Jitka Boho po rozchodu ve víru spekulací. Už ji spojují s Langmajerem

Jitka Boho
Jitka Boho, foto: Instagram Jitka Boho
Marek Novotný 30. července 2025 13:20
Sdílej:

Pouhý den poté, co oznámila rozchod s posledním partnerem, se Jitka Boho stala předmětem divokých spekulací. Zvěsti, které se rychle rozšířily, ji spojují s Lukášem Langmajerem. Mladší ze slavné bratrské dvojice nedávno rovněž potvrdil konec předchozího vztahu. 

Boho v pondělí oznámila rozchod s pražským komunálním politikem Tomášem Hřebíkem, otcem jejího syna Tadeáše. "Někdy zasadíme strom tam, kde půda není úrodná. Pečujeme o něj, chráníme ho, věříme… ale kořeny se stejně nechytí," spustila na instagramu.

Modelka podle svých slov uvěřila, že když je postaráno o všechno "viditelné", dá se potlačit například láska jako něco nepodstatného. "Říkala jsem si, že možná opravdu chci moc, že jsem přecitlivělá. Až jsem málem zapomněla, jaké to je – být milovaná a milovat," přiznala.

"Možná to tak někomu stačí, a i to je v pořádku, nesoudím. Já ale potřebuju lásku cítit. Bez ní neumím žít a fungovat. S pokorou uzavírám jednu kapitolu a s nadějí hledím dál. Nejen za sebe, ale i za našeho Tedíčka. Protože děti potřebují rodiče, kteří žijí pravdivě," dodala Boho.

Jak upozornil server super.cz, hned v úterý se vyrojily spekulace o jejím údajném vztahu s hercem Lukášem Langmajerem, s nímž se potkává na muzikálovém pódiu. Kráska nic konkrétního potvrdit nechtěla. "S ohledem na děti se k tomu teď nebudu vyjadřovat. Dejte mi čas," řekla zmíněnému webu. 

Zajímavostí je, že také Langmajer v červenci oznámil rozchod. Rozpad manželství potvrdil v příspěvku na instagramovém profilu, který obsahoval několik fotografií s manželkou Lucií. Dvojice má spolu dvě děti, syna Mikuláše a dceru Magdalénu Marii. 

"Festival ve Varech skončil. Řekli jsme si, že si počkáme, než to oznámíme. Přece jen chceme taky svoji chvilku slávy, neb máme 16 letou tradici. Tedy světe virtuální a nejen ty, rozhodli jsme se, že jsme se naší cesty manželské a partnerské nabažili a přejdeme do formátu přátelského, kamarádského," napsal herec. 

"Dáme teď prostor spekulacím a k tomu jsme společně vybrali pár fotografií, kde nám to sluší. 
Dětem jsme to řekli. Maminkám taky. Teď tedy vám," dodal mladší bratr slavnějšího Jiřího Langmajera.

Stalo se
České celebrity
Zdeněk Svěrák

Zdeněk Svěrák mluvil na Letné o drzosti. Ozval se Filip Turek

Jméno Zdeňka Svěráka je v těchto dnech hodně skloňované. Legendární umělec, který oslaví během probíhajícího týdne kulaté 90. narozeniny, už v sobotu promluvil na demonstraci na pražské Letné. Zřejmě i do něj si rýpl jeden z výrazných politiků současné vládní koalice. 

České celebrity
Lela Vémola

Lela Vémola si konečně odpočala. Po roce neuvěřitelného stresu

Vémolově manželce Lele občas opravdu není co závidět. Kolem zápasníka se toho v poslední době semlelo poměrně dost. Je navíc jasné, že štvanice na Karlose ještě bude pokračovat. Proto si jeho žena váží každé chvíle, kdy si může odpočinout. 

Počasí
Ilustrační fotografie

Zimní počasí se vrací. Netýká se to jen Česka, upozorňují zahraniční experti

Tuzemští i zahraniční meteorologové upozorňují na ochlazení, které v nadcházejících dnech nastane na evropském kontinentu. Podle expertů z ciziny se máme připravit na to, že chladno bude až do Velikonoc. 

Světové celebrity
Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson přiznal, co už je nad jeho síly

Jeremy Clarkson, známý bouřlivák a bývalá hvězda pořadu Top Gear, se v posledních letech našel v roli farmáře na svém pozemku v Oxfordshire. Ačkoliv se mu na jeho farmě Diddly Squat, kterou proslavil seriál na platformě Amazon Prime, daří krotit traktory i hospodářská zvířata, v kuchyni narazil na nečekaného soupeře. Pětašedesátiletý moderátor se otevřeně přiznal, že domácí práce a vaření jsou pro něj obrovským bojem, který možná přesahuje jeho schopnosti.