Znepokojení fanoušci Aničky Slováčkové se dočkali vysvětlení. Proč není aktivní?

Anna Slováčková
Anna Slováčková, foto: Instagram Anna Slováčková
Marek Novotný 21. února 2025 14:30
Sdílej:

Anna Slováčková se alespoň navenek netrápí posledními událostmi mezi Dagmar Patrasovou a Felixem Slováčkem, i když jí slavní rodiče vůbec nedělají dobrou službu. Ona má ale svých starostí kolem vážné nemoci dost. 

Slováčková v poslední době o svém zdravotním stavu moc novinek nedává, ale tentokrát se o pocity podělila. Upozornil na to server expres.cz. 

"Poslední dobou nejsem moc aktivní," přiznala dcera Patrasové a Slováčka s tím, že nemá v plánu se omlouvat ani obhajovat. "Tak nějak to cítím. Mohla bych vám ukazovat, co celý den dělám. Jsem celé dny doma," svěřila se.

Nadaná herečka a zpěvačka se jedním souvětím otřela i o události posledních dní kolem rodičů. "Píšou se články, které mi přijdou úplně debilní," poznamenala. 

Slováčkovou zároveň napadlo, že fanouškům bude nabízet tipy na svačiny, snídaně a další jídla. "Zajímalo by vás to? Já vím, že mě sledujete z jiného důvodu, ale já o tom důvodu nechci mluvit a necítím se teď dobře v tomto tématu, té nemoci. Věřím, že raději uvidíte život, než nemoc. Napadlo mě ukazovat aspoň něco takového," řekla.

Dcera slavných rodičů později přiznala, že ji v současnosti vyčerpává i mluvení. "To je hrozný," posteskla si. 

Stalo se
České celebrity
Eva Holubová

Eva Holubová opět předmětem spekulací. Řekla, jak to má s manželem

Eva Holubová se v poslední době stala středem pozornosti některých médií, která však uvádějí poměrně zavádějící informace. Známá herečka tak nemůže mlčet. Nejnověji ji dopálilo, že se začalo spekulovat o jejím rozvodu s manželem. 

České celebrity
Agáta Hanychová

Hanychová vytáhla z peněženky statisíce. Pravda o nejnovější investici

Agátu Hanychovou do značné míry živí sociální sítě, kde nemá problém ukazovat ani soukromí. V jejím osobním životě se přitom dějí velké věci. Trojnásobná maminka odhalila, do čeho se kvůli svým dětem rozhodla investovat. 

Krimi
Policie ČR, ilustrační fotografie.

Policie objasnila vraždu v Zábřehu. Útočník se přiznal, výjimečnému trestu se vyhne

Policie v úterý prozradila, za jakých okolností došlo k víkendové vraždě v Zábřehu na Šumpersku. Podezřelou osobu je v případu mladistvý, který se k napadení staršího muže přiznal. Dospělému pachateli by za tento čin hrozil až výjimečný trest. Dospělému by hrozil výjimečný trest.

Sport
Eva Adamczyková

Eva Adamczyková se vrací. Snem je olympiáda v příštím roce

Česku sice nejspíš pohasla naděje na jednu z lyžařských medailí od Ester Ledecká, ale objevila se nová šance na cenný kov. Eva Adamczyková (za svobodna Samková) totiž oznámila, že se po narození potomka vrací k vrcholovému sportu. Ráda by se zúčastnila zimních olympijských her v Itálii.