v životě bojuje Anička Slováčková s rakovinou, přičemž palce jí drží celé Česko, i když prognózy nejsou úplně příznivé. Herečka a zpěvačka přiznává, že momentálně žije ze dne na den. Jak ale prozradila, v květnu nastane zlomový okamžik.
Slováčková se nedávno svěřila, že tráví celé dny doma, přičemž lidem zdůraznila, že o svém zdravotním stavu se teď nechce bavit. "Já vím, že mě sledujete z jiného důvodu, ale já o tom důvodu nechci mluvit a necítím se teď dobře v tomto tématu, té nemoci," uvedla talentovaná herečka a zpěvačka.
Už tehdy byly patrné i její problémy s hlasem. Dcera slavných rodičů si totiž přiznala, že ji v současnosti vyčerpává i mluvení. "To je hrozný," posteskla si.
Slováčková ale přece jen jednou opustila bezpečí domova, když s Lipem zavítala do televizní Snídaně s Novou, aby společně zpropagovali novou písničku. Divákům nemohlo uniknout, že má s hlasivkami problém. Fanoušci ale slyšeli i něco pozitivního.
"Já předpokládám, že od května už budu zdravá, takže do května se budu doma kurýrovat," řekla ve vysílání s tím, že žádné plány teď nemá. "Žiju ze dne na den," vysvětlila.
Nakonec ale Slováčková přiznala, že jeden plán má. "Chtěla jsem vydat desku, desku vystřídala knížka. A knížku třeba vystřídá zase něco jiného," prozradila. "Píšu knížku. Je to ve fázi půl napůl, dalo by se říct. Vzhledem k tomu, že s vydáním knihy nemám žádné zkušenosti, tak mě toho čeká ještě dost," dodala.
Motoristé i nadále počítají s vládním angažmá poslance Filipa Turka. Potvrdil to jeho kolega Boris Šťastný v sobotním vysílání televize Nova. Strana s Turkem počítá do čela ministerstva životního prostředí, v pondělí ale k jeho jmenování členem vlády nedojde.
Právě dnes se měl Jaromír Soukup opět představit jako zápasník. Pro galavečer v Bratislavě se připravoval jeho duel s Michalem Vančurou. Ten se ale ani na druhý pokus neuskuteční. Potvrdila to pořádající organizace Fight Night Challenge.
Změny se chystají ve zpravodajství České televize. Nejprve unikly informace o konci jedné z moderátorek v hlavní zpravodajské relaci. Do Událostí má ale zamířit nová posila. Jde o novinářku, kterou diváci znají z jiných pořadů.
Dva roky letos uplynuly od smrti legendárního Vaša Patejdla, jenž byl nedílnou součástí úspěchu slavné slovenské skupiny Elán. Zůstala po něm vdova, ale i potomci, přičemž vztahy mezi některými členy rodiny nejsou vůbec ideální. Dokonce se zpochybňuje poslední vůle zesnulého muzikanta.
Česko bylo již na začátku probíhajícího týdne na prahu chřipkové epidemie. Je tak velice pravděpodobné, že epidemie vypukne ještě před Vánocemi. Odborníci v té souvislosti apelují na lidi, aby ještě zvážili podstoupení očkování.
Baby boom v českém šoubyznyse má pokračovat i v následujících dnech, respektive týdnech. Druhého společného potomka totiž čekají David Gránský a jeho manželka Nikola. Oblíbený herec prozradil, proč je tentokrát nervózní.
První dny jako čtyřicátník má za sebou Roman Červenka, který opět všem dokázal, že věk je jenom číslo. Hned v prvním zápase po středečních 40. narozeninách dal totiž gól. Sám se tak obdaroval tím nejlepším možným způsobem. Mysleli na něj ale i spoluhráči z reprezentace.
Evropa 2 se s Patrikem Hezuckým loučila v pátečním vysílání od brzkých ranních hodin. Její zaměstnanci ale demonstrovali jednotu v těžkých chvílích i během krátké cesty z pracoviště do strašnického krematoria, kde se od 14:30 konalo poslední rozloučení.
Třetím dnem pokračuje ve Zlínském kraji pátrání po pohřešovaném dvanáctiletém chlapci, který se ve čtvrtek ztratil cestou do školy. Policie žádá o pomoc veřejnost.
Už přes týden trvá situace, kdy se otřásá země na západě Čech. Podle odborníků došlo k více než deseti otřesům o síle přes dva stupně. Zatím nejsilnější zemětřesení proběhlo během minulého víkendu.
Zdá se, že vztahy mezi králem Karlem III. a jeho mladším synem, princem Harrym, se pomalu lepší. Po nedávném jednání ohledně Harryho ochrany pro případný návrat do Spojeného království je usmíření čím dál pravděpodobnější.
Clare Waight Keller, designérka, která stojí za svatebními šaty Meghan Markleové, vyjádřila svůj názor na vývoj šatníku vévodkyně ze Sussexu. V novém rozhovoru pro The Telegraph uvedla, že se Meghanin vzhled „velmi vyvinul“ k tomu, co je k vidění dnes.