Pamela Anderson odhalila tajemství. Pravda, co se stalo ve vile Playboye

Pamela Anderson
Pamela Anderson, foto: Profimedia
Tereza Pospíšilová 8. prosince 2024 11:42
Sdílej:

Pamela Andersonová prolomila mlčení. Po letech odhalila skutečný důvod, proč se rozhodla navždy opustit kontroverzní vilu Playboye.

Pamela Andersonová, hvězda seriálů jako Pobřežní hlídka a několikanásobná ozdoba obálek časopisu Playboy, se podělila o šokující zážitky ze slavné vily Playboye. Informuje server LAD Bible.

V rozhovoru s Piersem Morganem popsala jeden z nejděsivějších okamžiků svého života: „Stála jsem u postele, dívala se na ně a najednou jsem si uvědomila, že oni se dívají na mě. V tu chvíli mi došlo, že to není film. Musím odsud pryč,“ vzpomínala na situaci, kdy se ocitla v ložnici s Hughem Hefnerem a skupinou dívek.

Navzdory této nepříjemné zkušenosti na Hefnera nikdy nezanevřela a po jeho smrti v roce 2017 o něm mluvila s velkou úctou. „Byl jedním z nejdůležitějších lidí v mém životě. Děkuji mu, že ve mně viděl potenciál,“ řekla.

Hefnera popsala jako okouzlujícího gentlemana a galantního člověka. „Bude mi chybět všechno. Svět díky němu byl svobodnější, zábavnější a více sexy,“ dodala Pamela na adresu zakladatele slavného časopisu.

Kdo byl Hugh Hefner?

Hugh Marston Hefner, známý jako Hef, se narodil 9. dubna 1926 v Chicagu a zemřel 27. září 2017 v Los Angeles. Do dějin se zapsal jako zakladatel a vydavatel legendárního časopisu Playboy, který redefinoval pohled na mužské lifestylové magazíny a sexuální svobodu. Hefner byl nejen vizionářským podnikatelem, ale i kontroverzní osobností, která se stala symbolem promiskuity a luxusu.

V osobním životě zažil vzestupy i pády. S první manželkou Mildred Williamsovou, s níž měl dvě děti, prožil desetileté manželství poznamenané nevěrou a otevřeným vztahem. Později se oženil s Playmate roku Kimberley Conradovou, která mu porodila dva syny, Marstona a Coopera. Po jejich rozvodu v roce 2010 se o dva roky později oženil s modelkou Crystal Harris, která byla jeho třetí a poslední manželkou.

Jeho ikonická rezidence Playboy Mansion, známá pro extravagantní večírky, byla v roce 2016 prodána za 100 milionů dolarů s podmínkou, že Hefner v ní bude moci dožít. Po jeho smrti se novým majitelem stal Dean Metropoulos, který plánuje spojit rezidenci se sousedním domem. Hefnerův odkaz zůstává nerozlučně spojen s bojem za svobodu projevu, luxusními večírky a fenoménem moderního lifestylu.

Stalo se
Společnost
Ilustrační fotografie.

V Nepálu zemřel český horolezec. Cestovní kancelář naznačila, co se stalo

Z Nepálu přišla v úterý velmi smutná zpráva. Ve věku 38 let zemřel český horolezec David Roubínek, informovala cestovní kancelář Expedition Club na facebooku. Roubínka v Himaláji postihly vážné zdravotní problémy. 

Světové celebrity
Robbie Williams

Robbie Williams se pochlubil bizarní nehodou

Zpěvák Robbie Williams se svým fanouškům pochlubil bizarní nehodou, která ho potkala přímo v bezpečí domova. Stačilo k tomu obyčejné večerní čištění zubů, po kterém mu zbyla jen polovina předního řezáku. Bývalý člen skupiny Take That popsal, že si ulomeného zubu všiml až v ložnici, když jazykem nahmatal neznámou škvíru.

Světové celebrity
Britney Spears

Je rozhodnuto. Britney Spears do vězení nepůjde!

Popová hvězda Britney Spears v pondělí u soudu v kalifornském okrese Ventura přiznala vinu v případu řízení pod vlivem návykových látek. Čtyřiačtyřicetiletá zpěvačka se prostřednictvím svého právníka doznala k méně závažnému přečinu bezohledné jízdy. Díky této dohodě o vině a trestu se vyhne pobytu ve vězení, což je u prvotrestaných pachatelů ochotných podstoupit léčbu běžný postup.

Světové celebrity
princezna Eugenie

Těhotenství britské princezny Eugenie: Kdy se miminko narodí?

Britská královská rodina má důvod k radosti v jinak náročném období. Buckinghamský palác v pondělí oficiálně oznámil, že princezna Eugenie a její manžel Jack Brooksbank očekávají svého třetího společného potomka. Radostná novinka se objevila na sociálních sítích a okamžitě vzbudila pozornost veřejnosti i médií.