Meghan nemohla jinak. Pod tíhou okolností učinila zásadní rozhodnutí

Princ Harry a Meghan Markleová
Princ Harry a Meghan Markleová, foto: Depositphotos
Marek Novotný 13. ledna 2025 20:25
Sdílej:

Jsou chvíle, kdy peníze nejsou všechno. Meghan se těší na výplatu od Netflixu za nový projekt, streamovací platforma si od něj zase slibuje úspěch a výdělky. Nyní ale padlo zásadní rozhodnutí v souvislosti s ničivými požáry, které zuří v Los Angeles a bezprostředním okolí a již si vyžádaly 24 lidských životů. 

Vévodkyně ze Sussexu oznámila odložení premiéry show With Love, Meghan, která byla naplánovaná na středu, kvůli probíhající katastrofě v Kalifornii. Nově se počítá s březnovým nasazením do nabídky streamovací platformy. Netflix nabídl manželce prince Harryho plnou podporu. 

"Jsem vděčná partnerům z Netflixu, že mě podpořili v odložení startu, zatímco se soustředíme na potřeby lidí zasažených lesními požáry v mém domovském státě Kalifornii," uvedla Meghan podle BBC

Nový pořad vznikal v kalifornském městě Montecito, kde dvojice žije po odchodu z britské královské rodiny. Půjde o celkem osm třicetiminutových epizod s hvězdnými hosty. Nový termín premiéry byl stanoven na 4. března. 

Meghan přitom kvůli pořadu udělala nečekaný krok, když se po letech vrátila na sociální síť Instagram. Instagramový účet @meghan podle zahraničních médií opravdu patří vévodkyni ze Sussexu. Manželka mladšího syna britského krále Karla III. se na sociální síť vrátila příspěvkem, který obsahuje video, přičemž záběry ji zachycují na pláži, kde píše letopočet 2025 do písku. Později přidala i upoutávku na svou show pro streamovací platformu.

Princ Harry a jeho žena Meghan po svatbě v roce 2018 původně sdíleli instagramový profil Kensingtonského paláce s princem Williamem a jeho manželkou Kate. Po roce se oddělili a utvořili si vlastní instagramový účet Sussex Royal, který však umlčeli v roce 2020.

Stalo se
České celebrity
Marek Eben

Marek Eben není sexista, prohlásila Tereza Kostková. Kolegu lituje

Dvacet let už spolu Marek Eben a Tereza Kostková moderují StarDance. Většina diváků je za to ráda, ale v posledních letech se objevila i kritika některých Ebenových komentářů. Co jim říká známá moderátorka a herečka?

Počasí
Bouřka, ilustrační fotografie.

Část Česka o víkendu zasáhly silné bouřky. Výstrah bylo více než deset

V Česku byl uplynulý červnový víkend na řadě míst velmi bouřlivý. Bouřky se vyskytly prakticky jen v Čechách, na Moravě a ve Slezsku byly velmi výjimečné. Došlo na kroupy, které mnohde způsobily škody. Místy také vydatně pršelo, zaznamenány jsou i úhrny přes 100 milimetrů. 

České celebrity
Helena Vondráčková

Světová show, pochválila Vondráčková kolegyni Farnou

Velkým tématem posledních dní byly koncerty Ewy Farne na fotbalovém stadionu pražské Slavie v Edenu. Událost si nenechaly ujít nejrůznější známé osobnosti, včetně Heleny Vondráčkové. Legendu české popmusic ostatně čekají show na stejném místě v příštím roce. 

Domácí
Česká televize

Televizní a rozhlasoví zaměstnanci spustili stávku pro výstrahu. Potrvá celý den

Zaměstnanci České televize o půlnoci zahájili výstražnou stávku v reakci na vládou schválení návrh zákona, který mění způsob financování veřejnoprávních médií. Po celý pondělní den tak mohou být příspěvky zkráceny, upozorňuje ČT diváky. Stávka se týká i Českého rozhlasu.