Policie řeší tragický pád muže u Národního divadla, zadržela podezřelého

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie., foto: Adam Mráček / INCORP images
Marek Novotný 19. dubna 2023 10:40
Sdílej:

Policie dnes informovala o posunu v případu podezřelého úmrtí muže v blízkosti Národního divadla. Vyšetřování si převzali kriminalisté z pražského oddělení vražd, kteří zadrželi podezřelou osobu.

Pražská záchranná služba v úterý ráno informovala, že v Divadelní ulici zasahovala u zhruba padesátiletého muže, který spadl. "Po příjezdu na místo jsme zjistili, že jeho zranění jsou neslučitelná se životem, bohužel jsme mu nedokázali pomoci, na místě zemřel," uvedli zdravotníci.

O nešťastnou náhodu zřejmě nešlo. Policie dnes uvedla, že případ si převzali detektivové z oddělení vražd, kteří zadrželi podezřelou osobu. "V současné chvíli provádíme standardní úkony trestního řízení," napsali policisté.

Podle informací deníku Blesk zemřel technický zaměstnance Národního divadla. Spadnout přitom měl z ochozu Nové scény, kde se večer předtím, tedy v pondělí, konalo předávání cen Magnesia Litera. 

Stalo se
České celebrity
Marek Eben

Marek Eben ve výjimečném rozhovoru. Zajímal se Hollywood

Marek Eben je zvyklý být středem zájmu českých médií, ale tentokrát se dostal i na stránky jednoho zahraničního periodika, které se hlásí k Hollywoodu. Blíží se totiž letošní ročník karlovarského filmového festivalu, kde Eben nebude chybět. 

České celebrity
Česká televize

Druhá pohádka se Švehlíkovým Krakonošem. ČT potěšila diváky

Česká televize natáčí vánoční pohádku Krakonoš a básník, která volně navazuje na diváky oceňovanou pohádku Krakonošovo tajemství z roku 2022. Informovala o tom v tiskové zprávě. Vedle nových dobrodružství spojených s Krakonošem přinese pokračování také humor, napětí a řadu oblíbených herců. Česká televize tradičně zařadí pohádku do připravovaného vánočního programu.

Počasí
Letní počasí, ilustrační foto

Počasí se navrátí k normálu, vyplývá z výhledu na nový týden

V Česku začíná nový týden, v jehož úvodu ještě bude pokračovat tropická epizoda. Nejdéle má být vedro na východě republiky. Očekává se nicméně ochlazení a návrat teplot k letnímu normálu. Vyplývá to z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

České celebrity
Aňa Geislerová

Anna Geislerová se vymezila proti kritice za návštěvu Čapího hnízda

Anna Geislerová se nedávno stala terčem kritiky, protože zavítala na Čapí hnízdo, kde Leoš Mareš slavil kulatiny. Populární herečka dala nyní najevo, že své přítomnosti na oslavě rozhodně nelituje. Jak se na celou věc dívá?