Hvězdná domácnost Dády Patrasové a Felixe Slováčka se opět otřásá v základech. Hudebník se dost ostře navezl do své manželky kvůli její neúčasti na koncertě nemocné dcery Aničky. Patrasová si to však vůbec nenechala líbit.
Ještě před několika dny se Patrasová zdála být ve formě a slibovala, že dorazí na koncert vážně nemocné dcery Aničky. I její manžel věřil, že slovo dodrží. Jenže Dáda nakonec na vystoupení nepřišla, takže ve Slováčkovi bouchly saze.
"Dceru máme opravdu vážně nemocnou, co my víme, co nám všem ještě osud přichystá? Měli bychom se teď semknout a myslet především na ni a dělat všechno pro ni," spustil Slováček. Tomu nakonec uletělo i nějaké to ostřejší slovo. "A ta kráva její matka se vožírá a všechno je jí v tu chvíli jedno," řekl podle Blesku.
"Opije se zrovna v den, kdy má její dcera koncert. Ve chvíli, když celý sál dává Aničce podporu a energii potleskem vestoje, se ona válí s prázdnýma flaškama v posteli v deliriu. Tak moc se stydím. Tohle mě jednou zabije," ulevil si hudebník.
Podle Patrasové nás ale saxofonista vodí za nos. "Je to bohapustá lež, manžel se snaží zříct vztahu s paní Gelemovou. Vymýšlí si, aby zakryl, že jsou zase spolu," prohlásila pro web expres.cz s tím, že jejich vztah nebude dále komentovat.
K absenci na koncertě pak řekla, že ji nezpůsobil alkohol, ale nemoc. "Mám chřipku a nemůžu tu chřipku přece přenést na Aničku, to nejde. Dnes už je mi ale lépe a můžu už i mluvit," dodala.
Téměř třetina voličů by dala hlas opozičnímu hnutí ANO, které by podle nejnovějšího průzkumu agentury STEM pro stanici CNN Prima News vyhrálo sněmovní volby. Do Poslanecké sněmovny by se dostalo celkem šest kandidujících subjektů. Těsně pod hranou zůstávají Motoristé.
Uplynul více než týden, co Česko dalo sbohem legendárnímu herci Jiřímu Krampolovi, který zemřel během posledního červencového víkendu ve věku 87 let. Podle tvrzení pořadatele smutečního obřadu umíral zamilovaný. Co se ví o jeho poslední lásce?
Americký prezident Donald Trump naznačil, že Ukrajina nemůže počítat s navrácením Krymu a členstvím v NATO. Uvedl to před pondělním jednáním s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským a evropskými lídry v Bílém domě.
Příští víkend počasí ke koupání úplně vhodné nebude. Podle ČHMÚ.cz budou mít teploty do tropů daleko.
Fotbalový brankář Petr Čech a jeho manželka Martina se po 26 letech rozešli. Tuto novinku oznámili společně na sociálních sítích. Jejich vztah začal už na gymnáziu a jejich manželství, které uzavřeli v roce 2003, vypadalo navenek bezchybně. Nyní se po rozvodu budou dělit o obrovský majetek.
Herecký svět truchlí nad odchodem Terence Stampa, britské hollywoodské legendy, který zemřel ve věku 87 let. Oscarem nominovaný herec se proslavil především jako padouch generál Zod v původním filmu Superman a jeho pokračování.
Během svého hostování v pořadu Late Night with Seth Meyers herečka Sharon Stone (67) vtipně promluvila o své nové životní etapě, kterou nazývá „návrat do dámského spodního prádla“. Vysvětlila, že během výchovy svých tří synů musela přehodnotit své oděvní návyky.
Hollywoodský herec Liam Neeson a bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson se stali jedním z nejdiskutovanějších párů filmové scény. Fanoušci spekulují o jejich vztahu poté, co se společně objevili v pokračování komedie Bláznivá střela, kde ztvárnili milenecký pár.
Podle odborníka na PR se na vévodkyni ze Sussexu Meghan Markle valí nová vlna kritiky kvůli tomu, že údajně kopíruje svoji švagrovou, princeznu Kate. Tyto spekulace vyvolala nová dohoda manželského páru se společností Netflix, v jejímž rámci má vzniknout vánoční speciál, který bude vysílaný ve stejném období, jako vánoční pořad princezny z Walesu.
Oblíbený herec Pierce Brosnan má i v 72 letech stále skvělé vlasy a tvrdí, že za to vděčí irským genům a pivu Guinness. Na premiéře svého nového filmu, The Thursday Murder Club, se herec, který se narodil v irském hrabství Louth, svěřil s tímto vtipným postřehem pro server Page Six.
Třicetiletá bývalá ruská královna krásy Kseniya Alexandrova zemřela v nemocnici na následky vážných poranění mozku. Zranění utrpěla při autonehodě na začátku července. Vůz, ve kterém cestovala na sedadle spolujezdce se svým manželem, se střetl s losem, který jim skočil do cesty.
Fanoušci zpěvačky Seleny Gomezové, která se proslavila hitem „Come and get it“, by si měli pospíšit. Její značka Rare Beauty přišla se svou první vůní, a už nyní se její limitované sady rychle vyprodávají.