Zklamaná Agáta Hanychová. A lidé si ještě myslí, že tu hru hraje s Ornellou

Ornella Koktová a Agáta Hanychová
Ornella Koktová a Agáta Hanychová, foto: Instagram Agáta Hanychová
Marek Novotný 21. února 2026 08:57
Sdílej:

Jméno Ornelly Koktové je v českém šoubyznyse v posledních dnech tím rozhodně nejskloňovanějším. Influencerka oznámila rozvod s manželem a zjevně i ohrozila své kamarádství s Agátou Hanychovou. Bude pokračovat jejich společný podcast? 

Koktová už si k budoucnosti projektu řekla své. Dala najevo, že nevidí důvod pro jeho ukončení. "Za mě pokračuje, nevidím důvod, proč by neměl," nechala se slyšet a připomněla, že dcera herečky Veroniky Žilkové před časem taky rozjela vedlejšák.

"Agi mi před časem taky zavolala, řekla čus, jenom ti chci říct, že s bráchou budu mít nový podcast, čau. Taky jsem byla naštvaná. Ještě měli stejný koncept," zdůraznila. "Nejsem v pozici, abych jí měla určovat, co může dělat a co ne. Nelíbilo se mi to, ale nechtěla jsem to hrotit. Měla dva identický podcasty, tak si myslím, že se tohle zvládne taky. Tohle je jiný formát," poznamenala. 

Hanychová si zatím bere čas na rozmyšlenou. "Dávat nějaké vyjádření je ještě brzy, protože jsem z toho stejně překvapená jako vy," uvedla v živém vysílání. "Díly máme předtočené, protože obě máme jarní prázdniny. Teď se nic dramatického dít nebude a co se bude dít 9. března na natáčení, se uvidí," pokračovala. 

Agáta ale neskrývá jistou míru zklamání. "Jsem plná emocí a strašně mi to ublížilo, ale chci zachovat chladnou hlavu. Myslím si, že občas držet hubu je dobré. Učila jsem se to dlouho a asi přišel čas," podotkla.

"Jsem nas**ná, jsem zklamaná a co bude dál, nevím. Opravdu jsem o tom nevěděla, i když si mnozí myslí, že jsem do téhle hry byla zapojená," dodala Hanychová.

Stalo se
Světové celebrity
Meghan Markleová

Meghan a Harry se nečekaně zúčastnili kanadského galavečera!

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle a princ Harry se zúčastnili slavnostního galavečera při příležitosti 40. výročí nadace hudebníka Davida Fostera ve kanadské Victorii.

Světové celebrity
Tom Hanks

Tom Hanks dojal jedním gestem před 10 lety celý svět!

Britský televizní pořad The One Show připomněl inspirativní příběh z roku 2016, který výrazně ovlivnil život osmnáctileté Rosie Kingové. Dívka tehdy v živém vysílání otevřeně promluvila o svém životě s autismem a Tourettovým syndromem, stejně jako o náročné šikaně a izolaci, kterým čelila během školních let.

Světové celebrity
Katie Price

Katie Price a Lee Andrews se zřejmě rozešli!

Britská televizní osobnost Katie Price opět plní stránky společenských rubrik kvůli spekulacím o možném rozpadu jejího v pořadí čtvrtého manželství. Zprávy o krizi se podle webu Mirror objevily sedm měsíců poté, co vstoupila do svazku s třiačtyřicetiletým Lee Andrewsem. Hovořit o stavu partnerství odmítl i tiskový mluvčí osmačtyřicetileté známé tváře, který na přímý dotaz novinářů reagoval pouze stručným vyjádřením bez komentáře.

Světové celebrity
Rod Stewart

Rod Stewart ruší další koncerty. Prodělal operaci!

Britský zpěvák Sir Rod Stewart podstoupil zákrok na srdci, kvůli kterému byl nucen zrušit nadcházející koncerty v rámci svého aktuálního turné. Jednaosmdesátiletá hudební legenda se fanouškům omluvila prostřednictvím oficiálního prohlášení na svém profilu na sociálních sítích. Hudebník absolvoval rutinní zavedení koronárního stentů, což potvrdili také jeho zástupci.