Berlusconi je údajně od čtvrtka v nemocnici v Miláně

Silvio Berlusconi
Silvio Berlusconi, foto: Instagram Silvio Berlusconi
ČTK 23. ledna 2022 16:41
Sdílej:

Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi je od čtvrtka v nemocnici v Miláně. S odkazem na informovaný zdroj to dnes napsala agentura Reuters. Podle italské agentury ANSA hospitalizace souvisí s rutinními lékařskými prohlídkami. Berlusconiho mluvčí na žádost agentury Reuters o komentář nereagoval.

V sobotu Berlusconi v prohlášení oznámil, že se rozhodl nekandidovat na italského prezidenta v parlamentním hlasování, které začne v pondělí. Jeho kandidaturu si přála koalice pravicových stran. Podle agentury Reuters se však Berlusconiho úspěch v prezidentské volbě jevil jako nepravděpodobný vzhledem k tomu, jak širokou podporu by musel získat mezi více než tisícem zákonodárců a regionálních delegátů.

Nyní 85letý Berlusconi stál v minulosti v čele čtyř kabinetů. Nyní je poslancem Evropského parlamentu. V roce 2016 podstoupil vážnou operaci srdce a na konci 90. let byl operován kvůli rakovině prostaty. V uplynulém roce byl opakovaně hospitalizován poté, co se v roce 2020 nakazil koronavirem.

Stalo se
Světové celebrity
Victoria Beckham

Victoria Beckham hlásí velký návrat ke Spice Girls!

Victoria Beckham se chystá spojit síly se svými bývalými kolegyněmi ze skupiny Spice Girls na novém animovaném projektu. Bude se jednat o jejich první společnou profesionální spolupráci po více než deseti letech, od vystoupení na závěrečném ceremoniálu olympijských her v Londýně v roce 2012.

Světové celebrity
Selena Gomez

Selena Gomez si podala Hailey Bieber. Pak svá slova rychle vzala zpět

Sociální sítě se staly dalším dějištěm dlouhotrvající rivality mezi Selenou Gomez (33) a Hailey Bieber (28). Selena Gomez se na Instagramu ostře vyjádřila poté, co se Hailey v rozhovoru zdánlivě navezla do její osoby a kosmetické značky. Manželka zpěvaččina ex-přítele Justina Biebera a zakladatelka značky Rhode Beauty prohlásila, že „necítí rivalitu s lidmi, kteří ji neinspirují“.

Světové celebrity
Ben Stiller

Ben Stiller se od svých dětí doslechl nepříjemnou pravdu

Režisér snímku Odloučení a syn slavných komiků Jerryho Stillera a Anne Meary, Ben Stiller, zkoumá své rodinné vztahy v novém dokumentu nazvaném Stiller & Meara: Nic se neztrácí. Během natáčení se otevřeně zabýval i svým vztahem k vlastním dětem, dceři Elle a synovi Quinovi. Na premiéře filmu na Newyorském filmovém festivalu 5. října Stiller magazínu People řekl, že jeho děti mu „jasně řekly, co udělal špatně“.

Světové celebrity
Elton John

Elton John má problém. Kvůli byznysu s brýlemi může přijít o miliony

Zpěvák Sir Elton John a jeho partner David Furnish se potýkají s nepříjemnými zprávami ohledně jejich společného podnikání. Společnost Elton John Optical Company Ltd, která spravuje příjmy z prodeje jejich brýlové kolekce, údajně čelí značným finančním potížím. Z nejnovějších finančních dokumentů vyplývá, že firma dluží více než 3,7 milionu liber.