Victoria Beckham je kvůli synovi pod obrovským tlakem. Jedno si ale zničit nenechá

Victoria Beckham
Victoria Beckham, foto: Instagram Victoria Beckham
Libor Novák 27. ledna 2026 21:43
Sdílej:

Manželství Davida a Victorie Beckhamových čelí podle britských médií dosud nejtěžší zkoušce. Jejich nejstarší syn Brooklyn Beckham totiž na sociálních sítích zveřejnil šokující prohlášení, ve kterém své rodiče obvinil z neustálé snahy kontrolovat jeho život a ničit jeho vztah s manželkou Nicolou Peltz. Victoria Beckham je podle zdrojů z blízkého okolí těmito obviněními zdrcená a cítí se hluboce uražena, zejména popisem svého chování na synově svatbě.

Brooklyn ve svém příspěvku uvedl, že se léta cítil pod tlakem rodiny, která upřednostňuje veřejnou sebepropagaci nad vše ostatní. Tvrdí také, že Victoria na poslední chvíli nechala Nicolu bez svatebních šatů a během svatebního obřadu v roce 2022 se nevhodným způsobem zmocnila prvního tance novomanželů. Právě nařčení z „nevhodného tance“ a přílišné blízkosti k synovi se Victorie dotklo nejvíce, neboť se kvůli němu nyní stydí vystupovat na veřejnosti.

Svědectví k incidentu s tancem podal také DJ Fat Tony, který na svatbě vystupoval. Podle něj byla situace spíše trapná než nevhodná v sexuálním smyslu. Zpěvák Marc Anthony totiž na pódium k prvnímu tanci omylem vyvolal Victorii místo nevěsty Nicoly, která následně v slzách opustila sál. Brooklyn byl prý v tu chvíli zdrcený, že nemůže tančit se svou ženou, zatímco byl nucen k tanci s matkou před zraky všech hostů.

K rodinnému dramatu se nečekaně vyjádřila i Rebecca Loos, bývalá asistentka Davida Beckhama, se kterou měl mít fotbalista v roce 2004 aféru. Loos vyjádřila Brooklynovi podporu a uvedla, že je ráda, že se konečně ozval a zastal se své manželky, protože sama dobře ví, jak se rodina Beckhamových dokáže chovat. Victoria dříve popsala období kolem aféry s Loos jako nejtěžší ve svém životě, ale Brooklynův aktuální útok považuje za ještě ničivější „atomovou bombu“.

I přes obrovský tlak na stabilitu manželství je Victoria odhodlána krizi překonat. Svým přátelům sdělila, že nenechá tento spor zničit rodinu, kterou s Davidem pětadvacet let budovali. Pár se nyní snaží udržet zdání normálnosti hlavně kvůli ostatním dětem, Romeovi, Cruzovi a Harper, a společně čelit bouři, kterou vyvolala Brooklynova otevřená zpověď o úlevě, kterou pocítil po odstěhování do Spojených států.

Stalo se
Světové celebrity
Russell Crowe

Russell Crowe otevřeně popsal, proč byl druhý Gladiátor propadák!

Russell Crowe se ohlédl za svou životní rolí a otevřeně popsal, proč podle něj pokus o zopakování úspěchu v podobě pokračování nevyšel. Během panelové diskuse na filmovém festivalu v Taormině dvaašedesátiletý herec uvedl, že snímek Gladiátor II neuspěl, protože postrádal morální jádro původního filmu z roku 2000.

Světové celebrity
seriál Přátelé

Přátelé v slzách. Zemřel jejich dlouholetý spolupracovník!

Herečky a herci ze slavného seriálu Přátelé vzdávají hlubokou poctu svému dlouholetému spolupracovníkovi, legendárnímu televiznímu režisérovi Jamesi Burrowsovi. Rodina tohoto plodného tvůrce potvrdila, že Burrows zemřel v pátek 19. června ve věku 85 let. Během své bohaté kariéry stál za vznikem mnoha ikonických děl televizní zábavy, mezi které patří například The Mary Tyler Moore Show, Will a Grace, Taxi, Frasier nebo Takoví normální mimozemšťané.

Světové celebrity
Meghan Markle sdílela dosud nezveřejněnou scénu, která byla vystřižena z jejího seriálu na Netflixu.

Experti konečně přišli na to, proč se Meghan vrací do Británie!

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová se podle tvrzení americké novinářky chce vrátit do Velké Británie především proto, aby podpořila své skomírající podnikání.

Světové celebrity
Madonna

Madonna adoptovala dvě dcery, teď je posílá z domu!

Americká zpěvačka Madonna uvažuje o tom, že své třináctileté adoptované dcery, dvojčata Stellu a Estere, pošle studovat do Velké Británie. Královna popu má v plánu zajistit jim tradiční britské vzdělání a údajně již osobně navštívila prestižní dívčí školu Cheltenham Ladies’ College, kde roční školné vychází na 67 tisíc liber. Její dcery, které adoptovala v roce 2017 v Malawi, by v případě přijetí na této internátní škole od letošního září pravděpodobně bydlely.