Leon Tsoukernik, někdejší král kasin, se po dramatickém boji o život probudil z kómatu a promluvil. Navzdory těžké zkušenosti plánuje pokračovat v podnikání a podpořit vznik muzea Villa Gott, na kterém spolupracuje s Ivanou Gottovou.
Leon Tsoukernik strávil 40 hodin v umělém spánku poté, co mu v jeho domě v Horní Plané někdo neodborně podal injekci s propofolem, silným anestetikem. Situace se vyvinula dramaticky, lékaři museli bojovat o jeho život, ale nakonec se jim podařilo ho zachránit.
Policie stále prověřuje, co přesně se v domě Leona Tsoukernika odehrálo. Podnikatel se mezitím zotavuje a ujišťuje pro Blesk, že se cítí dobře: „Cítím se dobře a vše je na dobré cestě. Děkuju všem za podporu, zdravím čtenáře Blesku.“ Nadále zůstává v péči lékařů v Plzni, ale doufá, že se brzy vrátí domů: „Už se těším domů, je to na dobré cestě,“ dodal a opakovaně vyjádřil vděk jak nemocničnímu personálu, tak své ženě Sandře, která byla stále po jeho boku.
Leon se těší na brzké setkání nejen s Ivanou Gottovou, ale i s dalšími přáteli. Jak sám uvedl: „Budu rád, když se brzy setkám nejen s ní, ale i dalšími přáteli. Pokud budou nějaké nové informace, jistě se je včas dozvíte.“ Ivana měla o jeho zdravotní stav velké obavy a podle blízkých si k narozeninám nepřála nic jiného než jeho uzdravení. Zdá se, že se její přání plní a Tsoukernik je na dobré cestě k úplnému zotavení.
V rozhovoru pro Forbes prohlásil, že se cítí skvěle: „Jsem naprosto v pořádku, cítím se fantasticky. Dokonce se mi vrátily vzpomínky na věci, které už jsem dávno zapomněl.“ Po dramatických událostech z první poloviny ledna je zjevně ve výborné kondici a jeho pozitivní naladění naznačuje, že se rychle vrací do běžného života.
Po meteorologickém začíná dnes i astronomické jaro. Ve čtvrtek 20. března je den jarní rovnodennosti. Mohl by být i o den dříve, anebo naopak o den později. Kdy se zase dočkáme jiného začátku jednoho ze čtyř ročních období?
Agáta Hanychová se dlouhá léta přátelila s Dominikou Mesarošovou, ale i kvůli expartnerovi Jaromíru Soukupovi ji před časem hodila přes palubu. Blýská se teď v jejich vztahu zase na lepší časy?
Přímo v den kulatých 70. narozenin, ačkoliv šlo o všední den uprostřed týdne, je ve středu oslavila Simona Stašová. Nechyběli rodinní příslušníci ani kamarádi ze šoubyznysu. Kdo přinesl nejhodnotnější dárek?
V Česku v uplynulém týdnu klesla cena benzinu pod 35 korun za litr, Natural 95 je tak nejlevnější od října 2021, tedy ještě od doby před ruskou invazí na Ukrajinu. Ve středu stál v průměru 34,89 koruny za litr, před týdnem byl o 53 haléřů dražší. Nafta během týdne zlevnila o 54 haléřů na 34,34 koruny za litr, levnější byla naposledy loni v listopadu.
Pro český fotbal byla v únoru velkým tématem nominace Louise Thomase Buffona, syna Aleny Šeredové a Gianluigiho Buffona, do české mládežnické reprezentace. Co ke své premiéře v národním týmu řekl sám talentovaný fotbalista?
Po uvedení nové lifestylové show Meghan Markle "With Love, Meghan" na Netflixu se vévodkyně ze Sussexu ocitla pod palbou kritiky nejen od recenzentů, ale i od amerických moderátorů nočních talk show. Pořad, ve kterém Meghan hostí celebrity ve svém kalifornském sídle a věnuje se aktivitám jako vaření, aranžování květin či výrobě svíček, byl označen za nudný, povrchní a odtržený od reality.
Po nadcházejícím víkendu nás čeká poslední ryze březnový týden. Začne epizodou teplého počasí, ale postupem času nastane změna v podobě ochlazení. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
České firmy v obranném průmyslu budou moci k získání investičních úvěrů od komerčních bank využít státní záruky, které jim formou pojištění těchto úvěrů poskytne Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP). Program podpory obranného průmyslu schválila vláda na středečním zasedání. Odsouhlasila také poskytnutí státní dotace na uspořádání tří velkých sportovních akcí na území České republiky v příštích letech.
Jiřina Bohdalová se loni domluvila na pokračování televizního angažmá v roli moderátorky pravidelného magazínu Hobby naší doby. Jenže hned v úvodu letošního roku jí zdraví vystavilo stopku. Nyní ale přišly dobré zprávy ohledně návratu legendární herečky na plac.
I ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj označil dnešní telefonický hovor s americkým protějškem Donaldem Trumpem za dobrý. Zelenskyj potvrdil, že Trump ho informoval o obsahu úterního telefonátu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.
Přemek Forejt a Peter Sagan možná ještě několik dní nazpět nevěděli, co je zač ten druhý. Pak se objevily pikantní fotky druhého jmenovaného s Evou Burešovou a teď je všechno jinak. Co se dělo po dalším přímém přenosu letošní řady Let's Dance?
Den po telefonátu s Vladimirem Putinem se americký prezident Donald Trump spojil s ukrajinským protějškem Volodymyrem Zelenským. Podle Trumpa se obsah hovoru odvíjel od úterní konverzace s Putinem. Detaily mají prozradit jeho spolupracovníci.