Kriminalisté obvinili muže z Mladé Boleslavi z ublížení na zdraví s následkem smrti

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto, foto: Adam Mráček / INCORP images
ČTK 22. října 2021 20:44
Sdílej:

Kriminalisté obvinili podezřelého z Mladé Boleslavi z ublížení na zdraví s následkem smrti. Zřejmě při potyčce smrtelně zranil padesátiletého muže. Soud dnes odpoledne rozhodl o jeho vzetí do vazby, uvedl na dotaz ČTK středočeský policejní mluvčí Pavel Truxa.

Muž bez známek života byl nalezen ve středu v části Mladé Boleslavi Podlázky. Pitva prokázala, že zemřel násilnou smrtí. "Podle všeho měla celé události předcházet fyzická potyčka mezi oběma muži, po níž byl o několik hodin později nalezen poškozený - padesátiletý muž - bez známek života," informovala policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

V případě prokázání viny před soudem hrozí podle Schneeweissové podezřelému až deset let vězení.

Témata:
Stalo se
České celebrity
Ben Cristovao

Koncert Bena Cristovaa i hromada selfíček. Jak vypadala první noc na MFF KV?

Slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech letos poprvé proběhlo bez Jiřího Bartošky, jehož přítomnost neodmyslitelně patřila k předchozím ročníkům. První večer se tak nesl nejen ve znamení filmového lesku a noblesy, ale především v duchu vzpomínky na charismatického prezidenta festivalu. Přesto – nebo možná právě proto – večer nabídl silné emoce, módní kreace i nečekané momenty.

Světové celebrity
Karel Gott

Karel Gott si užil oplétačky s policisty: Proč k němu opakovaně jezdila zásahovka?

Po více než čtyřiceti letech služby u policie se Jaroslav Černý (65), bývalý velitel pražské zásahové jednotky, rozhodl ohlédnout za svou kariérou v knize spisovatele Mirka Vaňury Ve znamení štíra. Vzpomínky zkušeného policisty nabízí nejen pohled do zákulisí zásahových operací, ale především řadu nečekaně lidských a často humorných historek s českými celebritami, mezi nimiž nechybějí Karel Gott či Hana Zagorová.

Světové celebrity
Katy Perry

Katy Perry a Orlando Bloom oficiálně oznámili, že se rozešli

Americká zpěvačka Katy Perry a britský herec Orlando Bloom potvrdili, že se rozešli. Po téměř deseti letech vztahu a šesti letech od zasnoubení nyní pár vydal společné prohlášení, v němž oznámil, že se nadále budou soustředit na společnou výchovu své čtyřleté dcery Daisy Dove.

Počasí
Letní počasí, ilustrační fotografie.

Příjemné léto přijde o víkendu. Meteorologové očekávají ochlazení

Česko sužovala v tomto týdnu tropická epizoda, chladno nebude ani o víkendu. Po dnech volna má však následovat výrazné ochlazení. Teploty spadnou i o více než deset stupňů, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).