Radost české Miss World. Krystyna Pyszková čeká miminko

Krystyna Pyszková čeká miminko.
Krystyna Pyszková čeká miminko. , foto: Instagram Krystyna Pyszková
Marek Novotný VČERA 18:47
Sdílej:

Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje i v červenci. Radostnou novinkou se v pátek pochlubila loňská Miss World Krystyna Pyszková. Po roce plném povinností souvisejících s vítězstvím ve světové soutěži krásy se těší na novou životní výzvu, protože čeká miminko. 

Fanoušky o tom nastávající maminka informovala na instagramovém profilu, kde zveřejnila fotografii, na které se již rýsuje rostoucí bříško. "Jedna kapitola skončila, další začíná," napsala těhotná modelka k vyvěšenému snímku. 

O loňském vítězství Češky v Miss World informovala velká světová média v čele s americkou stanicí CNN. Pyszková navázala na dosud jedinou českou vítězku Taťánu Kuchařovou, která uspěla v roce 2006.

Třinecká rodačka soupeřila s více než stovkou žen a úspěšně procházela soutěží, která se postupně zužovala, až zůstaly ve hře poslední čtyři účastnice. Ve velkém finále pak předčila Yasminu Zeytounovou z Libanonu, Aché Abrahamsovou z Trinidadu a Tobaga a Lesego Chombovou z Botswany. 

Studentka práv a obchodní administrativy získala nominaci na přehlídku Miss World vítězstvím v soutěži Miss Czech Republic. Její úspěch ocenil i šéf české diplomacie Jan Lipavský (Piráti). "Měl jsem možnost ji osobně podpořit minulý týden při neplánovaném dlouhém mezipřistání v Indii a moc jí tento úspěch přeju," napsal na síti X a popřál vítězce hodně štěstí v další kariéře. 

Stalo se