Hrdá Alena Šeredová v Praze. Mladého Buffona doprovodila do repre

Alena Šeredová s manželem.
Alena Šeredová s manželem. , foto: Instagram Alena Šeredová
Marek Novotný 24. února 2025 11:58
Sdílej:

I Alena Šeredová má prsty v tom, že syn fotbalového mistra světa Gianluigiho Buffona bude alespoň pro tuto chvíli hrát za Česko, nikoliv za Itálii. Slavná modelka se původně se synem do Prahy nechystala, jenže opak je nakonec pravdou. 

Jak informoval deník Blesk, Šeredová nakonec syna Louise Thomase doprovodila na pražský Strahov, kde se česká fotbalová reprezentace do 18 let sešla na srazu před odjezdem do Písku.

Modelka přitom původně tvrdila, že talentovanému fotbalistovi nebude dělat doprovod. "Kdepak, pojede sám," řekla webu idnes.cz. "I když možná se v Česku taky na den otočím. Víte, mám radost, že dostal šanci hrát za mou rodnou zem," dodala. 

Louis Thomas je starším ze synů Šeredové a jejího bývalého manžela, fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona. Fotbal hraje v Itálii, především v mládežnických soutěžích, kde v této sezóně vstřelil čtyři branky v 18 utkáních. V posledním zápase se dokonce podíval na lavičku dospělého A-týmu Pisy. 

"Po nějakých náznacích ze strany rodičů jsme se dohodli s Alenou Šeredovou na tom, že bychom rádi Louise Thomase viděli v zápasech. Několik jeho utkání jsme dostali na mládežnický úsek reprezentací, trenér osmnáctky Václav Jílek tomu se svým týmem věnoval čas a vyhodnotil si, že by ho chtěli vidět naživo a poznat ho blíž," uvedl technický ředitel fotbalového svazu Erich Brabec.

Funkcionář zmínil, že názor slavného brankáře nezná. "Určitě tu nejde o mé kontakty, jen jsem s jeho maminkou dotáhl vše potřebné k tomu, aby se mohl ukázat na kempu osmnáctky. Je to hrdá Češka a je ráda, že Louis dostane příležitost hrát za náš národní tým," dodal Brabec. 

Témata:
Stalo se
Světové celebrity
David Beckham

David Beckham pronesl o manželce slova, která vás rozpláčí

Fotbalová hvězda David Beckham veřejně poděkovala své manželce Victorii Beckham za „čtyři krásné děti“. Učinil tak po premiéře nového dokumentárního pořadu na Netflixu, která se odehrála v atmosféře pokračujícího rodinného sporu s jejich nejstarším synem Brooklynem. Na premiéře se sešla celá rodina, s výjimkou Brooklyna a jeho manželky Nicoly Peltz.

Světové celebrity
Robbie Williams

Robbie Williams provedl kvůli Taylor Swift zásadní změnu

Zpěvák Robbie Williams poprvé promluvil o tom, jak odložil vydání svého alba, aby se vyhnul přímému souboji s Taylor Swift v hitparádách. Učinil tak během nejmenšího koncertu své kariéry, který se konal v londýnském klubu Dingwalls s kapacitou 600 lidí a skončil v jednu hodinu ráno. Během dvouhodinové show se zpěvák otevřeně vyjádřil také ke svému sporu s kapelou Oasis, své manželce Aydě a dceři Teddy.

Domácí
ČEZ

ČEZ oznámil nové ceny energií. V lednu slibuje další zlevnění

ČEZ se před začátkem topné sezóny rozhodl stanovit nové ceny energií. U plynu nově nabízí dvouletou fixaci za 1 180 Kč/MWh včetně DPH, v případě tříleté fixace zaplatí zákazníci 1 089 Kč/MWh. Lidé mohou využít také zlevněný dvouletý fix Elektřina v akci za 2 561 Kč/MWh. Další zlevnění slibuje společnost v lednu. Uvedla to v tiskové zprávě. 

České celebrity
Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová už je zase dokonalá. Zubař vyřešil velký problém

Hvězdy šoubyznysu samozřejmě potřebují dobře vypadat, což si dobře uvědomuje i Tereza Kerndlová. Vyražený zub z nedávné nehody tak musela promptně vyřešit. Nyní poprvé ukázala výsledek návštěv u zubaře.