Plný tajemství je osobní život jedné z nejlepších českých sportovkyň. Ester Ledecká nedávno přiznala rozchod, ale až nyní vycházejí najevo zajímavé podrobnosti. Lyžařka a snowboardistka se rozešla s někým jiným, než se myslelo.
Ledecká před časem naznačila rozchod prostřednictvím videa ze střelnice, kterým se pochlubila na instagramovém profilu a doplnila ho všeříkajícím vzkazem v angličtině. "Nic moc k vidění, jen se obyčejná slovanská holka vyrovnává s rozchodem," napsala trojnásobná olympijská vítězka v alpském snowboardingu i lyžování.
V první chvíli se všichni domnívali, že se rozešla s tenistou Robinem Staňkem, jenž byl považován za jejího posledního známého přítele. Nyní se ale ukazuje, že dcera Janka Ledeckého si soukromí střeží opravdu úspěšně.
Až po několika týdnech se ukázalo, že všechno bylo jinak. Podle deníku Blesk se fenomenální sportovkyně naposledy rozešla s kolegou sjezdařem Matthieu Bailetem. Toho si nově měla získat jiná slavná lyžařka, konkrétně Lindsey Vonnová, která odnesla letošní olympiádu vážným zraněním.
Ledecké se pod pěti kruhy nedařilo pouze sportovně, protože po dvou úspěšných olympiádách vyšla naprázdno. Zklamání přišlo v únoru zejména v italském Livignu, kde Ester nezvládla obhajobu zlata v paralelním obřím slalomu na prkně. Na českou radost ale stejně došlo, protože kolegyni z reprezentace zastoupila zlatým úspěchem Zuzana Maděrová.
Tomáš Řepka má doma co vysvětlovat, protože byl spatřen při líbačce se ženou, kterou rozhodně nebyla jeho manželka Kateřina Kristelová. Podle bývalého profesionálního fotbalisty se však žádné velké drama v jeho domácnosti nekoná.
Lela Vémola dává v těchto dnech všemožně najevo, že podpora ze strany manžela Karlose, s nímž se před časem rozešla, není dostatečná. Jednou takovou demonstrativní akcí je bazar, jehož prostřednictvím se snaží přijít k nějakým penězům.
Velká Británie řeší návrat ztraceného syna. Princ Harry a jeho manželka Meghan se i s dětmi plánují přestěhovat zpátky do Spojeného království, informovala britská BBC. Jejich děti totiž v rodné zemi prince nastoupí po prázdninách do školy.
Exprezident Miloš Zeman připustil, že chvílemi uvažuje o další kandidatuře na post hlavy státu, což mu ústava i po dvou dokončených mandátech umožňuje. Dvaaosmdesátiletý bývalý politik ale zároveň přiznal, že ho limituje pokročilý věk.
Policie nadále pracuje na případu napadení známého podnikatele Jaromíra Soukupa, jenž se v nemocnici musel podrobit nejedné operaci. Podle nejnovějších informací se změnila kvalifikace činu v očích vyšetřovatelů.
Čtvrteční bouřky nebudou v tomto týdnu těmi posledními. Meteorologové dnes aktualizovali dříve vydanou výstrahu, přičemž územně upravili varování před čtvrtečními silnými bouřkami a zkrátili jeho platnost. Nově varují před velmi silnými bouřkami v pátek a v noci na sobotu.
V Paříži natočila nejnovější klip a pak se vydala zase o dům dál. Charlotte Gottová se svým fanouškům přihlásila z dalšího malebného koutu starého kontinentu. Kam pěvecky nadaná dcera legendárního Karla Gotta vyrazila tentokrát?
Věkově už je Pavel Zedníček důchodcem několik let, ale k penzi přistupuje podobně jako většina jeho kolegů. To znamená, že důchod rozhodně není jediným zdrojem jeho příjmů v současnosti.
Legendární Helena Vondráčková měla tento týden vystoupit na festivalu v Novém Jičíně, ale nastaly opravdu velké problémy. Slavná zpěvačka se dostala do sporu s pořadateli, kteří avizují, že ho budou řešit s právníky.
Česko už v noci na čtvrtek měla zasáhnout první vlna očekávaných bouřek. Další bouřky mají udeřit dnes odpoledne a večer. Podle meteorologů budou největší nebezpečí představovat nárazy větru.
Poslední události kolem Jaromíra Soukupa s největší pravděpodobností neprospějí ani atmosféře mezi ním a jeho bývalou partnerkou Agátou Hanychovou. Influencerce se totiž po útoku na podnikatele, kterým se zabývá policie, nelíbí, že mu musí předávat dceru Rozárku.
Prakticky po celém Česku v pondělí alespoň trochu zapršelo, takže například mohla být odvolána výstraha před požáry. Problémy se suchem ale neskončily. Ačkoliv ještě neskončil srpen, je letošní rok rekordní, co se týká nedostatku půdní vláhy. Oznámil to projekt Intersucho.