V Rakousku spadlo letadlo na cestě z ČR do Chorvatska. Zahynuli čtyři lidé

Rakouská policie, ilustrační fotografie
Rakouská policie, ilustrační fotografie, foto: Adam Mráček / INCORP images
Marek Novotný 25. listopadu 2023 18:52
Sdílej:

V Rakousku se v sobotu zřítilo malé letadlo, nehodu nepřežili čtyři lidé. Stroj byl podle zatím dostupných informací na cestě z Česka do Chorvatska. Do pátrací akce se v Rakousku zapojily veškeré záchranné složky.

Podle informací ČT24 mířilo letadlo ze středočeské Příbrami na chorvatskou Istrii. Deník Kronen Zeitung napsal, že pátrání po malém stroji trvalo několik hodin. Zapojili se do něj hasiči, záchranáři i policisté za pomoci dvou vrtulníků.

V troskách letadla byli nalezeni čtyři mrtví lidé, kteří zatím nebyli identifikováni. Příčina neštěstí není v tuto chvíli známá, vyšetřování si převzal hornorakouský úřad kriminální policie.

Stalo se
Světové celebrity
Taylor Swift

Světové hvězdy v slzách. Na Dolly Parton vzpomíná Taylor Swift, Beyoncé nebo Paul McCartney!

Svět zasáhla zpráva o úmrtí legendární americké country zpěvačky, skladatelky a filantropky Dolly Parton, která zemřela ve věku 80 let. Informaci oznámil její synovec Bryan Seaver jménem celé rodiny, přičemž zástupce umělkyně následně potvrdil, že skonala v onkologickém centru Vanderbilt-Ingram Cancer Center v Nashvillu po krátkém boji s rakovinou. Poslední okamžiky strávila obklopena svými nejbližšími.

Světové celebrity
Princ Harry a Meghan Markleová

Stěhování chystali rok, sídlo v USA neprodají. Co víme o návratu Harryho a Meghan do Británie?

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle chystají po šesti letech strávených v kalifornském Montecitu rozsáhlou životní změnu. Rozhodli se pro dlouhodobý přesun zpět do Velké Británie, který plánovali zhruba jeden rok. Hlavním impulsem se stal fakt, že jejich děti, sedmiletý princ Archie a pětiletá princezna Lilibet, dosáhly školního věku a od září nastupují do tamní školy.

Světové celebrity
Dolly Parton

Příčina úmrtí legendární Dolly Parton odhalena!

Hudební svět pláče. Ve věku 80 let zemřela legendární americká country zpěvačka, skladatelka a filantropka Dolly Parton. Zástupci ikony potvrdili v oficiálním prohlášení pro magazín People, že příčinou úmrtí byl krátký boj s rakovinou. Bližší podrobnosti o přesném typu onemocnění však rodina ani její tým neuvedli.

Světové celebrity
Gordon Ramsay

Jedna skandální svatba nestačila? Gordon Ramsay už se chystá na další!

Šéfkuchař Gordon Ramsay oznámil, že se jeho nejstarší dcera Megan zasnoubila. Informaci zveřejnil v televizním pořadu Live with Kelly and Mark, přičemž zástupce rodiny následně potvrdil, že jde o jeho osmadvacetiletou dceru. Zpráva o nadcházející svatbě přichází devět měsíců po sňatku dcery Holly s olympijským plavcem Adamem Peatym.