Návrat televizní Jiřiny Bohdalové. Tentokrát je ale něco jinak

Jiřina Bohdalová na KVIFF 2024
Jiřina Bohdalová na KVIFF 2024, foto: herminapress
Marek Novotný 19. března 2025 20:34
Sdílej:

Jiřina Bohdalová se loni domluvila na pokračování televizního angažmá v roli moderátorky pravidelného magazínu Hobby naší doby. Jenže hned v úvodu letošního roku jí zdraví vystavilo stopku. Nyní ale přišly dobré zprávy ohledně návratu legendární herečky na plac.

Bohdalová na konci loňského roku potvrdila, že i v prvním pololetí roku 2025 bude moderovat magazín Hobby naší doby, který vysílá Česká televize. "Podepsali jsme novou smlouvu na půl roku," oznámila herečka podle deníku Aha!. Stalo se tak na křtu knihy, která se zmíněným pořadem souvisí. Šlo totiž o kuchařku receptů z kuchyně známých osobností.

"Česká televize představuje knihu receptů Jiřiny Bohdalové – Když hvězdy vaří. Třetí kniha, která vychází v rámci Edice ČT, přináší více než 70 oblíbených receptů z pořadu Hobby naší doby, konkrétně z rubriky Dnes vaří…, ve které Jiřina Bohdalová pravidelně hostí výrazné osobnosti českého uměleckého světa," uvedla tehdy ČT k publikaci na sociální síti X.

Nikdo tenkrát nemohl tušit, co nastane za pouhých několik týdnů. Slavnou herečku zradilo zdraví, kvůli akutním problémům se štítnou žlázou musela podstoupit vážnou operaci. Zákrok naštěstí proběhl dobře, takže se maminka Simony Stašové mohla postupně vrátit do běžného i pracovního života.

Podle nejnovějších informací deníku Blesk se Bohdalová již postavila před kameru, aby natočila nové epizody magazínu Hobby naší doby. Televize jí navíc vyšla vstříc, když přesunula místo natáčení do restaurace, která je nedaleko jejího domu. 

"Je to v restauraci Na Šancích a vypadá to bezvadně," svěřila se herečka, která už nemusí až na Kavčí hory, přičemž jízda autem na nynější natáčecí plac trvá pod deset minut. 

Stalo se
Počasí
Bouřkové mraky, ilustrační fotografie.

Počasí se mění jen pozvolna. V úterý hrozí další bouřky, mohou být velmi silné

Počasí se v týdnu na přelomu června a července mění jen pozvolna. Svědčí o tom aktuální výstraha, jejímž prostřednictvím meteorologové nadále varují před vysokými teplotami či nebezpečím požárů v části Česka. Hrozí také bouřky, upozornil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). 

České celebrity
Jaromír Soukup

Jaromír Soukup se po dalším soudu s Hanychovou považuje za vítěze

Agáta Hanychová tentokrát na místě chyběla, přesto v pondělí pokračoval soud mezi ní a jejím bývalým partnerem Jaromírem Soukupem. A byl to jednou právě známý podnikatel, který odcházel domů spokojenější. Co se tedy řešilo a jak to dopadlo? 

České celebrity
Lidé se ve Strašnicích rozloučili s Jiřím Krampolem. (8.8.2025)

Jiří Krampol a komplikované dědictví. Dorazily nové informace od notářky

Bude to v červenci již rok, co nás opustil legendární Jiří Krampol. Stihl tehdy ještě oslavit 87. narozeniny, ale o dva týdny později zemřel. Od toho okamžiku se řeší, kdo bude po slavném herci a baviči dědit. Jak to momentálně s dědictvím vypadá? 

Společnost
Petr Macinka

Klempíř a Macinka narazili ve Strážnici. Festival se rozhodl zareagovat

Pískot si vysloužili ministři Oto Klempíř a Petr Macinka (Motoristé), kteří v uplynulých dnech vystoupili na festivalu ve Strážnici. Pořadatelé akce se rozhodli na oba incidenty reagovat, přičemž se distancovali od politických projevů, které zazněly.