Policie objasňuje vraždu dítěte na Hradci Králové

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto, foto: Roman Veselý / INCORP images
Marek Novotný 4. ledna 2024 20:38
Sdílej:

Policie ve čtvrtek vpodvečer zasahovala na hlavním nádraží v Hradci Králové, kde se stal násilný trestný čin. Později upřesnila, že došlo k vraždě nezletilé osoby. Provoz na nádraží byl omezen, zatímco strážci zákona pátrali po pachateli. Podezřelého se po několika desítkách minut podařilo dopadnout.

Policie zprvu bez dalších podrobností uvedla, že ve čtvrtek okolo půl šesté došlo na hlavním nádraží v Hradci Králové k násilné trestné činnosti. Podezřelého se po hodinu trvajícím pátrání podařilo dopadnout. "Jedná se o podezření z trestného činu vražda, kdy podezřelou osobou je dvaatřicetiletý muž a poškozenou osoba mladší 15 let," upřesnila policie před 20. hodinou.

Podle webu Českých drah byl na královéhradeckém hlavním nádraží v 18:40 obnoven provoz bez jakýchkoliv omezení. Dopravce během předchozího policejního zásahu informoval, že vlaky mohou na nádraží přijet, ale opustit jej mohou až po prohlídce provedené strážci zákona. Docházelo tak ke zpoždění.

Policisté varovali přítomné, aby se podezřelého nesnažili sami zadržet, pokud s ním přijdou do styku. Měl být totiž ozbrojený nožem.

Témata:
Stalo se
Světové celebrity
David Beckham

David a Victoria Beckhamovi čelí prohlubující se propasti ve vztazích

David a Victoria Beckhamovi čelí prohlubující se propasti ve vztazích se svým nejstarším synem Brooklynem osvědčeným způsobem – vystupováním jako jednotný a nerozbitný celek. Podle zdrojů z jejich okolí je pro slavný pár tato strategie jedinou cestou, jak se vyrovnat s devastujícími následky rodinného sporu a zároveň vyslat Brooklynovi jasný vzkaz o neutuchající lásce a podpoře. Beckhamovi chtějí světu i svému synovi dokázat, že je žádné neshody nerozdělí a že blaho jejich dětí je pro ně vždy na prvním místě.

Světové celebrity
princezna Eugenie

Princezny Beatrice a Eugenie kvůli Andrewovi nesmí na prestižní královskou událost

Princeznám Beatrice a Eugenii bylo údajně sděleno, že se letos nesmí zúčastnit prestižních dostihů Royal Ascot po boku ostatních členů královské rodiny. 

Světové celebrity
Princ Harry a Meghan Markleová

Harry a Meghan si to polooficiální návštěvou pořádně zavařili

V době, kdy britská královská rodina čelí dopadům skandálu kolem zatčení Andrewa Mountbatten-Windsora, se princ Harry a Meghan Markle vydali na dvoudenní cestu do Jordánska. Navštívili zde jeden z největších uprchlických táborů pro Syřany a potravinové centrum zajišťující pomoc pro milion Palestinců v Gaze. Celá cesta nesla řadu znaků oficiální královské návštěvy, ačkoliv se jí účastnila pouze vybraná nezávislá tisková agentura Press Association.

Světové celebrity
Kelly Osbourne

Kelly Osbourne se ostře ohradila proti drsným komentářům

Dcera slavného rockera Kelly Osbourne se ostře ohradila proti nevybíravým komentářům, které se v poslední době množí na jejích sociálních sítích. Reagovala tak na posměšky a uštěpačné poznámky uživatelů, kteří se pozastavují nad jejím vzhledem. Lidé jí v komentářích často kladou otázky, zda není nemocná, nebo ji obviňují z užívání léků na hubnutí, přičemž mnozí dodávají, že „nevypadá dobře“.