Tereza Ramba se zastavila. Teď se musí radovat i z maličkostí

Tereza Ramba
Tereza Ramba, foto: Instagram Tereza Ramba
Marek Novotný 10. ledna 2025 10:37
Sdílej:

Na podzim to byl mezi českými herci lazaret. Péči lékařů musela vyhledat i Tereza Ramba, která se s dopady onemocnění potýká i v úvodu letošního roku. Jak přiznala, stále je v takové situaci, že se musí radovat i z maličkostí.

Rambu na podzim podle dostupných informací postihla meningitida, se kterou musela být hospitalizována v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. Držitelka Českého lva diagnózu neprozradila, ale konstatovala, že ji život zastavil. Zároveň vyjadřovala naději, že letos na jaře bude připravena dokončit svou cestopisnou tour. 

Ve středu se fanouškům poprvé ozvala v novém kalendářním roce. "Jsem chaotik, takže jsem nikdy nebyla schopná úplně bilancovat, ale na konci minulého roku jsem měla opravdovou šanci se 'zastavit' a zajít si do svého vnitřního sklepa. Byla to dobrodružná výprava. A pořád je," napsala na instagramu.

Sympatická herečka poděkovala lidem za krásné zprávy z poslední doby, které se například týkaly i jejích rolí ve vánočních pohádkách. "Jsem vám vděčná za to že tu jste a jak tu jste. Krásná komunito, díky, že jste mě podrželi, i když teď tolik nemůžu být on-line," podotkla.

Ramba zmínila, že se na letošní rok moc těší, ale zatím si užívá klid. "Mám radost z maličkostí, z toho, když mi nechcípne kvásek, nebo z dětí a psů pod bundou. Přeji vám v tomhle roce hlavně zdraví, pak už si to všechno zařídíme. Opatrujte se," vzkázala příznivcům. 

Témata:
Stalo se
Světové celebrity
Justin a Hailey Bieberovi

Justin Bieber rázně: Tohle přátelství je oficiálně u konce

Kanadský zpěvák Justin Bieber znovu otevřel téma své psychické pohody, když 15. června na svém Instagramu zveřejnil emotivní výměnu textových zpráv s anonymním přítelem, s nímž se následně rozhodl přerušit veškeré kontakty. Zpěvák, který 1. března oslavil 31. narozeniny, v konverzaci přiznal, že trpí nevyřešeným traumatem, je „zlomený“ a má problémy s hněvem.

České celebrity
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová opět promluvila o Jaromíru Soukupovi

Česko zažilo dva víkendy s bojovými sporty. V sobotu sledovaly tisíce lidí turnaj organizace Oktagon na fotbalovém stadionu v Edenu, o týden dříve poutal pozornost zápas Jaromíra Soukupa s influencerem Markem "Datlem" Valáškem. Ujít si ho nenechala ani Soukupova ex Agáta Hanychová. 

Zahraničí
Vance Boelter

Trest smrti za útoky na politiky. Střelec z Minnesoty byl poprvé před soudem

Až trest smrti hrozí sedmapadesátiletému Vanci Boelterovi za politicky motivovaný útok na zákonodárce z amerického státu Minnesota a jejich partnery. Boelter dva lidi zastřelil a dva další zranil. Vyšetřovatelé případu se domnívají, že útočník měl na mušce minimálně dva další zákonodárce. 

Krimi
Policie ČR, ilustrační fotografie.

Primář z Domažlic předstoupil před soud. Za vraždu milenky mu hrozí doživotí

K soudu v pondělí dospěl případ primáře domažlické nemocnice, který měl loni v říjnu jednu ženu zavraždit a u druhé se o to pokusit. Kauzu projednává plzeňský krajský soud. Lékař prozradil, že zásadní roli sehrál milostný trojúhelník, kdy zavražděná milenka před smrtí informovala jeho manželku o tom, že s ním má poměr.