Soudní spor mezi bývalými manželi Ondřejem Brzobohatým a Taťánou Kuchařovou pokračuje, ačkoliv už mohl být u konce. Na povrch totiž vypluly informace, že modelka se chtěla s hudebníkem na něčem domluvit.
Jak uvedl web super.cz, Kuchařová se prý v prosinci obrátila na Brzobohatého s nabídkou urovnání sporu. Na závěr to měla zkusit tak, že navrhla, aby to společně celé hodili na bulvár. Hudebník měl odpovědět, že to nepřipadá v úvahu.
Po středečním jednání zmíněný server uvedl, že verdiktu se zřejmě bývalí manželé jen tak nedočkají. Brzobohatý měl včera dorazit k soudu v relativně dobré náladě, ale síň opouštěl v jiném rozpoložení, což vyplývá i ze slov, která pronesl při odchodu.
Nejprve se snažil zdržet jakéhokoliv komentáře a vymlouval se na nedostatek času. Nakonec si syn slavného herce přece jen ulevil. "Je mi z toho zle, kam se to celé dostává," komentoval nejnovější vývoj.
Podle serveru je pravděpodobné, že některého z dalších stání se bude muset zúčastnit sexuoložka, která zpracovala posudek na Brzobohatého. Soudce dokonce připustil předvolání první manželky hudebníka. Modelka totiž byla až jeho druhou ženou.
Brzobohatý a Kuchařová oficiálně tvořili pár od léta 2013. O tři roky později proběhla svatba v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově. Vztah se rozpadl na konci roku 2021 a následoval rozvod.
Jsou před námi dny, kdy se v Česku pořádně ohřejeme. Potvrzuje to předpověď Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) na zbytek probíhajícího týdne. Kromě vysokých teplot ale hrozí například i bouřky.
I peníze evidentně hrají roli v dlouhodobě napjatém vztahu mezi slavnými manželi Felixem Slováčkem a Dádou Patrasovou. Kromě syna a již zesnulé dcery Aničky spolu totiž mají i firmu. Herečka se přitom pídí po tom, jak se rodinnému byznysu daří.
Moderátor Václav Moravec se v jednom z rozhovorů opět vrátil ke svému působení v České televizi, se kterou nadále vede spory ohledně konkurenční doložky. Respektovaný novinář se v reakci na některé komentáře rozhodl odhalit, kolik mu veřejnoprávní médium platilo.
V Olomouci se ve čtvrtek lidé rozloučili se Zdenou Mašínovou. Dcera odbojáře Josefa Mašína a sestra kontroverzně vnímaných bratří Mašínů zemřela minulý týden ve věku 92 let. Mašínová strávila závěr života v jednom domově pro seniory v Olomouci.
Češi dnes od 18:00 nastoupí do druhého a klíčového zápasu na mistrovství světa s JAR. Jeden z reprezentantů se ale na hřišti určitě neobjeví. Trenér Miroslav Koubek nemůže počítat s Davidem Juráskem, který se měl zranit na tréninku.
Televizní diváky mohl zamrzet konec Honzy Dědka na obrazovkách Primy, ale již nějaký čas se ví, že jeho oblíbený pořad nekončí. Nyní se Češi dozvěděli, kde se rozběhne nová kapitola historie talk show 7 pádů.
Meteorologové ve čtvrtek znovu varovali před vysokými a velmi vysokými teplotami. V pátek a sobotu mohou odpolední maxima místy překročit 34 stupňů. Vyplývá to z informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Nikdo zdánlivě nečekal úmrtí Kateřiny Niklové, která byla známá jako asistentka Leoše Mareše. Nyní se ale objevily informace, z nichž vyplývá, že produkční měla mít v poslední době jisté zdravotní problémy. S čím konkrétně?
Chorvatská policie pokročila s vyšetřováním nedělní tragické námořní nehody v Jaderském moři, kterou nepřežili čtyři čeští občané. Podle informací v médiích došlo k zadržení prvního důstojníka katamaránu.
Problémy Jaromíra Soukupa neberou konce. Na podnikatele doléhá vlekoucí se spor ohledně péče o dceru, který vede s její maminkou Agátou Hanychovou. Teď se však ukázalo, že Soukup má stále potíže i kvůli tomu, jak dopadlo jeho někdejší mediální impérium.
Meteorologové už varovali před vysokými teplotami v pátek a sobotu, ale příští týden by mohlo být ještě tepleji. Naznačují to alespoň některé aplikace. Podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) to ale není moc pravděpodobné.
Na Slovensku padl trest v případu dopravní nehody syna herce Maroše Kramára. Marko před několika měsíci havaroval pod vlivem alkoholu. Od první chvíle tak prakticky bylo jasné, že nevyvázne bez trestu. Za mříže ale naštěstí nemusí.