Anička Slováčková udivuje svou statečností v boji se zákeřnou rakovinou, ačkoliv jde o nerovný boj, což vyplynulo i z jejích nejnovějších vyjádření. Ta pochopitelně neunikla členům její rodiny. Jak reagoval Felix Slováček?
Slováčková totiž v podcastu Bellis Pink Talks přiznala, že její prognóza není dobrá. Jak totiž prozradila, po půl roce léčby ji převeleli z onkologie na specializovanou kliniku, kde ji lékařka oznámila, že musí začít chodit na paliativní chemoterapii, jinak jí zbývá jen pár měsíců života.
Leckdo by se v takovém okamžiku sesypal, ale dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové je vděčná, že se s ní jednalo na rovinu. "Když ti někdo řekne, že máš tady nějaký spočítaný čas, tak tě to samozřejmě stresuje, ale řekla jsem si, že tohle říkají oni. Já jsem nikdy neposlouchala to, co říkají lidi, takže si pojedu to svoje a budu bojovat za to, abych tady byla déle," řekla podle webu extra.cz.
Herečka a zpěvačka si podle svých slov řekla, že čas stanovený prognózou naplno věnuje tomu, aby se z problémů dostala. "Budu dělat věci, které mám ráda, a přestanu se bavit s lidmi, které ráda nemám. Opravdu od sebe odstřihnu toxické vztahy. Začala jsem i s radostí jíst všechny ty tátovy suplementy. Řekla jsem si, že něco z toho zabere, abych tady byla o rok déle. I ten rok by byl nádherný," prohlásila.
Slováčková nicméně přiznala, že jsou okamžiky, kdy má ze smrti strach. "Před pár dny jsem napsala svým dvěma nejlepším kamarádkám, že se bojím, že zemřu," svěřila se. "Hrozně se bojím toho předtím, že nebudu schopná se o sebe postarat a budu odkázána na pomoc druhých," vysvětlila.
"Kéž bych tu byla dalších padesát let. Pokud tu ale budu další rok a půl, který prožiji více než celých 29 let dosavadního života, tak za to budu velmi vděčná," dodala dcera slavných rodičů.
A právě jeden z rodičů se k jejím veřejným přiznáním vyjádřil. Felix Slováček naznačil, že dcera i v této složité situaci rozhodně nemyslí jen na sebe. "S Aničkou máme celý život skutečně krásný vztah a myslím si, že kdyby se stalo něco se mnou, tak to by Aničku ranilo víc než celá její nemoc," řekl webu extra.cz.
Českým zdravotnictvím v úterý otřásl nevídaný případ. Olomoučtí krajští kriminalisté prověřují podezření z provádění neindikovaných implantací defibrilátorů ICD v olomoucké fakultní nemocnici. Nikdo zatím nebyl obviněn, v případu ale hrozí až dvanáctileté tresty odnětí svobody.
Dvě děti má Eva Burešová, ale někteří lidé v posledních dnech pojali podezření, že je na cestě třetí potomek. Oblíbenou herečku a zpěvačku to zvedlo ze židle, protože lidé by o tak citlivé věci, jakou je těhotenství, rozhodně neměli podobně spekulovat.
Prezident Petr Pavel pokračuje v setkávání se sportovními osobnostmi i po návratu z olympiády do České republiky. Pavel posnídal s jednou z legend světového motorsportu a tak trochu si rýpl do českých Motoristů s velkým M.
Události ve světě trápí mnoho z nás. Výjimkou zjevně není ani Dara Rolins, která se domnívá, že na vině jsou z velké části sami lidé. Populární zpěvačka se v té souvislosti svěřila, že je ráda, že její dcera Laura prožila šťastné dětství.
Meteorologická zima se chýlí ke svému závěru, v březnu už totiž pro meteorology začíná jaro. Teploty také mají pozvolna stoupat, vyplývá z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Meteorologové ale nevyloučili pokles teplot pod průměr v závěru února.
Jiřina Bohdalová v květnu oslaví půlkulatiny, které byly jedním z témat hovoru během její návštěvy v televizní talk show Všechnopárty. Legendární herečka v pořadu odhalila plány i pravdu o svém vztahu k alkoholu.
Dva cizinci utrpěli zranění při potyčce, ke které o víkendu došlo v Chebu. Zatímco jeden z mužů zůstává v nemocnici, druhého zadrželi policisté, kteří případ kvalifikovali jako pokus o vraždu.
Česko před uplynulým víkendem zasáhla smutná zpráva. Ve věku 86 let zemřela legendární herečka Jana Brejchová, která učarovala divákům i mnoha svým kolegům. Jeden z někdejších partnerů Brejchové se po její smrti ozval.
Jeden z nejznámějších českých herců měl o uplynulém víkendu půlkulatiny. Miroslav Donutil oslavil 75. narozeniny ve společnosti dalších hvězd tuzemského šoubyznysu. Kdo všechno mu přišel osobně pogratulovat?
Král Karel III. poprvé přímo zasáhl do kauzy spojené s Jeffrey Epsteinem a vyjádřil připravenost podpořit policii při prověřování obvinění vznesených proti Andrewu Mountbatten-Windsorovi.
Princ a princezna z Walesu vydali své první veřejné prohlášení k aktuálním odhalením v kauze Jeffreyho Epsteina. Prostřednictvím mluvčího Kensingtonského paláce vzkázali, že jsou „hluboce znepokojeni“ novými informacemi, které se objevily v dokumentech zveřejněných v USA. Ve svém vyjádření zdůraznili, že jejich pozornost a myšlenky zůstávají zaměřeny především na oběti těchto činů.
Britská policie v současné době prověřuje podezření, že Andrew Mountbatten-Windsor předával důvěrné informace ze své role vládního obchodního zmocněnce odsouzenému agresorovi Jeffreymu Epsteinovi. Podle dokumentů, které začátkem měsíce zveřejnilo americké ministerstvo spravedlnosti, měl přeposílat oficiální zprávy o zahraničních cestách do Singapuru, Hongkongu či Vietnamu z let 2010 a 2011. Mluvčí policie v Thames Valley potvrdil přijetí podnětu a uvedl, že informace jsou vyhodnocovány standardním postupem.