Brzobohatého čekání na rozsudek se protahuje. Soud byl znovu odročen

Ondřej Brzobohatý dorazil do soudní budovy. (12.3.2025)
Ondřej Brzobohatý dorazil do soudní budovy. (12.3.2025), foto: Michael Zelinka / INCORP images
Marek Novotný 11. prosince 2025 18:18
Sdílej:

Už dvakrát věřil Ondřej Brzobohatý, že se ve sporu s bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou domůže spravedlnosti. Jenže zklamání nastalo nejen v listopadu, ale také v prosinci. Podle nejnovějších informací se závěrečné soudní stání v ostře sledované kauze opět odložilo. 

Letos tak už žádný rozsudek nepadne. Přitom se ho obě strany měly dočkat již v listopadu, kdy došlo k prvnímu odročení na 10. prosince. Ani tento týden ve středu ale rozhodnutí nepadlo. Podle informací webu expres.cz bylo závěrečné stání odloženo na druhou polovinu ledna.

Brzobohatý se tak stále nedočkal spravedlnosti, ačkoliv podle zmíněného serveru požaduje "jen" omluvu za to, že došlo k úniku textu církevní žaloby. Známý hudebník již v listopadu zdůraznil, že on o odročení nežádal, protože je připraven na verdikt. 

Dokonce už v září pronesl syn slavného herce Radoslava Brzobohatého déle než hodinu trvající řeč, ve které shrnul, o čem je táhnoucí se spor s exmanželkou. Na závěr vyjádřil přání, aby už celá kauza dospěla ke konci.

Brzobohatý a Kuchařová oficiálně tvořili pár od léta 2013. O tři roky později proběhla svatba v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově. Vztah se rozpadl na konci roku 2021 a následoval rozvod. 

Zatímco někdejší Miss World se po rozpadu manželství do dalšího sňatku nehrne, hudebník už je nějaký čas opět ženatý. Jeho vyvolenou je moderátorka Daniela Brzobohatá, dříve známá jako Písařovicová. 

Stalo se
Počasí
Ilustrační foto

Smogová situace v Česku. Na třech místech platí už od úterý

V Česku pokračuje vlna tropických veder, v úterý na řadě míst udeřily až velmi silné bouřky. Meteorologové varují také před nebezpečím požárů. K tomu všemu se ve třech krajích přidal smog. Upozornil na to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). 

České celebrity
Štefan Margita

Štefan Margita se vzdálil domovu a oslavil kulaté sedmdesátiny

Pondělní datum 3. srpna je spojené s jednou výraznou osobností československého šoubyznysu. Letos byly narozeniny Štefana Margity, operního pěvce a manžela Hany Zagorové, obzvlášť speciální. Košický rodák totiž oslavil kulaté sedmdesátiny. 

Počasí
Ilustrační fotografie.

Tropické počasí má úřadovat i po víkendu, ukazuje výhled

V Česku dnes vyvrcholí aktuální vlna veder. Poměrně vysoké teploty se nicméně očekávají i v úvodu příštího srpnového týdne. Nejvyšší teploty vystoupají až na 35 stupňů, vyplývá z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Kultura
Chinaski

Chinaski jako hvězdy festivalu Brod 1995. Vystoupí i další známí hudebníci

Do festivalu Brod 1995 zbývají poslední týdny. V sobotu 22. srpna se Český Brod opět promění v dějiště jednodenní přehlídky toho nejlepšího z česko-slovenské hudební scény napříč žánry. K největším lákadlům letošního ročníku patří Chinaski, kteří do Českého Brodu přivezou energickou koncertní show a průřez svými největšími hity. Silnou dávku punkrockové energie i jadrné texty nabídne slovenská legenda Horkýže Slíže.