Baby boom v českém šoubyznyse bude nepochybně pokračovat i v příštím roce. Kamila Nývltová přivede na svět rovnou dvě děti najednou. Nyní se vůbec poprvé zmínila o pohlaví miminka. Fanoušci si ale zatím musí počkat.
Nývltová oznámila těhotenství na začátku listopadu. "Budeme čtyři," uvedla a poděkovala za štěstí, kterého se jí teď dostává. "Tohle je pro nás velký dar a nová role toho, že budeme rodiče a hned dvou krásných dětí. Přejeme si jen, aby vše dopadlo dobře a naše děti byly zdravé. Na ničem jiném nám v životě nezáleží," napsala s tím, že potomci byli počati přirozeně.
Zároveň podotkla, že děti stihla ještě před svatbou, protože obřad podle arabských zvyků mají sice s partnerem Eddiem za sebou, ale českým úřadům to nestačí. Nyní se zdá být zřejmé, že veselka se odloží kvůli rodičovským povinnostem.
Náročné jsou už pouhé přípravy na mateřství, zvlášť když zpěvačka přivede na svět dvojčata. Fanoušci by samozřejmě rádi věděli, zda to budou kluci, anebo holky. "Pohlaví už víme, ale ještě si to chvíli necháme pro sebe," řekla někdejší účastnice X Factoru pro deník Blesk.
Nývltová chce do konce letošního roku pracovat, poté odejde na mateřskou dovolenou. "Zatím mám pět kilogramů nahoře, ale vím, že to poletí nahoru a energie tolik nebude. Naše rodiny to neskutečně prožívají a už se na dětičky moc těší," dodala nastávající maminka.
Veronika Kopřivová si jistě uvědomuje, jak čas letí. Právě dnes má totiž půlkulaté 35. narozeniny. Je to zároveň už více než deset let, co se stala ostře sledovanou osobností. Mohl za to vztah s nejslavnějším českým hokejistou.
Česko za 33 let zažilo čtyři prezidenty, ale pět prvních dam. Jedna z nich slaví o víkendu narozeniny. Dagmar Havlové bude od neděle 73 let. Když její muž končil jako prezident, nebylo jí ani padesát. V roli jí tehdy vystřídala Livia Klausová. Jak spolu obě dámy vycházely?
Evropská unie je podle slovenského premiéra Roberta Fica (Smer-SD) mimořádně oslabená a ohrožená. Přesto s ní chce i nadále řešit situaci kolem ropovodu Družba, jímž už téměř měsíc neproudí ropa z východu.
Jedna z největších ikon moderní hudby znovu ožívá. Freddie – The Exhibition, mezinárodní výstava světového formátu věnovaná životu a odkazu Freddieho Mercuryho, za kterou stojí český sběratel Tomáš Hykel, oficiálně zahajuje předprodej vstupenek. Výstava se uskuteční v Budapešti v prestižním prostoru House of Music Hungary a nabídne dosud nejucelenější pohled na osobnost umělce, který navždy proměnil popkulturu.
Americký prezident Donald Trump znovu vyzval Írán k ukončení blokády Hormuzského průlivu. Teheránu dal 48 hodin, po uplynutí ultimáta mají následovat americké útoky na íránské elektrárny. Trump zároveň trvá na tom, že cílů operace bylo dosaženo.
Jedno mají Agáta Hanychová a Veronika Žilková rozhodně společné. Obě se dočkaly dětí hned se třemi různými partnery. Nejstarší dcera Agáta se Žilkové narodila do prvního manželství, které skončilo rozvodem. Až teď prozradila, jaké byly okolnosti rozpadu vztahu.
Policisté v sobotu dohlíželi na pořádek při demonstraci na Letenské pláni. V jednom případě zasahovali proti muži, který mohl představovat nebezpečí. Nakonec se ukázalo, že incident se shromážděním nesouvisel.
Druhý týden už to vře mezi Agátou Hanychovou a Ornellou Koktovou, protože druhá jmenovaná opustila jejich úspěšný podcast. Chvíli to už vypadalo, že zavládne klid, ale emocím se občas nejde ubránit.
K podezřelému pátečnímu požáru v Pardubicích se vyjádřil jeden z předních evropských politiků. Maďarský premiér Viktor Orbán podpořil Česko a přislíbil, že jeho země zatkne pachatele vyšetřovaného činu, pokud se objeví v Maďarsku.
Poslední březnový víkend přinese oproti tomu probíhajícímu chladnější a nevlídnější počasí. Vyplývá to z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Maximální teploty se ani nepřiblíží dvouciferným hodnotám.
Český film asi nemá větší legendu. Jiřina Bohdalová za několik týdnů oslaví půlkulaté 95. narozeniny. Jednoho dne však přijde okamžik, kdy se s ní Česko bude loučit. Slavná herečka je nicméně přesvědčena, že má nesmrtelnost zajištěnou.
I na Slovensku je kauza podezřelého pátečního požáru v Pardubicích velkým tématem. Tamní policie neví o jakékoliv souvislosti události se Slovenskem, kde by momentálně nemělo hrozit jakékoliv nebezpečí.