Při střetu tří aut zemřel nedaleko Krčmaně řidič, tah na Přerov uzavřen

Ilustrační fotografie.
Ilustrační fotografie., foto: Pixabay
ČTK 3. listopadu 2021 19:37
Sdílej:

Při střetu tří vozidel nedaleko Krčmaně na Olomoucku dnes zemřel řidič osobního auta. Nehoda se stala ve chvíli, kdy chtěl odbočit na čerpací stanici. V té chvíli do něj zezadu narazila dodávka, která odbočující vozidlo odhodila na protijedoucí osobní auto, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Marie Šafářová.

Při nehodě se těžce zranil také řidič z dalšího osobního auta, řidič dodávky utrpěl lehké zranění.

Nehoda se stala v 15:15, kvůli jejímu vyšetřování je tah mezi Olomoucí a Přerovem za Krčmaní uzavřen, odklon dopravy je přes Majetín, uvedla policejní mluvčí. S otevřením silnice se předběžně podle dopravních informací policie počítá po 20:00.

Podle dostupných informací se v Olomouckém kraji tento měsíc staly dvě tragické nehody, naposledy minulý týden v pátek zemřela mezi Přerovem a jeho místní částí Lověšicemi seniorka, kterou srazilo auto. Ve statistikách je tak během letošního roku 31 obětí, jen v létě bylo 13 mrtvých. Letošní čísla jsou již vyšší než za celý loňský rok, kdy na silnicích Olomouckého kraje zemřelo dohromady 23 lidí.

Témata:
Stalo se
Zahraničí
Polská policie

Polsko šokovala vražda dívky ve městě u Krkonoš. Podezřelou je školačka

Jen stěží uvěřitelným případem se zabývají polští kriminalisté. Od pondělí vyšetřují vraždu teenagerky v Jelení Hoře, za kterou má být podle dosavadních závěrů zodpovědná jiná nezletilá dívka. Tragická událost městem v podhůří Krkonoš velice otřásla, informuje stanice TVP. 

Krimi
Ilustrační foto

Únosce chlapce míří do vazby, rozhodl soud

I ve středu nastal další vývoj v případu únosu chlapce ze Zlínska, ke kterému došlo v minulém týdnu. Soud vyslyšel žádost policistů a poslal pětadvacetiletého muže do vazby. Obviněný je podezřelý z pokusu o vraždu a zbavení osobní svobody. Hrozí mu až 20 let za mřížemi, případně výjimečný trest. 

České celebrity
Václav Neckář

Václav Neckář prozradil, s kým stráví letošní Vánoce

Vánoce ťukají na dveře, ale Václav Neckář - i když by s ohledem na věk mohl - si je stále neužívá jako plnohodnotný důchodce. Přitom je mu již 82 let. Legendárního zpěváka čeká do Štědrého dne ještě několik koncertů. Neckář odhalil i své sváteční plány. 

Počasí
Počasí, ilustrační fotografie.

Počasí si žádá varování. Stromy padají pod tíhou námrazy

Počasí působí ve středu ráno nečekané problémy. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) varoval před silnou námrazou, jejíž vrstva může být i větší než třícentimetrová. Největší potíže nastaly v oblasti Českomoravské vrchoviny.