Jaromír Soukup zažil další drama v osobním životě, ale nesmí se zapomínat, že klid už delší dobu nemá ani jako podnikatel. Dokonce se v těchto dnech musel dostavit k soudu. A jistě si uvědomoval, že kvůli Agátě Hanychové se tam brzy objeví znovu.
Jak informoval web extra.cz, Soukup se dostavil k soudu v rámci sporu mezi dvěma společnostmi a firmami kolem TV Barrandov. Televizi už sice nevlastní, ale stále figuruje v jedné ze zúčastněných firem. Proto byl ostatně předvolán.
Podle očitých svědků nebyl v nejlepší formě, i když se snažil na okolí působit, že je všechno v nejlepším pořádku. Všechno ale nasvědčovalo tomu, že i nedávný rozchod s Plastic Queen se na něm podepsal. Zmíněný web uvedl, že po soudním jednání vyrazil za expartnerkou Agátou Hanychovou, aby se ujal dcery Rozárky, kterou mají ve střídavé péči.
To se Hanychové nelíbí, takže Soukup ví, že ho výhledově čeká další cesta k soudu. Podle dostupných informací se k němu totiž vrátí spor obou slavných rodičů o brzy dvouletou holčičku. Dokonce už má být stanovení termín soudního líčení.
Dcera herečky Veroniky Žilkové chce dosáhnout toho, aby jí Rozárka byla svěřena do výhradní péče. Bude to tedy ona, kdo musí přesvědčit soud, že od uzavření původní dohody došlo k takovým věcem, že by si dohoda zasloužila revizi v její prospěch.
Nová seriálová adaptace Harryho Pottera z produkce stanice HBO se nezadržitelně blíží a s prvním zveřejněným trailerem se naplno rozhořely debaty mezi věrnými fanoušky. Seriál, který má debutovat přesně na letošní Boží hod vánoční, si klade za cíl věrně zpracovat všech sedm knih J. K. Rowlingové, přičemž každé z nich má být věnována jedna celá sezóna. Ambiciózní projekt je naplánován na deset let a představuje zcela nové herecké obsazení.
Už dnes v noci dojde k přechodu na letní čas, což znamená jediné – ručičky hodinek se ve dvě hodiny ráno posunou o šedesát minut vpřed. Tato změna nás připraví o hodinu spánku, což pocítí zejména lidé, kteří musí v neděli brzy ráno vstávat do zaměstnání.
Britney Spears se poprvé vyjádřila ke svému zatčení za řízení pod vlivem návykových látek, ke kterému došlo před třemi týdny v Kalifornii. Zpěvačka byla tehdy zadržena dálniční patrolou a ve vazbě strávila více než devět hodin. Po celou dobu od incidentu mlčela a její účet na Instagramu byl smazán, nyní se však na sociální sítě vrátila a poděkovala svým fanouškům za podporu.
Návrat legendární Mirandy Priestly na stříbrné plátno provází nejen obrovské nadšení fanoušků, ale i důležitá gesta ze strany hlavních hvězd. Meryl Streep v aktuálním rozhovoru pro magazín Harper’s Bazaar prozradila, že její kolegyně Anne Hathaway projevila velkou odvahu a integritu, když se během příprav filmu Ďábel nosí Pradu 2 postavila za zdravější ideál krásy.
Slunečný bude místy začátek posledního březnového víkendu, ale počasí se v jeho průběhu pokazí. Podle předpovědi může ve vyšších polohách připadnout další sníh. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Andrej Babiš se po říjnových sněmovních volbách vrátil do role premiéra, která ho zcela zaměstnává. Oproti předchozímu funkčnímu období je však jedna věc jinak. Šéf hnutí ANO už netvoří pár s manželkou Monikou, která ho dříve doprovázela. Jak charakterizoval jejich aktuální vztah?
Až v květnu bude mít legendární Jiřina Bohdalová půlkulaté 95. narozeniny, ale oslavy podle nejnovějších informací odstartují už v průběhu dubna. Zajímavou akci se rozhodlo naplánovat jedno z veřejnoprávních médií. Sama herečka prozradila podrobnosti.
Plnoletosti dosáhlo další z dětí hvězd československého šoubyznysu. Laura Homolová, dcera zpěvačky Dary Rolins a zpěváka a hudebníka Matěje Homoly, ve středu oslavila 18. narozeniny. Slavná maminka popřála dceři na sociální síti.
Je to pět let, co českou podnikatelskou scénu zaskočila smutná zpráva. Přišla z Aljašky. PPF v pátek připomněla výročí smrti Petra Kellnera, jenž nepřežil nehodu vrtulníku v Severní Americe.
V dubnu uplyne rok od úmrtí Anny Slováčkové, která po dlouhém a statečném boji podlehla zákeřné rakovině. Rodina teď stráží její odkaz, jehož součástí je i vzpomínková kniha, kterou blízcí v těchto dnech pokřtili. Jeden ze členů rodiny ale chyběl.
Je to návrat zimy se vším všudy. Až 30 centimetrů sněhu napadlo na horách na východě území, informoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Kvůli větru se dokonce tvořily sněhové jazyky a závěje.
Exprezident Miloš Zeman si po více než 30 letech strávených ve vrcholné politice užívá zaslouženého důchodu. Stále ale marně čeká na jednu věc, která by mu stáří mohla zpestřit. Naděje se bývalá hlava státu nevzdává.