Bára Poláková ukázala fanouškům, jak si užívá třetí šestinedělí

Barbora Poláková
Barbora Poláková, foto: Instagram Barbora Poláková
Marek Novotný 3. května 2026 19:36
Sdílej:

Duben je minulostí, ale i během uplynulého měsíce pokračoval babyboom v českém šoubyznyse. Herečka a zpěvačka Barbora Poláková se stala trojnásobnou maminkou. Nyní se pochlubila dalšími rodinnými fotografiemi. 

Poláková zveřejnila pětici nových snímků na svém instagramovém profilu, kde v dubnu oznámila narození miminka. "A potom... neděle to byla... se po té duze sklouznul František až k nám," napsala před několika týdny.

Česko se o dalším těhotenství známé herečky a zpěvačky dozvědělo v lednu, kdy informace vyšla najevo prostřednictvím magazínu Elle, který zveřejnil i exkluzivní fotografie. Nechyběl na nich i tehdy nastávající otec Štěpán Urban. 

Poláková poprvé přiznala vztah s kolegou z hudební branže teprve nedávno. Mezi nastávajícími rodiči je značný věkový rozdíl, sympatický hudebník je o čtrnáct let mladší a zatím nemá žádného potomka. Sympatická herečka a zpěvačka už dvě děti má z předchozího vztahu s hereckým kolegou Pavlem Liškou. 

Osmadvacetiletý Urban se poprvé zviditelnil v televizní talentové soutěži ČeskoSlovenská SuperStar. Ve vztahu byl například se zpěvačkou Emmou Drobnou. Loni s Polákovou představili společné album Sršeň. 

Stalo se
České celebrity
Česká televize

Druhá pohádka se Švehlíkovým Krakonošem. ČT potěšila diváky

Česká televize natáčí vánoční pohádku Krakonoš a básník, která volně navazuje na diváky oceňovanou pohádku Krakonošovo tajemství z roku 2022. Informovala o tom v tiskové zprávě. Vedle nových dobrodružství spojených s Krakonošem přinese pokračování také humor, napětí a řadu oblíbených herců. Česká televize tradičně zařadí pohádku do připravovaného vánočního programu.

Počasí
Letní počasí, ilustrační foto

Počasí se navrátí k normálu, vyplývá z výhledu na nový týden

V Česku začíná nový týden, v jehož úvodu ještě bude pokračovat tropická epizoda. Nejdéle má být vedro na východě republiky. Očekává se nicméně ochlazení a návrat teplot k letnímu normálu. Vyplývá to z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

České celebrity
Aňa Geislerová

Anna Geislerová se vymezila proti kritice za návštěvu Čapího hnízda

Anna Geislerová se nedávno stala terčem kritiky, protože zavítala na Čapí hnízdo, kde Leoš Mareš slavil kulatiny. Populární herečka dala nyní najevo, že své přítomnosti na oslavě rozhodně nelituje. Jak se na celou věc dívá? 

Počasí
Letní počasí, ilustrační fotografie.

Neděle je nejteplejším dnem v české historii. Bylo téměř 42 stupňů

Sobotní teplotní rekord nevydržel ani den, neděle přinesla nové historické maximum. Znovu bylo nejtepleji v Doksanech, kde na místní stanici naměřili teplotu 41,9 °C. Na sociální síti o tom informoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).