Jaromír Soukup na lásce nešetří. Tajemství daru pro Plastic Queen odhaleno

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup , foto: Instagram Jaromír Soukup
Marek Novotný 15. prosince 2024 08:28
Sdílej:

Ránu za ranou v poslední době schytává podnikání Jaromíra Soukupa, který přesto nemá problém sáhnout hluboko do kapsy. Prasklo totiž tajemství jeho daru pro partnerku Evu Feuereislovou. O nic levného opravdu nešlo. 

Soukupa sice mohou trápit prodeje budov, v nichž sídlily jeho dříve úspěšné firmy, v exekuční dražbě, ale v uplynulých dnech musel jednou nahodit na obličej i úsměv. A to bez ohledu na okolnosti. Jak informoval Blesk, podnikatel nechyběl na oslavě 35. narozenin své přítelkyně Evy Feuereislové, které se přezdívá Plastic Queen.

Podle deníku se večírek konal v koktejlovém baru v Praze, přičemž oslavenkyně se na akci chystala celý den. Soukup si samozřejmě přichystal dárek, konkrétně obří kytici a šperky. Chybět nemohl ani dort, Evě se také zazpívalo. 

Šlo o šperky od značky Chopard za více než 100 tisíc korun, napsal server expres.cz. Evu samozřejmě potěšil, i když pořizovací cena ji až tak nezajímala. "Já nejsem úplně vybíravá, jsem ráda, že si na mě někdo vzpomene. Neřeším hodnotu dárků," řekla zmíněnému webu. 

Feuereislová je Soukupovou první partnerkou od loňského rozchodu s Agátou Hanychovou, která však v jeho životě stále figuruje, protože s ní má roční dceru Rozárku. Péče o holčičku je častým předmětem sporů mezi bývalými partnery.

Témata:
Stalo se
Sport
Hokej, ilustrační foto

MS v hokeji 2026: Češi se protrápili k další výhře. V sobotu si zahrají se sousedy

Češi se na středeční vítězství nad podceňovanou Itálií až nečekaně natrápili, ale nakonec mají třetí výhru ze čtyř zápasů. Nyní je čekají dva dny volna před netrpělivě očekávaným bratrským soubojem se sousedním Slovenskem. 

Domácí
Adam Vojtěch

Bulovka přijala Američana s podezřením na ebolu. Dorazil z Ugandy

Na Bulovce v Praze je od uplynulé noci hospitalizován americký lékař, u kterého panuje podezření na nákazu nebezpečnou ebolou. Nemocnice potvrdila přijetí pacienta. Ministerstvo zdravotnictví ujistilo veřejnost, že lidem žádné nebezpečí nehrozí. 

České celebrity
Charlotte Gottová

Charlotte Gottová a první píseň v číslech. Není to vůbec špatné

Jsou to tři týdny, co velkolepě začala sólová kariéra nadané Charlotte Gottové. S pomocí čísel už je tak možné říct, zda má nakročeno k úspěchu. Jedno je jisté. Posluchače si její první písnička našla. 

Světové celebrity
Princ William

Brity čekají velké změny, nastínil princ William!

Britský princ William potvrdil svá loňská slova o tom, že se nebojí změn a má v plánu přinést do fungování monarchie modernější přístup. Následník trůnu se chystá v následujícím desetiletí prodat přibližně dvacet procent pozemků spadajících pod Cornwallské vévodství, čímž chce získat půl miliardy liber. Tuto obrovskou finanční částku hodlá investovat zpět do země, konkrétně na boj s krizí v oblasti bydlení a na ochranu životního prostředí.