Dara Rolins a zdvižený prst pro Pavla Nedvěda. Zásnubami si ji nepojistil

Dara Rolins
Dara Rolins, foto: Instagram Dara Rolins
Marek Novotný 5. ledna 2025 20:58
Sdílej:

Osudovými muži Dary Rolins se zdají být sportovci, ačkoliv dceru Lauru má zpěvačka s kolegou z hudební branže Matějem Homolou. Aktuální a již potvrzené zásnuby s bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem nejsou první v jejím životě. Popová hvězda už se jednou zasnoubila s hokejistou. 

Pozorným fanouškům v uplynulých dnech neunikl "podezřelý" prsten na levé ruce, proto rozjeli spekulace o zásnubách a začali zpěvačce gratulovat. Rolins vydržela nějaký čas mlčet a držet je v nevědomosti. V sobotu se nakonec rozhodla jít s pravdou ven.

Slovenská popová hvězda potvrdila, že se bude poprvé v životě vdávat. "Děkuji za všechny gratulace. Hádáte správně, jsem zasnoubená," informovala své příznivce prostřednictvím tzv. stories na instagramovém profilu.

Můžeme tedy brát za hotovou věc, že proběhne svatba? Minulost je pro Pavla Nedvěda varováním. V roce 2004 totiž Daru požádal o ruku při romantické večeři hokejista Jaroslav Bednář. Slyšel sice ano, jenže po dvou letech následoval rozchod, aniž by došlo na veselku. 

"Milujeme se, ale víc jeden druhého trápíme. Už to takhle dál nejde. Je to pro mě strašně těžké. Jára mě chce mít doma. Můj úspěch pro něho znamená jen to, že se oddálí naše společné rodinné plány, že se nechci vdávat. Ani ty teplé obědy mu na stůl nedávám," cituje Pluska její tehdejší slova. 

Rolins se rozhodla s Bednářem rozejít, protože nechtěla ztratit sebe. "Já se už bojím říct i to, že mám večer vystoupení, protože je z toho smutný, že nebudu doma. Myslela jsem, že přitom na mě bude pyšný právě proto, že jsem soběstačná a dokážu se o sebe postarat. Ale Jára přesně to, proč se do mě zamiloval, začíná nenávidět," vysvětlila zpěvačka. 

Stalo se
České celebrity
Patrik Hezucký

Vzpomínka na Patrika Hezuckého. Kolegyně řekla, co zřejmě nevěděl

Budou to brzy čtyři měsíce, co se Česko rozloučilo s moderátorem Patrikem Hezuckým. Nejvíce pocítila ztrátu rodina, ale vyrovnat se s jeho odchodem museli i kolegové z Evropy 2. A zdaleka nejde jen o Leoše Mareše jako nejbližšího spolupracovníka. 

Kultura
Ilustrační foto

Překvapivé rozhodnutí soudu. Úspěšný film Sbormistr se nesmí vysílat v TV

Zásadní posun nastal v kauze kolem úspěšného filmu Sbormistr. Jeden z pražských soudů zakázal předběžným opatřením jeho šíření prostřednictvím televizního vysílání. Dosáhla toho žena, která tvrdí, že děj snímku je bez jejího souhlasu inspirován jejím životním příběhem. 

Zahraničí
Austrálie, ilustrační foto

Australan ignoroval výhru v loterii. O miliony dolarů ale nepřišel

Ten pohádkový příběh řeší celá Austrálie. U protinožců mají nového multimilionáře, který v loterii Powerball vyhrál jackpot ve výši 50 milionů dolarů. Muž přitom o výhře zprvu pochyboval. Dokonce smazal email s dobrou zprávou, protože se domníval, že jde o spam. 

Společnost
Česká televize

Hledání náhrady za Moravce pokračuje. Štěstí zkusí další moderátor

Česká televize se během uplynulého víkendu musela poprvé popasovat s absencí Václava Moravce, který se po více než 20 letech rozhodl ve veřejnoprávní televizi skončit. Na Kavčích horách už každopádně mají jasno o dlouhodobější náhradě za moderátora politických debat.