Hvězdné manželství Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové má už roky k ideálu daleko, což se projevuje prakticky na každém kroku. Tentokrát hudebníka zavedl osud na zajímavé místo, kde se těšil z přítomnosti krásných žen.
Podle informací Blesku totiž Slováček nechyběl na oslavě 28. narozenin Drahomíry Jůzové alias Lady Dee, která se proslavila působením ve filmech pro dospělé. Hudebník byl podle očitých svědků ve svém živlu a chválil outfit oslavenkyně.
"Její šaty náležitě ocenil i Felix Slováček, který opět doma úplnou náhodou zapomněl svou manželku Dagmar Patrasovou, a s přítomnými dámami se líbal, fotil a nepustil sklenku bílého z ruky," píše zmíněný deník k tomu, co se na místě dělo.
Na konci loňského roku se opět rozjely spekulace o milostném trojúhelníku se Slováčkem v hlavní roli. Živila je i sama jeho manželka Dáda Patrasová, která naznačila jeho návrat k výtvarnici Lucii Gelemové. "Manžel se snaží zříct vztahu s paní Gelemovou. Vymýšlí si, aby zakryl, že jsou zase spolu," prohlásila pro web expres.cz.
Gelemová to nicméně popřela. "Žádný náš návrat se nekoná. Přesto budu vždy stát na Felixově straně a při něm," napsala na sociální síti. Svá slova následně zopakovala pro web Prima Ženy. "Jak jsem psala ve svém příspěvku na sociálních sítích, vždycky budu stát na Felixově straně a po jeho boku. Potřebuje v tuhle chvíli podporu," dodala.
Britskou královskou rodinou v posledních týdnech otřásá kauza bývalého prince Andrewa, na kterého dokonce vyrukovala policie. Blízcí s ním logicky nechtějí být viděni, ale král Karel III. se o víkendu ocitl na stejném místě jako mladší bratr.
Zajímavá návštěva v uplynulých dnech dorazila za bývalým prezidentem Milošem Zemanem. Přišla za ním známá česká herečka, která však v posledních letech nemá mezi částí společnosti nejlepší pověst.
Írán se podle dostupných informací snaží zachránit, co zbývá z jaderného programu, než bude příliš pozdě. Tvrdí to zdroje izraelského deníku The Jerusalem Post. Teherán chce ochránit, co půjde, opevnit zařízení a schovat vybavení, u kterého to jde udělat.
Březen je prvním měsícem meteorologického jara a počasí by tomu mělo v následujících dnech a týdnech odpovídat. Na horách se očekává obleva, v nížinách už bude přes den většinou přes 10 stupňů. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Plán českých repatriačních letů, které mají pomoci dostat české občany nacházející se na Blízkém východě do bezpečí, se změnil. Uvedl to premiér Andrej Babiš (ANO). Repatriace mají nakonec probíhat nejen z Egypta a Jordánska, ale také z Ománu.
Česko na konci února šokovala zpráva, která se rozšířila ze Slovenska. Šlo o hoax o údajném úmrtí Dagmar Patrasové, která musela fanoušky ujišťovat, že je naživu. Známá herečka pochopitelně nechápe, jak se něco takového mohlo stát.
Pražská hromadná doprava od pondělí opět jezdí podle běžného jízdního řádu. Po většinu ledna a po celý únor totiž tramvaje a některé autobusy jezdily v mírně prodloužených intervalech.
Českou hudební scénou otřásla v uplynulém týdnu smutná zpráva. Ve věku 66 let zemřel klávesista Jiří Valenta, někdejší člen legendární kapely Olympic. Podle dostupných informací spáchal sebevraždu. Rodina se nyní zabývá tím, jak bude vypadat smuteční obřad.
Martin Dejdar oslaví za necelých 14 dní další narozeniny. Významným oslavencem byl v loňském roce, kdy měl kulaté šedesátiny. Dárek si k nim nadělil sám. A odvaha slavnému herci opravdu nechyběla.
Načasování se úplně nepovedlo. Simona Krainová se o víkendu, kdy ve Spojených arabských emirátech došlo k výbuchům, rozhodla poreferovat o realitním trhu v Dubaji, kde se lidé také báli o život. Modelka se stala terčem posměchu i kritiky. Jak reagovala?
V Česku o víkendu začalo meteorologické jaro, ale jarní počasí panovalo už v posledních únorových dnech. Zásadní změna se neočekává ani během prvního ryze březnového týdne. Podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) bude slunečno a nadprůměrně teplo.
Tragicky skončilo pátrání po pohřešované seniorce z Kroměřížska, které probíhalo v závěru února. Policisté totiž po nálezu těla zjistili, že se stala obětí vraždy. Podezřelému hrozí až 18 let vězení.