Vánoce přinesly další drama do vztahu bývalých partnerů Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové. Není přitom vůbec jasné, co se mělo u Soukupa stát, i když nějaké indicie existují. Hanychová je nicméně nekompromisní a pohrozila podnikateli soudem.
O Vánocích se na instagramovém profilu Soukupovy partnerky Evy Feuereislové na krátkou chvíli objevila fotografie dokumentu nazvaného "Trestní oznámení" o třech stranách. Nechyběly prý ani zmínky o Soukupovi a používání léku Xanax. "I takhle to někdy bohužel končí," psala Plastic Queen, která ale brzy všechno smazala.
Vcelku pochopitelně to vzbudilo spekulace o rozchodu hvězdného páru. Ani jeden z aktérů ale nechtěl ozřejmit, co se vlastně stalo.
O situaci byla zároveň svými fanoušky informována Hanychová, která se Soukupem má roční dceru Rozárku. Holčička byla o Vánocích u otce, k mamince se dostala až 26. prosince. "Nebojte, Rózu mám už doma," uklidnila dcera herečky Veroniky Žilkové své příznivce ve čtvrtek. "Vše budu řešit," slibovala. A nelhala...
Influencerka popsala, že jí ohledně celého incidentu přišlo udání. "Budu žádat soud o to, aby viděl udání na policii od partnerky otce, když v té době měl dceru," řekla Hanychová webu expres.cz.
Trojnásobná maminka je ráda, že nejmladšího potomka bude mít v péči až do 10. ledna. "Dostala jsem ji nemocnou a ještě s hodinovým zpožděním. Byla úplně rozhozená. Určitě to nebyla usměvavá holčička po Štědrém dnu," dodala.
Tragická událost otřásla klidným městečkem Spišská Stará Ves na východě Slovenska, kde ve čtvrtek odpoledne došlo k útoku nožem na místním gymnáziu. Podle dostupných informací, které potvrdily záchranné služby i policie, osmnáctiletý student vtrhl do budovy školy a zaútočil na několik osob. Následkem jeho činu zemřela zástupkyně ředitelky školy a jedna studentka. Další student byl s vážnými zraněními převezen do nemocnice, uvedla agentura TASR.
Prezident Petr Pavel i letos pokračuje v cestách po krajích. V těchto dnech je i s první dámou Evou v Jihočeském kraji, kde přišla na řeč na ožehavé téma důchodů. Hlava státu dnešním seniorům vysvětlila, že schválená reforma na ně nemá žádný dopad.
Plzeň zažila během čtvrtečního dopoledne policejní manévry hned na dvou místech. V budově okresní správy sociálního zabezpečení byla nejprve nahlášena bomba. Později přijali strážci zákona oznámení o muži se zbraní. Nakonec se ukázalo, že ani v jednom případě lidem nic nehrozilo.
Nejradostnější zprávou na úvod probíhajícího týdne byla ta o narození prvního potomka Evy a Marka Adamczykových. Hvězdný pár přivítal na světě syna Kryštofa, kterého dvojice v prvních dnech po porodu před okolním světem chránila. Byli však i lidé, kteří o miminku měli informace z první ruky.
Hokejové Pardubice si procházejí těžkým obdobím na ledě, ale především mimo mantinely. Rok 2025 sice teprve začal, ale Dynamo se již muselo vypořádat se dvěma tragédiemi. Dnešní dohrávka zápasu s Litvínovem bude i z toho důvodu speciální.
Pohonné hmoty v Česku v uplynulých sedmi dnech zdražily tak výrazně, jak to ještě v minulém týdnu prakticky nikdo nečekal. Jenže na jeho konci oznámily Spojené státy sadu dosud nejrazantnějších sankčních opatření na ruskou energetiku. Sankce souvisí s odchodem administrativy Joea Bidena z Bílého domu. Smyslem jejich uvedení „na poslední chvíli“ je co možná nejvíce znesnadnit nastupující administrativě Donalda Trumpa případný appeasement vůči Rusku. Výsledkem je výrazný růst cen ropy.
Z Pavla Nedvěda, Dary Rolins a její dcery Laury se výhledově stane jedna rodina, protože bývalý fotbalista požádal zpěvačku o ruku a vyslechl si kýžené "ano". Složitější už je vztah popové hvězdy s dětmi někdejšího kapitána české fotbalové reprezentace.
Příchod nového poradce pro národní bezpečnost Mika Waltze naznačuje změnu přístupu Spojených států k ukončení války mezi Ruskem a Ukrajinou. Podle jeho vyjádření v pořadu This Week na stanici ABC hodlá nastupující prezident Donald Trump navázat vztahy a dialog s ruskou stranou, což považuje za klíčový krok k ukončení konfliktu.
Jiří Krampol si neustále stýská, že ho limitují zdravotní potíže. Jeden dlouhodobý problém jej trápí i v úvodu letošního kalendářního roku. Nezabránila mu to však v návštěvě exprezidenta Miloše Zemana.
Ivana Gottová či Jiřina Bohdalová si dělají obavy o miliardáře Leona Tsoukernika. Boháče postihl kolaps v jeho sídle v Chodové Plané po neodborné aplikaci anestetika. Na místě zasahoval záchranářský vrtulník, který podnikatele v bezvědomí přepravil do nemocnice. Podle dostupných informací to s Tsoukernikem nevypadá vůbec dobře.
Americké obavy z potenciálních ruských útoků na letecké zásilky vyústily v přímé varování ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, informoval server Independent s odkazem na deník The New York Times. Úředníci administrativy prezidenta Joea Bidena varovali Rusko před „podporou terorismu“ poté, co tajné zpravodajské informace naznačily, že Moskva mohla plánovat sabotážní akce na území USA.
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si vzájemně dělají ze života pekla, což se loni v jednom okamžiku projevilo i nečekanou věcí. Trojnásobná maminka ukončila dlouholeté přátelství s Dominikou Mesarošovou, která doteď nechápe, proč se to stalo.