Americký zpěvák a herec Jared Leto čelí závažným obviněním ze sexuálního obtěžování vůči nezletilým dívkám, která zaznívají v novém dokumentárním snímku stanice BBC. Celkem deset žen v pořadu popsalo své údajné zkušenosti s oscarovým hercem, přičemž některé incidenty se měly odehrát v době, kdy jim bylo pouhých čtrnáct let.
Čtyřiapadesátiletý umělec, známý svými rolemi ve filmech Klub sráčů či Sebevražedný oddíl, veškerá obvinění důrazně odmítá. Jeho mluvčí v oficiálním prohlášení uvedl, že tato tvrzení jsou absolutně a kategoricky nepravdivá a že herec nikdy v životě nikoho sexuálně nenapadl.
V dokumentu s názvem Jared Leto: Hollywood's Dark Secret vystupuje několik žen, které detailně líčí nevhodné chování z období mezi lety 2002 a 2016. Jedna z dotyčných, vystupující pod jménem Clara, tvrdí, že když jí bylo sedmdesát sedm respektive sedmnáct let, měla s tehdy čtyřiatřicetiletým hercem intimní styk poté, co se seznámili v hotelu Chateau Marmont.
Další žena jménem Isabel vzpomíná na incident z doby, kdy jí bylo sedmnáct a pracovala v podniku Planet Hollywood. Podle jejích slov ji Leto pozval do motelu, kde ji údajně donutil k sexuálnímu aktu v koupelně, načež se cítila dlouhá léta vinna a obviňovala ze situace sebe sama.
Mezi dalšími obviněními zazněly i příběhy o nevhodném chování během koncertů či o sexuálně explicitních telefonátech v době, kdy byly dotyčné dívky nezletilé. Jedna z žen například uvedla, že se jí hudebník pokusil přinutit k nepřiměřeným kontaktům a kontaktoval ji skrze třetí osoby kvůli nabídce natáčení pro dospělé.
Americký zpěvák a herec Jared Leto čelí závažným obviněním ze sexuálního obtěžování vůči nezletilým dívkám, která zaznívají v novém dokumentárním snímku stanice BBC. Celkem deset žen v pořadu popsalo své údajné zkušenosti s oscarovým hercem, přičemž některé incidenty se měly odehrát v době, kdy jim bylo pouhých čtrnáct let.
Jennifer Aniston, jejíž účes „Rachel“ definoval celou jednu generaci, se rozhodla uvést na pravou míru jeden z největších mýtů o svém vzhledu. Šestapadesátiletá hvězda seriálu Přátelé v humorném videu na sociálních sítích otevřeně přiznala, že její ikonická blond hříva není dílem přírody. Na otázku fanoušků, zda by někdy uvažovala o hnědé barvě, herečka s vtipem odpověděla, že ve skutečnosti hnědovláskou je a její současný odstín je v podstatě „falešný“.
Děti se mi povedly, může si říkat Bolek Polívka. Hned několik potomků si vybralo stejnou profesi jako on. Zatímco mnohdy rodiče odrazují ratolesti od toho, aby je následovaly, v tomto případě je to úplně jinak.
Českou uměleckou obec zasáhla další velmi smutná zpráva. V den svých 94. narozenin zemřel spisovatel Vladimír Páral, jehož některá díla byla i zfilmována. Páral, jenž vystudoval chemii, se psaní věnoval od 60. let minulého století.
Meteorologové v pondělí upřesnili výstrahu před tropickými vedry a nebezpečím požárů. Nově se týká dalších oblastí v Čechách a na Vysočině. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Celý svět před časem s napětím sledoval boj britské princezny Kate se zákeřnou rakovinou. Dobře to naštěstí dopadlo, takže manželka prince Williama může s ostatními pacienty sdílet své osobní zkušenosti. Na co si vzpomněla tentokrát?
Premiér Andrej Babiš zdaleka neinformuje občany jen o dění v politice, ale občas se zmíní i o něčem jiném. Například o tom, že v poslední době znovu přibral, což ho vůbec netěší. Babiš vysvětlil, jak se to podle jeho názoru stalo.
Dominika Gottová se v poslední době stáhla do ústraní, což pro ni jako osobu žijící mimo Česko není až tak složité. Navzdory tomu se i tady ví o rozsahu problémů, s nimiž se v životě potýká. Není jí vůbec co závidět.
V Česku se již během uplynulého víkendu navrátily nejvyšší teploty k tropickým hodnotám. V pondělí se oproti neděli ještě oteplí. Další vedra jsou pak očekávána v závěru tohoto týdne, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Současný prezident Petr Pavel umí české občany všemožně překvapit. Nedávno to dokázal, když se představil jako fotograf na závodech Formule 1 v Maďarsku. Nyní se v té souvislosti dokonce stal členem Klubu sportovních novinářů České republiky (KSN).
Rok uplynul v červenci od smrti legendárního Jiřího Krampola. I po tak dlouhé době panuje u některých přátel jistá pachuť z toho, co se loni v létě dělo. Dokonce padají tak ostré nálepky, jako jsou například hyeny.
Poslední týdny zbývají do návratu jedné z nejpopulárnějších talentových soutěží na televizní obrazovky. Na české Nově a slovenské Markíze poběží připravovaná další řada SuperStar. Kdy se diváci dočkají prvního dílu a jaká bude tentokrát výhra?