Pes v kempu na Sázavě vážně pokousal holčičku na hlavě

Záchranná služba
Záchranná služba, foto: Adam Mráček / INCORP images
ČTK 8. května 2022 15:38
Sdílej:

Tříletou holčičkou dnes dopoledne v kempu Cíl na Sázavě na Benešovsku vážně zranil pes. Záchranářský vrtulník odvezl dívku s vážným poraněním hlavy do motolské nemocnice v Praze. Vyplývá to z informací, které ČTK poskytly mluvčí policie a záchranné služby.

"Zásah v kempu na Benešovsku - naši záchranáři ošetřili osobu s vážným poraněním hlavy," napsali záchranáři středočeského kraje na twitteru s tím, že holčičku transportoval vrtulník. 

🚑 Zásah v kempu na Benešovsku - naši záchranáři ošetřili osobu s vážným poraněním hlavy, transport 🚁 -> @FnMotol.

— Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje (@ZZS_SCK) May 8, 2022

"Oznámení jsme přijali v 10:40 od záchranné služby," uvedla mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková. Podrobnosti o rase psa zatím policie nemá, po psovi i jeho majiteli pátrá.

Provozovatelka kempu Lenka Kuchlerová na dotaz ČTK potvrdila, že neštěstí se v kempu dnes stalo.

Podle informací serveru aktu.cz měla v kempu zrovna probíhat výstava psů. Není ale jasné, jestli výstava s útokem souvisí.

Stalo se