Naprostá většina obyčejných smrtelníků by ztrátu zubů řešila okamžitě, ale je jedna specifická skupina lidí, do které patří i Jaromír Jágr. Ano, jsou to hokejisté, kteří jsou zvyklí, že chrup to občas při hře odnese. Jágr v poslední době odehrál bez zubů několik zápasů. Nyní už jsou ale zpátky na svém místě.
Jágr se ve středu pochlubil fotografií se svým zubařem, přičemž na fanoušky vycenil nové zuby. "Jirko, děkuji," napsal olympijský vítěz z Nagana, který za měsíc oslaví 53. narozeniny, ke snímku.
Jak k nepříjemnému zranění přišel, to slavný útočník prozradil v rozhovoru pro americkou lokální stanici SportsNet Pittsburgh. Dělal ho ještě v době, kdy zuby v puse postrádal. A protože se jeho Kladnu začalo zase dařit, do nápravy se zrovna nehrnul.
"Stalo se to před dvěma týdny, ale vyhráváme. To víte, jsem pověrčivý," svěřila se legenda během uplynulé soboty. "Nevypadá to dobře, ale moje přítelkyně mi řekla, že můžu jít, kam chci, i do baru, protože stejně nemám zuby," vtipkoval Jágr.
Hvězdný hokejista, který podle svých slov hraje poslední sezónu s profesionály, naposledy v neděli 12. prosince přispěl k výhře Kladna nad Českými Budějovicemi dvěma asistencemi. Při předchozí prohře s Plzní se dokonce gólově prosadil.
Tragická nehoda v úterý ráno zastavila provoz na dálnici D35 v Olomouckém kraji. Srazila se tam čtyři vozidla, jeden člověk přišel o život. Provoz se během dopoledne podařilo obnovit v jednom směru.
Česko se o víkendu rozloučí ve svatovítské katedrále se zesnulým kardinálem Dominikem Dukou. Před jeho smrtí se s ním marně snažila spojit i legendární herečka Jiřina Bohdalová. Vyvstává proto otázka, zdali se nezúčastní pohřbu duchovního.
Na Olomoucku se o víkendu stala tragická dopravní nehoda. Jeden člověk zemřel, dalších několik osob utrpělo zranění. Příčinou a okolnostmi nehody se zabývá policie.
Eva Burešová už několik let tvoří pár s Přemkem Forejtem. Všichni se tak domnívali, že v jeho olomoucké restauraci už dávno byla. Pravda je to až od uplynulého víkendu. Herečka a zpěvačka ale promluvila i o dalších členech domácnosti, nejen o známém kuchaři.
Princ z Walesu, William, otevřeně promluvil o dilematu spojeném s digitálním věkem a výchovou svých dětí. Potvrdil, že ani jeden z jeho tří potomků – George (12), Charlotte (10) a Louis (7) – nevlastní mobilní telefon, ale přiznal, že zejména u nejstaršího syna se toto rozhodnutí stává „napjatou záležitostí“.
V okruhu přátel zpěvačky Taylor Swift a jejího snoubence Travise Kelceho panuje nejistota ohledně účasti na jejich plánované svatbě.
Elon Musk je o krok blíže k tomu, aby se stal prvním bilionářem na světě. Zajistil si totiž historicky největší korporátní dohodu – balíček akciových opcí společnosti Tesla v hodnotě 1 bilionu dolarů (jeden bilion, tj. $1,000,000,000,000). Ihned po hlasování akcionářů v Texasu, kteří drtivou většinou 75 % schválili dohodu, vystoupil technologický šéf na pódium a zatančil si s jedním z humanoidních robotů Optimus .
Exprezident Miloš Zeman byl po týdnu propuštěn z motolské nemocnice, kde v uplynulých dnech podstoupil operaci. Za lékaři bude nadále docházet na pravidelné kontroly. Zemanovi spolupracovníci prozradili, že bývalá hlava státu už má program na nadcházející týden.
Zdálo by se, že Jaromír Jágr žije pouze pro hokej. Ani po padesátce nemá děti, i když se po jeho boku vystřídalo několik přítelkyň. Slavný hokejista se ale snažil také podnikat. Všechno ale nasvědčuje tomu, že jeho poslední byznys nepřinesl kýžený úspěch.
Slovenskem otřásla v rozpětí několika týdnů další vážná vlaková nehoda. Dvě soupravy se v neděli večer srazily u Pezinku nedaleko Bratislavy. Podle zveřejněných údajů utrpělo zranění celkem 79 lidí. Policie už v případu zahájila trestní stíhání.
Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle a její manžel princ Harry se po delší době objevili na společenské akci po boku hollywoodské smetánky – a okamžitě se stali středem pozornosti. Manželský pár dorazil na sedmdesáté narozeniny slavné televizní matriarchy Kris Jenner, které se konaly v domě miliardáře Jeffa Bezose a jeho partnerky Lauren Sánchez.
Ivana Gottová se po pozastavení projektu muzea ve vile na Bertramce stáhla do ústraní, což se potvrdilo i na začátku listopadu. Navzdory pozvánce nedorazila na ostře sledovanou akci. Přítomní lidé ale nemuseli litovat, protože se tak dočkali zajímavého dárku.