Rozdíl v sázkových kurzech mezi prezidentskými kandidáty znovu vzrostl. Bývalý vysoký představitel armády Petr Pavel má dnes na vítězství kurz 1,04:1, předseda hnutí ANO Andrej Babiš u bookmakerů dál oslabil a na jeho případnou výhru se nabízí kurz 12:1. Vyplývá to z informací tuzemských sázkových kanceláří na webech a pro ČTK.
Jako první ve druhém kole, které rozhodne o budoucí hlavě státu a nástupci Miloše Zemana, vybírali svého kandidáta ve středu z auta lidé v izolaci kvůli koronaviru. Hlavní část druhého kola se uskuteční v pátek od 14:00 do 22:00 a v sobotu od 8:00 hodin do 14:00.
Pavlův kurz v minulých dvou dnech po posledních veřejných vystoupeních a několika debatách kandidátů lehce zpevnil a z úterních 1,05:1 se dostal na 1,04:1. Naopak Babišův další tři body ztratil, v úterý byl 9:1 a dnes ráno se dostal na 11,5:1 či 12:1.
"Náskok Petra Pavla je výrazný a dá se porovnat ve fotbalové terminologii s tím, když Slavia Praha v první lize vede v 86. minutě zápasu 2:0. Přijímáme samozřejmě sázky i na výhru pana Andreje Babiše, jeho fanoušci stále věří, že situaci může ještě otočit," řekl Pavol Boško, hlavní bookmaker a specialisty na politické sázky u Tipsportu.
Sázky v letošní prezidentské volbě jsou podle bookmakerů rekordní a u tuzemských kanceláří výrazně překonají rekord z roku 2018, kdy lidé vsadili asi 285 milionů korun.
Jednou to už vypadalo, že veleúspěšná kariéra Václava Neckáře je u konce a zpěvák si bude užívat zaslouženého důchodu. On se ale v poslední době na pódia vrátil. Už u toho nicméně chybí jeho mladší bratr Jan, který se rozhodl otevřeně promluvit o zdravotním stavu staršího sourozence.
Téměř třetina voličů by dala hlas opozičnímu hnutí ANO, které by podle nejnovějšího průzkumu agentury STEM pro stanici CNN Prima News vyhrálo sněmovní volby. Do Poslanecké sněmovny by se dostalo celkem šest kandidujících subjektů. Těsně pod hranou zůstávají Motoristé.
Uplynul více než týden, co Česko dalo sbohem legendárnímu herci Jiřímu Krampolovi, který zemřel během posledního červencového víkendu ve věku 87 let. Podle tvrzení pořadatele smutečního obřadu umíral zamilovaný. Co se ví o jeho poslední lásce?
Americký prezident Donald Trump naznačil, že Ukrajina nemůže počítat s navrácením Krymu a členstvím v NATO. Uvedl to před pondělním jednáním s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským a evropskými lídry v Bílém domě.
Příští víkend počasí ke koupání úplně vhodné nebude. Podle ČHMÚ.cz budou mít teploty do tropů daleko.
Fotbalový brankář Petr Čech a jeho manželka Martina se po 26 letech rozešli. Tuto novinku oznámili společně na sociálních sítích. Jejich vztah začal už na gymnáziu a jejich manželství, které uzavřeli v roce 2003, vypadalo navenek bezchybně. Nyní se po rozvodu budou dělit o obrovský majetek.
Herecký svět truchlí nad odchodem Terence Stampa, britské hollywoodské legendy, který zemřel ve věku 87 let. Oscarem nominovaný herec se proslavil především jako padouch generál Zod v původním filmu Superman a jeho pokračování.
Během svého hostování v pořadu Late Night with Seth Meyers herečka Sharon Stone (67) vtipně promluvila o své nové životní etapě, kterou nazývá „návrat do dámského spodního prádla“. Vysvětlila, že během výchovy svých tří synů musela přehodnotit své oděvní návyky.
Hollywoodský herec Liam Neeson a bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson se stali jedním z nejdiskutovanějších párů filmové scény. Fanoušci spekulují o jejich vztahu poté, co se společně objevili v pokračování komedie Bláznivá střela, kde ztvárnili milenecký pár.
Podle odborníka na PR se na vévodkyni ze Sussexu Meghan Markle valí nová vlna kritiky kvůli tomu, že údajně kopíruje svoji švagrovou, princeznu Kate. Tyto spekulace vyvolala nová dohoda manželského páru se společností Netflix, v jejímž rámci má vzniknout vánoční speciál, který bude vysílaný ve stejném období, jako vánoční pořad princezny z Walesu.
Oblíbený herec Pierce Brosnan má i v 72 letech stále skvělé vlasy a tvrdí, že za to vděčí irským genům a pivu Guinness. Na premiéře svého nového filmu, The Thursday Murder Club, se herec, který se narodil v irském hrabství Louth, svěřil s tímto vtipným postřehem pro server Page Six.
Třicetiletá bývalá ruská královna krásy Kseniya Alexandrova zemřela v nemocnici na následky vážných poranění mozku. Zranění utrpěla při autonehodě na začátku července. Vůz, ve kterém cestovala na sedadle spolujezdce se svým manželem, se střetl s losem, který jim skočil do cesty.