Podvod na Yvettu Blanarovičovou. Herečka se rozhodla varovat fanoušky

Yvetta Blanarovičová
Yvetta Blanarovičová, foto: Instagram Yvetta Blanarovičová
Marek Novotný 23. ledna 2025 09:44
Sdílej:

Terčem podvodníků se mohou stát i známé osobnosti. Příkladem je Yvetta Blanarovičová, která se rozhodla varovat veřejnost před jejich praktikami. Na její jméno si chtěl někdo půjčit přes půl milionu korun. 

Podvody se nevyhýbají ani slavným osobnostem. Někdo zneužívá jejich tvář, ale Blanarovičové se v případu, na který upozornil slovenský web topky.sk, stalo něco jiného. Každopádně se rozhodla varovat své fanoušky.

"Pozor na podvodníky," spustila známá Slovenka na instagramu s tím, že jí někdo volal a vydával se za zástupce jedné z českých bank. Tvrdil herečce, že si v Chomutově zažádala o úvěr ve výši 550 tisíc korun. 

Volající jí sdělil, že už potřebuje jen detaily. Blanarovičová reagovala, jak by měl v takovém případě každý. "Byla jsem velmi strohá, nedala žádné informace, jen, že budu volat policii," prozradila příznivcům. 

"Fio Banka samozřejmě o ničem neví, tak jsem volala policii, svou banku, poskytla číslo volaného. Dávejte pozor na podvodné šmejdy. Věděli jméno, můj mobil atd. Policie prý každý den řeší obdobné telefonáty. Hlavně svým rodičům zakažte dávat jakékoliv osobní informace," dodala herečka. 

Stalo se
Světové celebrity
Princ Harry a Meghan Markleová

Princ Harry dostal tvrdě naloženo: Meghan s ním zametá?

Britský princ Harry je podle královské komentátorky Esther Krauke „zcela pod pantoflem“ své manželky Meghan Markle, a podle ní si to dobře uvědomuje i jeho otec, král Karel III. Komentátorka se tak vyjádřila k dalším výrokům a spekulacím, které se opět vynořily ohledně vztahu Sussexů a britské královské rodiny.

České celebrity
Hana Soukupová

Topmodelka Hana Soukupová se rozvedla s milionářem

Bývalá česká topmodelka Hana Soukupová (39), kterou si mnozí pamatují jako „nahou dívku z reklamy na minerálku“, prožívá zásadní životní obrat. Po téměř dvaceti letech skončilo její manželství s americkým investorem Drewem Aaronem. Rozvod je už nějakou dobu uzavřený, ale rozdělení společného jmění vyvolalo pozornost – ve hře je totiž majetek v hodnotě přes půl miliardy korun.

České celebrity
Ben Cristovao

Koncert Bena Cristovaa i hromada selfíček. Jak vypadala první noc na MFF KV?

Slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech letos poprvé proběhlo bez Jiřího Bartošky, jehož přítomnost neodmyslitelně patřila k předchozím ročníkům. První večer se tak nesl nejen ve znamení filmového lesku a noblesy, ale především v duchu vzpomínky na charismatického prezidenta festivalu. Přesto – nebo možná právě proto – večer nabídl silné emoce, módní kreace i nečekané momenty.

Světové celebrity
Karel Gott

Karel Gott si užil oplétačky s policisty: Proč k němu opakovaně jezdila zásahovka?

Po více než čtyřiceti letech služby u policie se Jaroslav Černý (65), bývalý velitel pražské zásahové jednotky, rozhodl ohlédnout za svou kariérou v knize spisovatele Mirka Vaňury Ve znamení štíra. Vzpomínky zkušeného policisty nabízí nejen pohled do zákulisí zásahových operací, ale především řadu nečekaně lidských a často humorných historek s českými celebritami, mezi nimiž nechybějí Karel Gott či Hana Zagorová.