Bára Mottlová prozradila, jak zatím zvládá těhotenství

Bára Mottlová
Bára Mottlová, foto: Instagram Bára Mottlová
Marek Novotný 12. července 2025 13:06
Sdílej:

Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje i v letních měsících. Není to dlouho, co Barbora Mottlová odhalila, že čeká miminko. Jak ale přiznala, už má za sebou první trimestr a dokonce má s manželem vybraná jména pro prvního potomka. 

Mottlová těhotenství originálním způsobem oznámila na konci června. "Kdo má z naší rodiny asi největší pandírko?" zeptala se fanoušků na sociální síti. Součástí příspěvku bylo video, na kterém ukázala snímek z ultrazvuku, aby opravdu každému bylo zcela jasné, že čeká miminko. 

Posléze vyšlo najevo, že nastávající maminka a její muž si tajemství nechávali přes dva měsíce pro sebe. Blondýnka totiž zveřejnila na instagramu scénku s partnerem. "Takhle nějak se to 17. 4. 2025 stalo.. když se to dozvěděl, věděl, že už nic nebude jako dřív... Chicoušek, ne budoucí tatínek... ten byl docela rád," napsala k videu. 

Mottlová nyní odhalila, že jí začal druhý trimestr, kdy se zatím cítí o něco lépe. Vrátila se jí totiž energie. "Ten první byl trošku náročnější, nečekala jsem to, ale jsem plná energie, takže se těším a chci si to ještě užít, než v tom třetím trimestru už budu odpočívat a už bude podzim, zima," sdělila webu extra.cz. 

Kráska prozradila, že v domácnosti se už řeší pojmenovaní miminka. "Úplně cítím holku, to je jasný, vím i jméno, všechno. A všichni říkají, tobě to sluší, to bude kluk," popsala s tím, že pro obě pohlaví mají s manželem vybraná krásná česká jména.

"Můj manžel David chtěl Davida, tak to jsem rovnou řekla, že ne, že on je láska mého života a že nemůžu mít dvě lásky svého života David," dodala Mottlová.

Témata:
Stalo se
Světové celebrity
Tom Holland

Zendaya a Tom Holland uspořádali soukromou oslavu svatby!

Populární hollywoodští herci Zendaya a Tom Holland uspořádali soukromou oslavu své svatby, na kterou pozvali rodinu a nejbližší přátele. Novomanželé si pro tuto výjimečnou událost pronajali luxusní venkovský hotel Beaverbrook v britském hrabství Surrey. Celý pronájem rozlehlého panství nedaleko hercova jihozápadního londýnského domova měl stát více než 670 tisíc dolarů.

Světové celebrity
Bruce Willis

Manželka Bruce Willise veřejně promluvila o svých pocitech viny!

Emma Heming Willisová, manželka slavného herce Bruce Willise, nedávno otevřeně promluvila o svých pocitech viny, které prožívala během oslav svých padesátých narozenin. Slavný představitel akčních filmů se v roce 2022 stáhl z veřejného života kvůli vážným zdravotním problémům a o rok později mu byla diagnostikována frontotemporální demence. 

Světové celebrity
Whoopi Goldberg

Překvapivé přiznání Whoopi Goldbergové: Proč ji nechtěli do nejslavnějších rolí?

Herečka a moderátorka Whoopi Goldbergová se v nedávném rozhovoru pro podcast Keke Palmerové ohlédla za svou bohatou kariérou a odhalila, že jen o fous unikla dvěma svým nejslavnějším filmovým úlohám. Držitelka prestižního ocenění EGOT přiznala, že o ni tvůrci kultovního romantického snímku Duch z roku 1990 zpočátku vůbec nestáli. Když se tehdy dotazovala, proč ji castingoví agenti nezavolali na zkoušky, dostala odpověď, že její účast odmítli ze strachu, že by svou přítomností diváky z filmu vytrhla.

Světové celebrity
Princ Harry

Princ Harry narazil na nečekaný problém!

Britský princ Harry čelí dalším komplikacím v souvislosti s nadcházejícími Invictus Games, které se uskuteční v roce 2027 v britském Birminghamu. Vévoda ze Sussexu by si totiž přál, aby ho na této významné sportovní události podpořil jeho otec král Karel III. a stanul po jeho boku.