Válka mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou, respektive její rodinou, bude mít další dějství. Bývalí partneři se minulý týden opět potkali u soudu, který řeší otázku péče o jejich společnou dceru Rozárku. Na obzoru se však již rýsuje další spor. Tentokrát se bude týkat Soukupa a Mirka Dopity, manžela Hanychové.
Soukup v podcastu na své platformě prozradil, že už je nařízený soud s Dopitou. "Já ho zažaloval, protože lže a zinscenoval neuvěřitelnou věc. Budeme mít spor s Dopitovou a Dopitou, za což jsem rád, protože s ním mám nevyřízené účty," uvedl kontroverzní podnikatel.
Manžel trojnásobné maminky a dcery herečky Veroniky Žilkové potvrdil, že úvodní jednání ve sporu mezi někdejšími soky v lásce je nařízeno na začátek července. "Je to občanskoprávní žaloba. Žaluje mě za domnělou pomluvu," vysvětlil Dopita webu extra.cz.
Spor se točí kolem události z loňského září. Policie tehdy vyjížděla k pražskému domu Hanychové, kde došlo k potyčce mezi Soukupem a Dopitou. Nevraživost mezi oběma muži ale začala již o rok dříve, kdy se Agáta jen několik měsíců po narození Rozárky s podnikatelem rozešla a následně se po letech vrátila k současnému manželovi.
Soukup byl naposledy u soudu v minulém týdnu, kdy proběhlo další jednání v kauze ohledně péče o dceru. Rozárka je momentálně ve střídavé péči obou rodičů, její maminka by ji ráda měla ve výhradní péči.
Hanychová vytáhla při posledním dějství těžký kalibr, když přinutila k podání svědectví Evu Feuereislovou alias Plastic Queen, nedávnou partnerku Soukupa.
Meteorologická zima pokračuje až do konce února, ale sníh se z nížin vytratil již v posledních dnech. Na horách se ale místy drží desítky centimetrů sněhové pokrývky. Další nadílky se na některých místech v Česku dočkáme snad o víkendu.
Českým zdravotnictvím v úterý otřásl nevídaný případ. Olomoučtí krajští kriminalisté prověřují podezření z provádění neindikovaných implantací defibrilátorů ICD v olomoucké fakultní nemocnici. Nikdo zatím nebyl obviněn, v případu ale hrozí až dvanáctileté tresty odnětí svobody.
Dvě děti má Eva Burešová, ale někteří lidé v posledních dnech pojali podezření, že je na cestě třetí potomek. Oblíbenou herečku a zpěvačku to zvedlo ze židle, protože lidé by o tak citlivé věci, jakou je těhotenství, rozhodně neměli podobně spekulovat.
Prezident Petr Pavel pokračuje v setkávání se sportovními osobnostmi i po návratu z olympiády do České republiky. Pavel posnídal s jednou z legend světového motorsportu a tak trochu si rýpl do českých Motoristů s velkým M.
Události ve světě trápí mnoho z nás. Výjimkou zjevně není ani Dara Rolins, která se domnívá, že na vině jsou z velké části sami lidé. Populární zpěvačka se v té souvislosti svěřila, že je ráda, že její dcera Laura prožila šťastné dětství.
Meteorologická zima se chýlí ke svému závěru, v březnu už totiž pro meteorology začíná jaro. Teploty také mají pozvolna stoupat, vyplývá z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Meteorologové ale nevyloučili pokles teplot pod průměr v závěru února.
Jiřina Bohdalová v květnu oslaví půlkulatiny, které byly jedním z témat hovoru během její návštěvy v televizní talk show Všechnopárty. Legendární herečka v pořadu odhalila plány i pravdu o svém vztahu k alkoholu.
Dva cizinci utrpěli zranění při potyčce, ke které o víkendu došlo v Chebu. Zatímco jeden z mužů zůstává v nemocnici, druhého zadrželi policisté, kteří případ kvalifikovali jako pokus o vraždu.
Česko před uplynulým víkendem zasáhla smutná zpráva. Ve věku 86 let zemřela legendární herečka Jana Brejchová, která učarovala divákům i mnoha svým kolegům. Jeden z někdejších partnerů Brejchové se po její smrti ozval.
Jeden z nejznámějších českých herců měl o uplynulém víkendu půlkulatiny. Miroslav Donutil oslavil 75. narozeniny ve společnosti dalších hvězd tuzemského šoubyznysu. Kdo všechno mu přišel osobně pogratulovat?
Král Karel III. poprvé přímo zasáhl do kauzy spojené s Jeffrey Epsteinem a vyjádřil připravenost podpořit policii při prověřování obvinění vznesených proti Andrewu Mountbatten-Windsorovi.
Princ a princezna z Walesu vydali své první veřejné prohlášení k aktuálním odhalením v kauze Jeffreyho Epsteina. Prostřednictvím mluvčího Kensingtonského paláce vzkázali, že jsou „hluboce znepokojeni“ novými informacemi, které se objevily v dokumentech zveřejněných v USA. Ve svém vyjádření zdůraznili, že jejich pozornost a myšlenky zůstávají zaměřeny především na oběti těchto činů.