Karel Šíp je ve věku, kdy by si mohl užívat zaslouženého důchodu, jenže on stále pokračuje v televizním moderování. Co ale dělá, když zrovna nevzniká materiál pro Českou televizi?
Zima je v plném proudu, stačí se podívat z okna. A právě dnes se podle dostupných informací natáčí další epizoda Všechnopárty, které se diváci brzy dočkají na televizních obrazovkách. Rozhodně se tedy nedá říct, že by Karel Šíp neměl do čeho píchnout. I takové chvíle ale během roku nastávají.
"Trávím léto na chalupě, ale nejsem z těch, co se rádi rejpou v zemi nebo něco kutí a opravují, maximálně si jdu zahrát tenis. Takže psaní je pro mě to nejlepší, co můžu dělat," řekl populární bavič před více než dvěma lety v rozhovoru pro Deník N.
Tehdy popisoval, jak vznikala jeho první knížka, kterou to neskončilo. "Je to vlastně taková terapie. Chata, léto… Většinou jsem tam sám, kluk je někde pryč, je mu devatenáct, manželka chodí do práce. Tak si uvařím kafe, sednu si na zahrádku, otevřu si notebook a cokoliv mě napadne, píšu," popsal moderátor.
Šíp je každopádně přesvědčený, že nějakou ucelenější literární formu, například román, by napsat nesvedl. "Mě baví, když je to každej pes jiná ves, takový fejetonky, drobný úvahy. Ale musím mít úkol. Když to na jaře slíbím, v létě to napíšu," dodal.
Druhým dnem už si dnes můžete poslechnout první sólovou pecku Charlotte Gottové. Velkým kamarádem jejího otce Karla Gotta byl Michal David, který ví, jak se skládají hity. Co oblíbený hitmaker říká na písničku In Too Deep?
O Vilmě Cibulkové nebylo nějaký čas slyšet. V kontaktu s uznávanou herečkou není ani jedna z jejích někdejších kamarádek a kolegyň, která se tak opět vrátila k tomu, co se kolem Cibulkové odehrávalo už v loňském roce.
Jsou před námi v Česku první dva letní dny letošního roku, kdy odpolední teploty překročí 25 stupňů. Potvrzuje to víkendová předpověď Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Motorista Filip Turek si na přelomu dubna a května opět řekl pozornost. Na internetu se opět řeší jeho řidičské schopnosti, protože se objevilo nové video. Sám poslanec si z toho ale hlavu nedělá. Raději pokračuje ve výpadech proti prezidentovi Petru Pavlovi.
Oslavy pátečního Svátku práce se ani letos neobejdou bez konání nejrůznějších akcí. V Praze museli na jedné zasahovat policisté. Na Smíchově totiž došlo k potyčce, po které strážci zákona zadrželi několik osob.
StarDance si v poslední době brali do úst i vysoce postavení politici, konkrétně ministr kultury Oto Klempíř a premiér Andrej Babiš. Někteří diváci už se začínali obávat o budoucnost show na obrazovce České televize. Podle nově uzavřených smluv ale nejsou obavy na místě.
Pro Lucii napsal několik velkých hitů, ale jeho písně mají v repertoáru i úspěšné zpěvačky. Řeč je o Oskaru Petrovi, který na konci dubna zemřel ve věku 73 let. Na smutnou zprávu reagovaly i Anna K. či Aneta Langerová.
Leoš Mareš patří ke slavným dubnovým oslavencům, což letos opravdu nešlo přehlédnout. Z uznávaného moderátora je totiž čerstvý padesátník. Kulaté jubileum si žádalo opravdu výjimečný dárek, o který se postarala Leošova manželka. Co mu pořídila?
Sedm lidí zatím skončilo ve vazbě v rámci vyšetřování březnového teroristického útoku v Pardubicích. Čtyři z nich si teď na vazbu neúspěšně stěžovali. Informovala o tom Česká televize.
Ornella Koktová poznává vlastní medicínu, protože tentokrát se ostatní celebrity vyjadřují k tomu, co se odehrálo v životě influencerky. Příležitost si nenechala ujít ani Eva Burešová.
Kriminalisté v Irsku vyšetřují vraždu Češky. Těžce zraněnou čtyřiačtyřicetiletou ženu našli v pondělí večer v domě ve městě Waterford. Na případ upozornil web novinky.cz. Žena zemřela v nemocnici, zadržen byl čtyřicetiletý muž.
Idoly mládí stárnou mnoha lidem před očima. Kruté realitě neuniká ani Paľo Habera, který na jednom z nedávných koncertů přiznal, že začal pobírat důchod. Dost jasně ale naznačil, že nejde o moc vysokou částku.