Halina Pawlowská odhalila pracovní plány po loňských zdravotních problémech

Halina Pawlowská
Halina Pawlowská, foto: Instagram Halina Pawlowská
Marek Novotný 6. března 2025 08:31
Sdílej:

Ke slavným osobnostem, které na podzim potrápilo zdraví, patřila i Halina Pawlowská. Stálo jí to místo v jednom televizním seriálu. Úplně se ale fanouškům z očí neztratila. Návrat do plného pracovního nasazení je v plném proudu. 

Pawlowskou na podzim vyřadily vážné zdravotní potíže z pracovního procesu. Jako první se vrátila do rozhlasu, kde také poprvé sama promluvila o okolnostech podzimního kolapsu, po kterém strávila skoro měsíc v nemocnici. 

"Asi se k vám dostalo, že jsem onemocněla. Přišla jsem doslova o dech," řekla podle stanice CNN Prima News. "Byla jsem v nemocnici a pořád po dechu trochu lapám," přiznala Halina, která byla celkem tři týdny na anesteziologicko-resuscitačním oddělení. "Ležela jsem na ARO a všechny sestřičky tam byly moc hodné," dodala.

Od zmíněného vyjádření už uplynul nějaký čas. Naštěstí se zdravotní stav známé spisovatelky jen zlepšoval. "Daří se mi dobře, je to dobré," přiznala Pawlowská v těchto dnech pro server extra.cz.

"Vystupuju v rozhlase, stále mám svůj týdenní pořad Omeletky," pochlubila se s tím, že natáčení pořadu, kde nemusí být vidět, není nijak náročné. Probíhat může i v domácích podmínkách. To ale není všechno. "Kromě toho píšu knížku," dodala spisovatelka. 

Stalo se
České celebrity
Pavel Nečas

Mohl Pavel Nečas ještě žít? Známý herec byl krátce před smrtí u doktora

Českem otřásla na přelomu loňského a letošního roku jedna velmi smutná zpráva. Ve věku 59 let náhle zemřel oblíbený herec Pavel Nečas. Až po několika měsících vychází najevo, co smutné události předcházelo. 

Společnost
V Praze proběhla tisková konference s českým astronautem Alešem Svobodou. (18.12.2024)

Astronaut Aleš Svoboda nejspíš poletí na Mezinárodní vesmírnou stanici

Premiér Andrej Babiš se společně s prvním místopředsedou vlády a ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem, ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Robertem Plagou a ministrem obrany Jaromírem Zůnou v pondělí v pražském Planetáriu zúčastnil tiskové konference k národnímu projektu Česká cesta do vesmíru. Konference představila aktuální kroky směřující k realizaci historicky první samostatné mise České republiky na Mezinárodní kosmickou stanici (ISS).

Počasí
Déšť, mraky.

Deštivé červnové počasí trápí Česko. Nejvíce má pršet na východě

V Česku sice druhým týdnem pokračuje meteorologické léto, ale již v úterý se počasí pokazilo. Znovu totiž začalo pršet. Meteorologové očekávají, že místy spadnou za 48 hodin i desítky milimetrů srážek. 

České celebrity
Pavel Vítek a Janis Sidovský

Pavel Vítek nemůže oslavit výročí. Zpěvák se dává dohromady v nemocnici

Letošní červen zatím není pro Pavla Vítka šťastným měsícem. Podle nejnovějších informací totiž skončil v nemocnici, údajně kvůli problémům se srdcem. Životní partner zpěváka ale uklidnil fanoušky vyjádřením, v němž zmínil i to, kdy se Vítek vrátí na pódia.