Karel Gott před smrtí prozradil, co měl udělat jinak

Karel Gott.
Karel Gott., foto: Instagram Karel Gott Agency
Libor Novák 6. ledna 2025 19:02
Sdílej:

Karel Gott měl před smrtí mnoho možností si zavzpomínat. Mistr v jednom z rozhovorů prozradil, zdali by se chtěl někdy vrátit v čase.

„Člověk se samozřejmě v podobném duchu občas zamýšlí, ale čas nevrátíš,“ řekl Gott v jednom z rozhovorů pro vydavatelství Supraphon. „Kolikrát mě napadne, že by něco šlo udělat líp, nebo jinak. A netýká se to jenom dávných časů,“ pokračoval.

V interview, které poskytl již v době, kdy se potýkal se zdravotními problémy, dokonce prozradil, čeho kupříkladu zalitoval.

„Před časem jsem dělal v Německu několik televizních a rozhlasových talkshow a jen jsem vycházel ze studia, hned jsem věděl, co jsem ještě měl dodat a co říci lépe,“ popsal Slavík.

„Ale obecně – kolik věcí já v životě mohl udělat jinak! Nebo do kolika věcí jsem se třeba vůbec neměl pouštět! Ale stalo se a vrátit to nejde,“ dodal pár měsíců před smrtí Gott.

Témata:
Stalo se
Světové celebrity
Ilustrační foto

V Norsku zahájili soudní proces se synem princezny. Obvinění jsou vážná

V Norsku začal ostře sledovaný soudní proces se synem korunní princezny Mariusem Borgem Høibym, který je obviněn z více než tří desítek trestných činů. Čtyři ženy měl podle obžaloby znásilnit. Kauza se k soudu dostává jen krátce poté, co se jméno jeho matky Mette-Marit objevilo v tzv. Epstein Files. 

Krimi
Policie ČR, ilustrační fotografie.

Policie prověřuje možné týrání zvířat v Litoměřicích

Severočeská policie se zabývá otřesným případem možného týraní zvířat na Litoměřicku. Čin si měli podezřelí dokonce natáčet, s videozáznamem události strážci zákona pracují. Policie zároveň vyzvala veřejnost, aby nebrala spravedlnost do vlastních rukou. 

České celebrity
Česká televize

Moderátorka Kroužková se loučí s ČT. Naznačila, co bude dělat

Velkým tématem je od nástupu Babišovy vlády budoucnost veřejnoprávní České televize. Od středy je jasné, že její součástí nebude moderátorka Barbora Kroužková. Už na konci loňského roku se diváci dozvěděli, že nemá pokračovat v hlavní zpravodajské relaci Události. Nyní vyšlo najevo, že televizi opustí úplně. 

České celebrity
Blízcí a přátelé se rozloučili s moderátorem Patrikem Hezuckým. (12.12.2025)

Návrat do vysněného domu Patrika Hezuckého. Pozůstalí konečně našli sílu

Už před prosincovou smrtí Patrika Hezuckého osiřel jeho milovaný a vysněný dům ve středních Čechách. Vdova Nikola poté přiznávala, že návrat domů je pro ni emočně mimořádně složitý. Nakonec ho ale se synem Oliverem zvládla.