Návrat vévodkyně Meghan na Instagram je předmětem vášnivých debat mezi experty. Jak už tomu bývá zvykem, pokud jde o manželku prince Harryho, lidé se dělí do dvou táborů. Podle některých se teď dočkáme opravdové Meghan, jiní jí vyčítají sebestřednost.
Jak napsala BBC, zatímco odbornice na PR Chloe Fransesová vidí na nových videích autentickou Meghan, mediální expertka Alex Silverová je jiného názoru.
Podle Fransesové se vévodkyně rozhodla pro rebranding a snaží se prezentovat podle internetového trendu "trad wife", tedy jako tradiční manželka. Jde tak o zjevný ústup od feminismu. Odbornice nicméně tvrdí, že u bývalé herečky jde o návrat ke kořenům, protože v minulosti byla lifestylovou blogerkou.
Silverová ovšem manželce prince Harryho naložila. Podle jejího názoru by spíš měla dělat osvětu či pracovat pro charitu. "Myslím, že jí jde jenom o sebe," konstatovala s tím, že Meghan nerozumí tomu, ke kterým lidem by měla promlouvat.
Instagramový účet @meghan podle zahraničních médií opravdu patří vévodkyni ze Sussexu. Manželka mladšího syna britského krále Karla III. se na sociální síť vrátila příspěvkem, který obsahuje video, přičemž záběry ji zachycují na pláži, kde píše letopočet 2025 do písku. Později přidala i upoutávku na svou show pro Netflix.
Princ Harry a jeho žena Meghan po svatbě v roce 2018 původně sdíleli instagramový profil Kensingtonského paláce s princem Williamem a jeho manželkou Kate. Po roce se oddělili a utvořili si vlastní instagramový účet Sussex Royal, který však umlčeli v roce 2020, kdy se rozhodli opustit institut britské královské rodiny.
Americký herce Harrison Ford se v budoucnu opět vrátí k jedné ze svých nejslavnějších rolí. Čtyřiaosmdesátiletý herec oznámil, že propůjčí svou tvář i postavu novému animatronickému modelu Indiana Jonese, který bude hlavní atrakcí v zábavním parku Animal Kingdom v komplexu Walt Disney World na Floridě. Chystaná atrakce ponese název Indiana Jones a mýtus o nefritovém hadovi.
Již 29 let uplyne na konci srpna od tragického úmrtí britské princezny Diany při dopravní nehodě ve francouzské Paříži. Navzdory tomu stále prahnou novináři po informacích o události, která otřásla celým světem. Bratr zesnulé Diany se nyní rozhodl prolomit mlčení.
Michal Suchánek si v osobním životě zvyká na novou roli. Od srpna je totiž dědečkem, protože jeho dcera Berenika se stala maminkou, což už nějaký čas není žádným tajemstvím. Suchánek však dostal možnost se k rodinné novince vyjádřit až nyní.
Česko v pátek zasáhnou bouřky, které mohou být i velmi silné. Vyplývá to z nového znění výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který nově varuje i před vzestupem hladin některých vodních toků v Praze a na severu Čech.
Štěpán Kozub dostal sám sebe do nepříjemné situace. Parodií legendárního zpěváka Václava Neckáře totiž vzbudil vlnu nevole. Fanoušci člena legendárních Golden Kids vyzvali herce, aby se omluvil. Nevyloučili dokonce ani zapojení právníků.
Aktuální situace kolem Jaromíra Soukupa se samozřejmě týká i Agáty Hanychové, která má s někdejším mediálním magnátem malou dceru Rozárku. Influencerka přiznala, že po útoku na podnikatele musela na policii. Připustila také obavy o milovanou holčičku.
Je sice stále ještě léto, ale Ester Ledecká už intenzivně řeší nadcházející zimní sezónu, pro kterou se rozhodla hned pro několik změn. Jedna se týká vybavení. Olympijská vítězka bude nově spolupracovat s jinou firmou.
Zatímco dnes se ještě očekávají další bouřky, víkendové počasí už přinese změnu. Mělo by být výrazně klidnější, srážek ubyde. Předpověď slibuje i příjemné letní teploty, vyplývá z informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Tomáš Řepka má doma co vysvětlovat, protože byl spatřen při líbačce se ženou, kterou rozhodně nebyla jeho manželka Kateřina Kristelová. Podle bývalého profesionálního fotbalisty se však žádné velké drama v jeho domácnosti nekoná.
Lela Vémola dává v těchto dnech všemožně najevo, že podpora ze strany manžela Karlose, s nímž se před časem rozešla, není dostatečná. Jednou takovou demonstrativní akcí je bazar, jehož prostřednictvím se snaží přijít k nějakým penězům.
Velká Británie řeší návrat ztraceného syna. Princ Harry a jeho manželka Meghan se i s dětmi plánují přestěhovat zpátky do Spojeného království, informovala britská BBC. Jejich děti totiž v rodné zemi prince nastoupí po prázdninách do školy.
Exprezident Miloš Zeman připustil, že chvílemi uvažuje o další kandidatuře na post hlavy státu, což mu ústava i po dvou dokončených mandátech umožňuje. Dvaaosmdesátiletý bývalý politik ale zároveň přiznal, že ho limituje pokročilý věk.