Pracovat, aby člověk přišel na jiné myšlenky. Takové motto má zřejmě i Felix Slováček, který se již téměř dva týdny vyrovnává se smrtí dcery Aničky. Nehraje si přitom na hrdinu a přiznává, že je to pro něj velmi složité období.
Slováček popřál v pátek po poledni svým fanouškům krásné velikonoční svátky. K čemu využije čtyřdenní volno on sám, to můžeme odtušit. Nejspíš bude sbírat psychické i fyzické síly, které mu odčerpalo náročné období po smrti milované dcery, která po statečném boji během první dubnové neděle podlehla vážné nemoci.
Saxofonista síly potřebuje, protože má do konce měsíce naplánovaných několik vystoupení. Podle webových stránek ho čekají čtyři koncerty, konkrétně v Plzni a Praze a v Bratislavě a Prešově na Slovensku.
Sám hudebník přiznal, že se momentálně velmi trápí. "Nevím vůbec, co se kolem mě děje," řekl upřímně deníku Blesk. "Kdybych neměl prášky na spaní, tak nezaberu ani na minutu," svěřil se muž, jehož proslavila dlouholetá spolupráce se zpěvákem Karlem Gottem.
Slováček projevil velké emoce po úterním posledním rozloučení, které probíhalo v kostele svatého Tomáše na Malé Straně v Praze za zavřenými dveřmi. Po konci obřadu se ale otevřely, aby mohla být vynesena rakev s ostatky Slováčkové. Právě nad ní se odehrály dojemné scény, kdy saxofonista neudržel slzy.
Slováčková se narodila do umělecké rodiny saxofonisty Felixe Slováčka a herečky Dagmar Patrasové. Od dětství se věnovala hudbě, především zpěvu. Účinkovala v muzikálech, hrála v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě, zúčastnila se i jedné z řad show Tvoje tvář má známý hlas.
Česko v posledních letech dobře vědělo o jejích opakovaných problémech s rakovinou. Nejprve jí byl před šesti lety diagnostikován zhoubný nádor prsu. Podruhé a ještě silněji se zákeřná nemoc vrátila předloni na podzim. Rakovinu plic už Anička nepřekonala.
Fotbalový brankář Petr Čech a jeho manželka Martina se po 26 letech rozešli. Tuto novinku oznámili společně na sociálních sítích. Jejich vztah začal už na gymnáziu a jejich manželství, které uzavřeli v roce 2003, vypadalo navenek bezchybně. Nyní se po rozvodu budou dělit o obrovský majetek.
Herecký svět truchlí nad odchodem Terence Stampa, britské hollywoodské legendy, který zemřel ve věku 87 let. Oscarem nominovaný herec se proslavil především jako padouch generál Zod v původním filmu Superman a jeho pokračování.
Během svého hostování v pořadu Late Night with Seth Meyers herečka Sharon Stone (67) vtipně promluvila o své nové životní etapě, kterou nazývá „návrat do dámského spodního prádla“. Vysvětlila, že během výchovy svých tří synů musela přehodnotit své oděvní návyky.
Hollywoodský herec Liam Neeson a bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson se stali jedním z nejdiskutovanějších párů filmové scény. Fanoušci spekulují o jejich vztahu poté, co se společně objevili v pokračování komedie Bláznivá střela, kde ztvárnili milenecký pár.
Podle odborníka na PR se na vévodkyni ze Sussexu Meghan Markle valí nová vlna kritiky kvůli tomu, že údajně kopíruje svoji švagrovou, princeznu Kate. Tyto spekulace vyvolala nová dohoda manželského páru se společností Netflix, v jejímž rámci má vzniknout vánoční speciál, který bude vysílaný ve stejném období, jako vánoční pořad princezny z Walesu.
Oblíbený herec Pierce Brosnan má i v 72 letech stále skvělé vlasy a tvrdí, že za to vděčí irským genům a pivu Guinness. Na premiéře svého nového filmu, The Thursday Murder Club, se herec, který se narodil v irském hrabství Louth, svěřil s tímto vtipným postřehem pro server Page Six.
Třicetiletá bývalá ruská královna krásy Kseniya Alexandrova zemřela v nemocnici na následky vážných poranění mozku. Zranění utrpěla při autonehodě na začátku července. Vůz, ve kterém cestovala na sedadle spolujezdce se svým manželem, se střetl s losem, který jim skočil do cesty.
Fanoušci zpěvačky Seleny Gomezové, která se proslavila hitem „Come and get it“, by si měli pospíšit. Její značka Rare Beauty přišla se svou první vůní, a už nyní se její limitované sady rychle vyprodávají.
Bývalá partnerka prince Andrewa, herečka a fotografka Koo Stark, se plánuje stát wellness guru a konkurovat tak Gwyneth Paltrow. Požádala o registraci své značky u Úřadu pro duševní vlastnictví ve Spojeném království, pod kterou chce prodávat různé produkty a služby od krystaloterapie přes tarotové karty až po kosmetiku.
Modelka a podnikatelka Hailey Bieber se na sociálních sítích svěřila s tím, že ji v posledních týdnech trápí zdravotní komplikace, které připisuje nadměrnému stresu. Dle jejích slov se u ní opět projevilo chronické kožní onemocnění – periorální dermatitida – a to v souvislosti s napjatou situací okolo finančních potíží jejího manžela Justina Biebera.
Pět měsíců před oznámením svého zasnoubení s Georginou Rodriguez vyvolal fotbalista Cristiano Ronaldo rozruch komentářem o svatbě. Legendární hráč, kterému je 40 let, a jeho partnerka, o devět let mladší modelka, jsou zasnoubeni po téměř deseti letech vztahu a po narození dvou dětí.
Příští týden budou tropické teploty spíše výjimkou. Podle ČHMÚ.cz se budou denní maxima většinou pohybovat pod hranicí třiceti stupňů.