Vodafone TV přináší sedm speciálních olympijských kanálů v HD kvalitě

Vodafone přináší svým zákazníkům, kteří mají Vodafone TV jedinečnou možnost sledovat dění na Olympiádě v Tokiu. Přináší totiž sedm nově přidaných sportovních kanálů, které nabídnou 24 hodin denně živé přenosy a záznamy soutěží. Komu důležitý moment třeba kvůli značnému časovému posunu uteče, může si sportovní klání pustit díky funkci zpětného zhlédnutí až sedm dní zpátky. Spolu s kanály Eurosport 1 a 2 tak televize od Vodafonu bude olympiádu přenášet na celkem devíti programech a diváci je všechny mohou sledovat, aniž by zaplatili korunu navíc.

Vodafone

Vodafone TV nabízí svým zákazníkům širokou škálu televizních zážitků pro celou rodinu napříč všemi žánry a to včetně videotéky nebo sportovních kanálů. A právě k balíčku Sport nyní přibydou další specializované programy se zaměřením na největší sportovní událost letošního roku – olympijské hry v Tokiu. Ty se konají v termínu 23. července až 8. srpna 2021.

„Mezi Českem a Japonskem je sedmihodinový časový posun. Proto určité přenosy budou pro české diváky v nepřívětivých časech. Některé sporty jdou také často stranou kvůli těm divácky atraktivnějším, kterým televizní stanice dávají přednost. My jsme připravili takové řešení, aby si opravdu každý sportovní fanoušek přišel na své. Sedm přidaných kanálů od Eurosportu bude tematicky zaměřeno na konkrétní sportovní kategorie,“ říká Petr Kacafírek, který je zodpovědný za obsah Vodafone TV.

Jak budou nové programy zaměřené

Televize od Vodafonu dlouhodobě nabízí programy Eurosport 1 a 2, které jsou lokalizované do češtiny. Nyní přibude dalších sedm programů Eurosport 3 až 9 s původním anglickým komentářem. Kanály budou tematicky zaměřené na konkrétní sportovní kategorie.


Eurosport 1 a 2 – hlavní události a sestřihy.

Eurosport 3 – tenis, stolní tenis, badminton, golf.

Eurosport 4 – gymnastika, trampolína, skoky do vody, synchronizované plavání.

Eurosport 5 – fotbal, florbal, rugby, baseball, softball.

Eurosport 6 – basketbal.

Eurosport 7 – bojové sporty (taekwondo, box, judo, wrestling, karate).

Eurosport 8 – házená.

Eurosport 9 – volejbal.

U programů bude k dispozici plné EPG – to znamená, že jednotlivé sportovní události bude možné nejen zhlédnout zpětně až sedm dní, ale také si je nahrát pro pozdější zhlédnutí (platnost nahrávek je 90 dní). Všechny programy budou dostupné i v aplikaci Vodafone TV pro mobilní telefon nebo tablet.

Rovnou v nabídce, případně v bezplatném balíčku

Cesta k dodatečným kanálům je jednoduchá. U programové nabídky TV Komfort a TV Komplet budou všechny zmíněné Eurosport kanály automaticky nově zahrnuté a zákazník se nemusí o nic starat. U nabídky TV Klasik je potřeba mít aktivní balíček Sport (za 99 korun), nebo Sport mini, který je zdarma a zahrne všech devět kanálů Eurosportu. Zákazníci tak nemusí platit nic navíc. Aktivaci balíčku si může zájemce provést sám přes samoobslužné online kanály nebo aplikaci Můj Vodafone. Případně lze o změnu požádat i v prodejnách Vodafonu.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci bývalé firmy UPC s televizní službou Horizon TV. Budou mít za stejných podmínek k dispozici všech devět stanic Eurosportu, pouze bez možnosti zpětného zhlédnutí a nahrávání. Aktivace je možná výhradně na zákaznické lince. Vodafone všechny zákazníky postupně převádí právě na Vodafone TV.

Jaromír Soukup byl odvolán. Přišel o TV Barrandov

14.06.2024 10:33 Podnikatel Jan Čermák nahradil Jaromíra Soukupa v jednočlenném představenstvu společnosti Barrandov…

Související:

Nejnovější