Vémolově manželce Lele občas opravdu není co závidět. Kolem zápasníka se toho v poslední době semlelo poměrně dost. Je navíc jasné, že štvanice na Karlose ještě bude pokračovat. Proto si jeho žena váží každé chvíle, kdy si může odpočinout.
Život po boku známého MMA zápasníka není vždy pohádkový, napsal slovenský deník Nový Čas, který upozornil na to, že Lela zmizela z českého hlavního města a odjela si odpočinout od starostí na rodné Slovensko.
Její vlastní slova ostatně potvrdila, že takový výklad posledních událostí je správný. "Po roce neskutečného stresu jsem si konečně dopřála chvíli pro sebe. Oddych s mojí kamarádkou v Žilině přišel přesně ve chvíli, kdy jsem ho nejvíc potřebovala," svěřila se blondýnka na sociální síti.
Největší zkouška pro rodinu nastala před Vánocemi, kdy Vémolu zadrželi policisté v jeho domě ve středočeských Měchenicích. Obvodní soud ho pak poslal do vazby, kterou navrhl státní zástupce. Terminátor, jak se Karlosovi přezdívá, byl v lednu po zaplacení kauce propuštěn na svobodu. Podle samotného Vémoly se mělo jednat o rekordní částku v historii české justice.
Ceterová tak byla nějaký čas na všechno v domácnosti sama. Náležitý odpočinek si tak nepochybně zaslouží. "Konečně zpomaluji, dýchám a nabírám novou energii. Uvědomuju si, jak důležité je vážit si i těch nejmenších maličkostí," dodala Lela.
Jméno Zdeňka Svěráka je v těchto dnech hodně skloňované. Legendární umělec, který oslaví během probíhajícího týdne kulaté 90. narozeniny, už v sobotu promluvil na demonstraci na pražské Letné. Zřejmě i do něj si rýpl jeden z výrazných politiků současné vládní koalice.
Vémolově manželce Lele občas opravdu není co závidět. Kolem zápasníka se toho v poslední době semlelo poměrně dost. Je navíc jasné, že štvanice na Karlose ještě bude pokračovat. Proto si jeho žena váží každé chvíle, kdy si může odpočinout.
Tuzemští i zahraniční meteorologové upozorňují na ochlazení, které v nadcházejících dnech nastane na evropském kontinentu. Podle expertů z ciziny se máme připravit na to, že chladno bude až do Velikonoc.
Jeremy Clarkson, známý bouřlivák a bývalá hvězda pořadu Top Gear, se v posledních letech našel v roli farmáře na svém pozemku v Oxfordshire. Ačkoliv se mu na jeho farmě Diddly Squat, kterou proslavil seriál na platformě Amazon Prime, daří krotit traktory i hospodářská zvířata, v kuchyni narazil na nečekaného soupeře. Pětašedesátiletý moderátor se otevřeně přiznal, že domácí práce a vaření jsou pro něj obrovským bojem, který možná přesahuje jeho schopnosti.
Herec Bradley Riches, hvězda seriálu Emmerdale, se v otevřeném rozhovoru svěřil se svými pocity ohledně blízkého přátelství se Sharon Osbourne. Čtyřiadvacetiletý herec a bývalá porotkyně X Factoru se sblížili během společného účinkování v reality show Celebrity Big Brother v roce 2024. Bradley nyní vyzdvihl neuvěřitelnou sílu, kterou Sharon a její dcera Kelly prokázaly po loňské smrti legendárního rockera Ozzyho Osbourna.
Bývalá detektivka Ruby Wolff, která se před třiadvaceti lety podílela na razii v sídle Neverland, se nedávno vrátila na místo činu. Návrat na ranč Michaela Jacksona v Kalifornii pro ni byl hluboce emocionálním zážitkem. Když u brány spatřila dětskou kresbu vyrytou do zdi, neubránila se slzám a připomněla, že nevinnost dítěte je to nejcennější, na co se v tomto kontroverzním případě často zapomínalo.
Britské princezny Beatrice a Eugenie se podle královských expertů ocitly v dosud největší izolaci. Dcery Andrewa Mountbattena-Windsora a Sarah Ferguson doplatily na neutuchající skandály svých rodičů spojené s kauzou Jeffreyho Epsteina. V královské rodině jim údajně zbyl už jen jediný vlivný spojenec, který je ochoten se za ně postavit – jejich strýc, král Karel III.
Po smrti Karla Gotta poutaly pozornost nejméně tři ženy s příjmením Gottová. V poslední době už to ale není taková sláva. Zejména zpěvákova nejstarší dcera Dominika, která nežije v Česku, na sebe v poslední době přestala upozorňovat. Co se děje?
Z osmi trestných činů obvinili kriminalisté šestadvacetiletého muže, přičemž ve dvou případech jde o zvlášť závažné zločiny. Recidivista je konkrétně podezřelý z vraždy a pokusu o těžké ublížení na zdraví. Hrozí mu až 18 let za mřížemi.
Českou filantropii nečekaně zasáhla smutná zpráva. Ve věku 78 let náhle zemřela Božena Jirků, která stála za činností Nadace Charty 77 a Konta Bariéry. Dosud působila ve správní radě.
Legendární Helena Vondráčková se rozhodla reagovat na dění kolem sobotní demonstrace spolku Milion chvilek pro demokracii. Populární zpěvačce se nelíbilo, že jeden z opozičních politiků využil její píseň jako doprovodnou u videa na sociální síti.
Norská korunní princezna Mette-Marit v novém rozhovoru vysvětlila, proč udržovala styky s americkým finančníkem a sexuálním delikventem Jeffrey Epsteinem. Členka královské rodiny mluví o jeho manipulaci. Princezna zároveň převzala odpovědnost za své chování.