Richard Krajčo v neutěšeném zdravotním stavu. Řekl, jak na tom byl na Slavících

Richard Krajčo
Richard Krajčo, foto: Instagram Richard Krajčo
Marek Novotný 9. prosince 2024 21:48
Sdílej:

Richard Krajčo se před Vánocemi zdravotně sesypal a odkládá jednu akci za druhou. Jedinou výjimkou bylo předávání Českých slavíků, na které předminulý týden dorazil i s manželkou Karin. A právě tehdy zazněla z jeho úst upřímná slova o jeho zdravotním stavu. 

Krajčo totiž přiznal, že v současnosti si nemůže být jistý tím, že se jeho stav během pár minut nezhorší. "Přijel jsem s kanylou v ruce a ještě nevím, jestli se večer nevrátím zpátky do nemocnice," řekl webu extra.cz v den předávání Slavíků s tím, že si ani tak nechce galavečer nechat ujít. "Těšil jsem se na kolegy a chtěl jsem jim popřát," vysvětlil. 

Není tedy divu, že ani v uplynulém týdnu nebylo zpěvákovi do skoku. Ve čtvrtek musel lidem oznámit další smutnou zprávu. Odložil tradiční vánoční koncert ve svém kostele v Chotěvicích na Trutnovsku.

"Po zrušených divadelních představeních jsem doufal, že tradiční Vánoční koncert v našem kostele v Chotěvicích už nějak dám. Domluvil se kytarista, abych nemusel trápit svou ne moc funkční pravačku, zvládly se zkoušky s dětským sborem," začal frontman kapely Kryštof nadějně na instagramu.

Akce by však vyžadovala jeho celodenní organizační přítomnost na místě v sobotu i v neděli. "Vzhledem k teplotě v kostele, která by po 5 až 6 hodinách na místě mohla krčním obratlům spíše ublížit, mi dnes lékaři po obstřicích doporučili akci přeložit. Člověk míní a Bůh mění. Je mi to moc líto," přiznal herec a hudebník. 

Krajčo se proto rozhodl udělat z vánočních koncertů novoroční a přesunout je na 18. a 19. ledna, kdy už pevně věří tomu, že bude v pořádku. "Věřím, že u vás fanoušků najdu pochopení a brzy se ve zdraví zase potkáme. Říkám si, že je lepší potkat se později než vůbec," dodal s tím, že získané peníze půjdou na rekonstrukci kostela.

Témata:
Stalo se
Počasí
Letní počasí, ilustrační foto

Tropy v Česku. Uleví se nám nejdříve v pátek, potvrzuje předpověď

Začíná pracovní a zároveň první ryze prázdninový týden, který bude doprovázet tropické počasí. Maxima dosáhnou podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) až 37 stupňů. 

Domácí
Volby, ilustrační fotografie.

Další průzkum s totožnými závěry. K volební výhře míří Babišovo ANO

Setrvalý stav. Opoziční hnutí ANO vede, koalice Spolu je se značným odstupem druhá. Takové jsou výsledky nejnovějšího šetření agentury STEM pro stanici CNN Prima News. Do Poslanecké sněmovny by se podle modelu dostalo pět kandidujících subjektů. 

České celebrity
Dara Rolins

Vyhrálo srdce. Dara Rolins prozradila okolnosti rozhodnutí Pavla Nedvěda

Český fotbal v tomto týdnu definitivně potvrdil návrat Pavla Nedvěda do svých struktur. Bývalý kapitán fotbalové reprezentace se začne národním týmům věnovat i jako funkcionář. Aby mohl svou práci dělat dobře, vrací se do Česka. Neskrývanou radost z toho má jeho partnerka Dara Rolins. 

Zahraničí
Donald Trump

Trump nadsadil způsobené škody? Expert tvrdí, že Írán se vrátil jen o pár měsíců nazpět

Írán má nadále schopnost během několika měsíců obohatit uran na dostatečnou úroveň pro výrobu jaderné zbraně. Prohlásil to šéf Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi. Z jeho slov tak vyplývá, že škody způsobené americkými útoky nejsou takové, jak tvrdil Bílý dům.